DR MICHAEL SALLA 7. KVĚTNA 2021. Zveřejněno ve FEATURED, INTEVIEWS

Níže je video představující rozhovor s Coreym Goodem o nejnovějších aktualizacích aliance Secret Space Programmes (SSP). Corey popisuje, že byl vzat na palubu mayského plavidla SSP, kde se setkal se svým dlouholetým kontaktem Gonzalesem, který ho informoval o současné situaci na Zemi, Měsíci a Marsu, aktivitách Temné flotily a o tom, co se děje mimo naši sluneční energii. Systém.

Situace v naší sluneční soustavě je jednou z těžkých represí a zablokování, protože Interplanetary Corporate Conglomerate (ICC) vyslýchá personál, aby našel sabotéry a infiltrátory z Aliance SSP. Corey vysvětluje, že lidští pracovníci na Marsu jsou příliš omezeni a zastrašováni, než aby se mohli ICC postavit na odpor. Dále vysvětluje, že základny Temné flotily na Měsíci, Marsu a jinde v naší sluneční soustavě převzala ICC – kvůli uzavření celé sluneční soustavy. Drakoničtí mimozemšťané však stále operují a jejich podzemní zařízení nebyla zatím zcela odstraněna.

Zprávy zvenčí naší sluneční soustavy byly povzbudivější, protože Globální galaktická liga národů (GGLN) našla mimozemské spojence a stala se autonomnější ve svých operacích kvůli odříznutí od naší sluneční soustavy. Corey uvádí, že GGLN se odtrhla od kontroly ICC, nyní aktivně spolupracuje s jednou nebo více organizacemi typu Galaktické federace a splnila svůj účel Kontinuity druhů v případě katastrofických událostí v naší sluneční soustavě. Corey již dříve hovořil o vyhlídkách na silnou událost “záblesku” v naší sluneční soustavě.

Celkově je exopolitická situace popsaná Coreym velmi napjatá a nejistá a odráží současné globální události. Pod vložené video z našeho rozhovoru jsem zahrnul příslušný text aktualizace, kterou mi poslal Corey.

Na konci rozhovoru Corey oznámil nadcházející „Summit Ascension“, který se bude konat v Colorado Springs ve dnech 12. – 15. Srpna 2021. Více informací zde:

https://ascensionsummit2021.com/

Nakonec jsem diskutoval o své nové knize Space Force: Our Star Trek Future a nadcházejícím Webináři z 22. května 2021 „Antarktida, temná flotila a osvobození lidstva“, která se podrobně věnuje antarktickému původu temné flotily. Více informací zde:

https://exopolitics.org/new-webinar-antarctica-the-dark-fleet-humanitys-liberation/

Michael Salla, Ph.D.

Upravená verze textu aktualizace od Corey Goode přes Skype

[Přeposláno z SBA – Ascension Works TV (Corey Goode)]
… Aliance SSP dosáhla pokroku v šíření informací o zvěrstvech na vojenských úrovních MIC SSP kvůli informacím, které jim Sigmund poskytl před odchodem ze služby a odchodem do práce pro Alianci SSP. Tyto informace si našly cestu mezi několika SSP, včetně Globální galaktické ligy národů (GGLN), o nichž zjišťujeme, že v poslední době volně pracuje s jednou z galaktických federací (možná je jich několik).

GGLN je v pozici, ve které se mohou odtrhnout od vedení / kontroly ICC a stát se samostatnými lidskými koloniemi / základnami (Break Away Civilization). Jsou si dobře vědomi budoucího slunečního záblesku v naší sluneční soustavě a připravují se na případ, že budou jedním z mála zbytků našeho druhu (Pro tento případ). ICC také vyšetřuje sabotážní mise, které ochromily mnoho z jejich misí v hlubokém vesmíru a způsobily katastrofické škody některým zařízením, které vyrábějí technologii používanou při obchodování s více než 900 dalšími rasami ET.

Kvůli těmto operacím (Aliancí a lidmi probouzejícími se v programech) ICC uzamkla svá zařízení super fašistickým způsobem. Nedávno jsme mimo jiné viděli padat divné trosky z nebe. LOC a jeho ekvivalent MIC SSP na povrchu Země silně prosazovaly letové koridory smrtící silou. Na příkaz ICC došlo ve všech SSP k hlavnímu lovu čarodějnic na krtky Aliance SSP. Mnohem více teprve přijde!

Novější aktualizace rozhovoru s Corey Goode

Rozhovor s Coreym Goodem o izraelském veliteli kosmických lodí Ex-Mil, americkém a mimozemském galaktickém svazu a základně na Marsu – přepis k dispozici zde:

More recent interview updates with Corey Goode

More Information about Corey Goode and his online courses are available at CoreyGoode.com

Rozhovor s Coreym Goodem o UFO Disclosure War, QAnon, vojenských zatýkáních a temných flotilách
Insider odhaluje válku o zveřejnění UFO a tajného vesmírného programu
MUFON zatčen Jan Harzan, infiltrace Q-munity a POTUS ve zkratce „Roswell = Us in the Future“? WTF?
Více informací o Corey Goode a jeho online kurzech je k dispozici na CoreyGoode.com

zdroj:

https://exopolitics.org/ssp-alliance-updates-resume/