Světové pedofilní elity si kupovaly zmizelé a unesené děti nabízené online a maskované za extrémně předražený nábytek! Tom Hanks na svém Instagramu již v roce 2016 uveřejnil návod, jak si “zboží” prohlédnout a dekódovat! Šéf nábytkářského webu získal pozici ředitele banky FEDu v Bostonu, další stopy vedou ke společnosti Soros Fund Management a k organizaci Clinton Global Initiative! Americký mainstream se marně snaží skandál popírat a vyvracet, důkazy jsou totálně zdrcující a vedou k Jeffreymu Epsteinovi a jeho mamutímu pedofilnímu ringu!
Skandál Wayfair Gate otřásá americkým Deep State silněji než kauza Pizza Gate! Světové pedofilní elity si kupovaly zmizelé a unesené děti nabízené online a maskované za extrémně předražený nábytek! Tom Hanks na svém Instagramu již v roce 2016 uveřejnil návod, jak si “zboží” prohlédnout a dekódovat! Šéf nábytkářského webu získal pozici ředitele banky FEDu v Bostonu, další stopy vedou ke společnosti Soros Fund Management a k organizaci Clinton Global Initiative! Americký mainstream se marně snaží skandál popírat a vyvracet, důkazy jsou totálně zdrcující a vedou k Jeffreymu Epsteinovi a jeho mamutímu pedofilnímu ringu!

Jeden z našich čtenářů, který v komentářích informuje o zajímavostech a novinkách, nás upozornil na mohutný skandál a spiknutí, k jehož odhalení došlo před několika týdny na americkém internetu a dopady tohoto odhalení jsou přímým důsledkem procesů QAnon vedoucích k demaskování tzv. washingtonské bažiny. Pan Radek nám posunul několik zásadních podkladů a protože nemá čas sepsat článek sám, rozhodl jsem se, že tuto zásadní kauzu rozpracuji sám a seznámím vás s naprostou šokující realitou, která se odehrává hluboko v králičí noře amerického Deep State.

Skandál pouze ukazuje, že kauza Pizza Gate před 4 lety, o které jsme psali zde, byla jen slabým čajíkem, který odhaloval jen trochu a dával tušit pouze mohutný rozsah spiknutí světových elit sdružených okolo Kabaly a rituálů zneužívání, znásilňování a dokonce i krevního obětování unesených a zmizelých dětí různého věku, od kojenců až po teenagery.

Wayfair – Obchod s nábytkem

Před měsícem se na internetu rozhořela “konspirační teorie” ohledně nábytkářské a home stylové firmy Wayfair, kterou odstartoval 14. června příspěvek na internetové platformě Reddit, který tam vložila uživatelka vystupující pod nickem PrincessPeach1987 a upozornila uživatele Redditu na divnou věc. Její postřeh se týkal úložných skříní prodávaných firmou WFX Utility na prodejním portálu Wayfair za astronomické a naprosto přemrštěné ceny v rozmezí 12 700 – 14500$. Tyto skříně jako položky mají navíc bizarní rozlišovací jména jako “Neriah” a “Yaritza, což není zrovna obvyklé pro pojmenování průmyslových skříní v USA.

Webový portál na prodej nábytku nabízel šatní skříně za cenu osobního automobilu pojmenované po zmizelých amerických dětech v pátrací databázi Amber Alert

Uživatelka, která příspěvek vložila, sdělila, že je zapojena do organizace, která pomáhá obětem obchodování s lidmi, a že v tom vidí možné skryté obchodováni s dětmi. Ve stejném vlákně redditor s nickem Forsaken-Clock napsal, že položky nahlásil horké lince pro obchodování s lidmi, a že případ byl údajně otevřen. Přibližně šest hodin po zveřejnění příspěvků na Redditu byly všechny zveřejněné položky na Wayfair online obchodě odstraněny, i když na tyto stránky bylo stále možné vstoupit prostřednictvím mezipaměti Googlu, tzv. Google Cache.

Předražené skříně, ale momentálně na slevě! Wayfair to omluvil chybou softwaru, ale povšimněte si názvů těchto skříní.

Tato konspirace se rychle virálně rozšířila a byla sdílena na Twitteru, Instagramu a YouTube. Celá tato kauza “Wayfair Gate” byla odstartována kvůli tomu, že uživatel, který hledal úložné skříně nejprve podle ceny, narazil na neuvěřitelné přemrštěné ceny. Řekněte sami, koupili byste si skříňku z plechu a dřevotřísky do bytu za cenu auta nižší střední třídy zhruba okolo 320 000 korun? Samozřejmě, že to bylo divné. Vypadalo to jako chyba v systému, jenže pozor, takto přemrštěné ceny nebyly u veškerého zboží, jenom u některých vybraných kusů nábytku, a pouze u toho nábytku, který měl divné a poněkud zvláštní pojmenování.

Wayfair omlouval přemrštěné ceny chybou softwaru a názvy nábytku prý určoval také počítač. Jenže, potom to přišlo, lidé našli i předražené polštáře za 10 000 dolarů a také pojmenované po zmizelých dětech

A to nebyla jediná podivnost. V nabídce totiž byly naprosto identické skříně, úplně stejné, stejný model, ale jedna skříň měla cenu normální v řádu desítek dolarů, případně pár stovek dolarů, ale hned vedle byla ta samá skříň za 14 000 dolarů. Tyto položky jsou tudíž podezřelé hned z několika důvodů. Zaprvé se jeví jako hrubě předražené ve srovnání s podobnými položkami a za druhé, několik položek mělo přesně stejný obrázek a stejné specifikace, ale s různými cenami a názvy položek. Navíc názvy položek se shodovaly se jmény skutečně zmizelých dívek v pátracím americkém systému Amber Alert.

Další předražené skříně za cenu osobních aut.

Samozřejmě, že okamžitě přišla obrovská vlna americké cemperizace a fact checkingu, aby se uhasil požár. Mainstreamová média vykreslila tuto kauzu jako uměle vyvolanou nějakým známým aktivistou a fandou QAnon. A prý pokud jde o to, proč jsou některé položky pojmenovány podle dětí, tak je to kvůli tomu, že společnost Wayfair prý používá algoritmus k pojmenování svých produktů, a že ty přemrštěné ceny byly způsobené softwarovou závadou. No, tak to určitě, jak říkají s oblibou čeští fotbalisté, tomu tak budeme věřit. Jenže, jak příběh nabíral na energii, objevily se na online obchodě Wayfairu další podezřelé produkty jako předražené polštáře v hodnotě 10 000 dolarů! Ano, čtete správně, prošívaný polštář za cenu auta!

Porovnání názvů předražených skříní s databází pohřešovaných dětí v USA.
Zakladatelem a šéfem Wayfair obchodu je ředitel bostonské Federal Reserve Bank! Ty vole, to nevymyslíš!

Bylo tedy zjevné, že obchod Wayfair prodává extrémně předražené kusy zboží, které jsou prý čistě náhodně pojmenovány podle zmizelých dětí v americké národní databázi Amber Alert, která vede databázi zmizelých a pohřešovaných dětí v USA. A tak lidé na Redditu začali prověřovat pozadí této firmy Wayfair. A co bylo zjištěno, to s vámi doslova otřese a zbourá všechny iluze takovým způsobem, že už nikdy v životě nebudete věřit žádným cemperizačním výrokům o konspiracích a hoaxech, protože důkazy okolo Wayfair jsou tak tvrdé a děsivé, že to otřese i silným chlapem.

Niraj Shah – Výkonný ředitel a zakladatel Wayfair a od roku 2017 ředitel bostonského FEDu.

Generálním ředitelem Wayfair je jistý Niraj Shah, který kromě jiného založil nadaci Shah Family Foundation, která v oblasti města Bostonu financuje mládežnickou organizaci Boys & Girls Clubs of America, která je mediálně spojena se stovkami případů týrání dětí. Jenže, tento nenápadný Indo-Američan a CEO Wayfair se stal v roce 2017 ředitelem [1] Federal Reserve Bank (FED) v Bostonu. A to je šok a současně neuvěřitelné chucpe, když si uvědomíme, že jeho firma Wayfair omlouvala přemrštěné ceny nábytku chybou v softwaru a tím pádem i bordelem ve svém skladovém účetnictví.

A tomu máme věřit, když přitom samotný šéf Wayfairu je ředitelem FEDu v Bostonu a máme věřit, že takový člověk je tak neschopný, že si nevšimne, že na webu svého obchodu prodává plechové a dřevotřískové skříně za cenu osobního automobilu, a že mu nesedí skladové účetnictví? Éto děbil? To je typické chucpe, když si uvědomíte, že někdo takový je ředitelem FEDu v Bostonu. Jenže, pojďme se ještě na okamžik vrátit k té mládežnické organizaci Boys & Girls Clubs of America.

My jsme jedna rodina? Nadace ředitele bostonského FEDu a Wayfair sponzoruje mládežnickou organizaci pro nezletilé chlapce a dívky, kterou před desítkami let pomáhal v USA zakládat dědeček Jeffreyho Epsteina!

Tahle mládežnická organizace se dříve jmenovala Boys Clubs of America a v jednotlivých amerických městech její pobočky zakládali jiní lidé, jejich seznam však odhalí jedno velmi povědomě znějící jméno. Pobočku této organizace v Chicagu ve státě Illinois totiž zakládal jistý Julius Epstein [2], který se narodil 18. října 1882 v carském Rusku. V historických podkladech se nám podařilo o něm zjistit, že byl chasidský Žid. Tento Julius Epstein emigroval do USA a měl syna, který se jmenoval Seymour George Epstein a narodil se 4. prosince 1916.

Polštář za skoro 10 000 dolarů pojmenovaný po zmizelé dívce ze Severní Karolíny.

A tento Seymour Epstein měl potom také syna, který se narodil 20. ledna 1953 a ten dostal jméno Jeffrey Edward Epstein. Přesně ten Epstein, který prý 10. srpna 2019 spáchal sebevraždu v cele v New Yorku poté, co byl obviněn z organizování mohutného pedofilního ringu. Takže, Epsteinův dědeček zakládal v Chicagu chlapecký klub Boys Clubs of America, jehož pobočku dnes v Bostonu sponzoruje nadace Niraje Shaha, současného ředitele bostonského FEDu a provozovatele tržiště Wayfair, kde se objevují astronomicky předražené kusy nábytku pojmenované šokující shodou prý náhod po zmizelých dětech, které jsou v pátrání policie. Éto děbily?

Ten samý polštář, za stejnou šílenou cenu, ale pojmenovaný po jiné zmizelé dívce.

Vidíte to? Kruh se opět uzavírá a znovu vede k Jeffreymu Epsteinovi a jeho židovské rodině. V tomto pedofilním ringu najednou vidíme i firmu, kterou založil a provozuje současný šéf oblastní banky FEDu v Bostonu. A co to je? No, to je důkaz, proč Jeffrey Epstein musel zmizet minulý rok v srpnu. Teď máte přímo na talíři důkaz toho, proč Epstein nesměl jít před soud a proč nesměl mluvit, takže vidíte, jak daleko zasahuje pedofilní ring Jeffreyho Epsteina.

Informace o Niraj Shahovi a Jeffreym Epsteinovi

Jenže, tato stopa není jediná. Celá společnost Wayfair, která se maskuje jako prodejce nábytku a příslušenství do domácnosti, má totiž ve své správní radě opravdu velmi zajímavé postavičky, byla by chyba si myslet, že tato společnost Wayfair je personálně zajímavá jen osobou CEO, který shodou okolností šéfuje pobočce FEDu v Bostonu.V představenstvu Wayfair se totiž nachází i jistá dáma, která se jmenuje Andrea Jung [3]. Pokud jste toto jméno neslyšeli, potom je to velká chyba. Tato žena je totiž jednou z nejmocnějších globalistek na této planetě a hádejte, na koho má napojení?

Ve správní radě Wayfair po boku ředitele bostonského FEDu je členka správních rad Apple, Rockefeller Capital Management a držitelka ceny Clinton Global Citizen Award

Od roku 1999 do dubna 2012 působila jako generální ředitelka společnosti Avon a od roku 2001 do prosince 2012 byla předsedkyní. Jako první žena v roli generální ředitelky a předsedkyně společnosti Avon byla Andrea Jung také první ženou, která byla předsedkyní sdružení Cosmetic, Toiletry & Fragrance Association a jako předsedkyně Světové federace asociací přímého prodeje. Úsilí Andrey Jung bylo oceněno nadací Clinton Global Initiative, která ji v roce 2010 ocenila cenou Clinton Global Citizen Award za její vizionářské vedení při řešení naléhavých globálních výzev. Andrea Jung je absolventkou Princetonské univerzity, je členkou správní rady společností Apple Inc., Unilever, Rockefeller Capital Management, Wayfair Inc. a JUST Capital. Dříve působila v představenstvu General Electric a Daimler AG.

Andrea Jung
Podíl 46% akcií ve Wayfair drží investiční holding Soros Fund Management LLC

Jenže, to není všechno, kdo stojí za společností Wayfair. Minulý měsíc uniklo do médií, že George Soros je ve skutečnosti velkým akcionářem Wayfair a má 46% akciový podíl [4] v této firmě, která prodává předražené plechové a dřevotřískové skříně pojmenované po zmizelých dětech v ceně nového auta. Tento podíl drží ve firmě skrze svoji společnost Soros Fund Management LLC. Jenže, to všechno není zdaleka tak hrozné jako to, co vylezlo na povrch okolo dešifrovacího modelu, jakým způsobem vysoké pedofilní elity Deep State nakupují a kontrolují toto nabízené “zboží”, které na Wayfair nabízela společnost WFX Utility.

George Soros
Tom Hanks již v roce 2016 prozradil dešifrovací systém, jak si prohlížet zašifrované “zboží” zamaskované za nábytek a polštáře

Již v roce 2016 totiž americký herec Tom Hanks na svém Instagramu uveřejnil podivnou fotografii, které rozuměli jen členové pedofilního ringu Jeffreyho Epsteina a zasvěcenci okolo Pizza Gate. Jednalo se totiž o fotografii dlažby chodníku, na kterém je křídou napsané “SRC USA”, vedle je kus špagátu připomínajícího smyčku provazu a vedle toho leží rukavice [5]. A co to má znamenat?

Fotografie pořízená v roce 2016 Tomem Hanksem

Lidé na Redditu totiž zjistili zajímavou věc, že lidé s IP adresami v Mexiku hlásí, že když jdou na ruský vyhledávač Yandex a zadají vyhledávání ve tvaru SRC USA a následované produktovým referenčním číslem (SKU) předraženého nábytku z Wayfair, vyhledávač Yandex zobrazí fotografie malých dětí ve spodním prádle. Fungovalo to pouze na mexickém internetu, výsledky hledání v Evropě tomu již dnes v pondělí 3. srpna neodpovídají a je možné, že Yandex již hledání těchto řetězců vynuloval i v Mexiku a vrací jiný obsah.

Co se objeví uživatelům vyhledávače Yandex po zadání kódu podle návodu Toma Hankse?

Globalisté napnuli veškeré síly a snaží se všechny stopy co nejrychleji odstranit a zamaskovat, ovšem pouze se ukázalo, že obchod s dětmi se neodehrává na nějakém Darknetu, jak si někdo myslí, ale probíhá skrytě přímo na veřejném internetu a pokud znáte tajné kódy, znáte poznávací znamení, tak si přímo na internetovém obchodu, který prodává nábytek, můžete koupit nezletilou dívku nebo chlapce ke zneužívání. Některé děti, podle nichž byl nábytek pojmenovaný, se již podařilo nalézt, jiné se stále pohřešují.

Pojmenování nábytku po zmizelých dětech není chyba softwaru, je to odhalený systém popisu pohlaví, věku a rasy nabízeného “zboží” na webu. A s kým je jedna ruka Ghislaine Maxwellová, manažerka Jeffreyho Epsteina?

Společnost Wayfair podle všeho měla systém, který umožňoval dodavatelské společnosti WFX Utility, aby umisťovala do online katalogu nábytkářského webu nabídky na děti maskované za předražený nábytek. Dopředu bylo připraveno opatření, že pokud dojde k provalení tohoto obchodování s dětmi, společnost to svede na softwarovou chybu, že kusy nábytku a polštářů byly předražené omylem. Je to dokonalé maskování, protože prodávat předražené zboží není v USA nijak podezřelé a není to ani trestné.

Pokud ale někdo nakoupil takto drahou skříň, existovaly podle všeho mechanismy, kdy byl zákazník kontaktován smluvenou šifrou, kódovým dotazem na email, a dítě bylo doručeno jen v případě, že kódová odpověď klienta seděla podle dohodnutého code booku. Pokud se našel nějaký idiot, že nakoupil enormně předraženou skříň, tak mu prostě přišla domů jenom ta skříň. Systém byl vymyšlený dokonale. A když zavrtáme ještě hlouběji do králičí nory, najdeme tam pravou ruku Jeffreyho Epsteina, jeho bordel-mamá a manažerku Ghislaine Maxwellovou na společné fotce s provozním šéfem a členem správní rady Wayfair Billem Hutchersonem. Ano, kruh se nám uzavírá!

Pravá ruka Jeffreyho Epsteina, manažerka bordelu Ghislaine Maxwell s Billem Hutchersonem, kterým je provozním ředitelem ve Wayfair

Pokud by tento obchod s dětmi probíhal na Darknetu, okamžitě by se to provalilo, protože Darknet sleduje FBI v podstatě 24 hodin denně. Největší tma je tak přímo pod lampou, prodávat děti maskované za předražené skříně, to je naprosto geniální, a když se to provalí, pokaždé to mohou svést na technickou a softwarovou chybu, že špatně nasadili cenu na produktu, ale velkým průserem je a zůstává to pojmenovávání těchto předražených produktů po zmizelých dětech. To prostě je průser, který je usvědčuje.

V roce 2015 v červenci se Niraj Shah a jeho žena Jill zúčastnili miliardářské konference v Sun Valley, kde nechyběl ani Mark Zuckerberg Bill Gates, Harvey Weinstein nebo Jack Dorsey. Jinými slovy, lidé, kteří stojí za obchodem s dětmi maskovaným za omylem předražený nábytek pojmenovaný prvoplánově po pohřešovaných dětech v USA, jsou všechno členové Deep State a zasvěcenci Satanovy synagogy.

Pojmenování předraženého nábytku po pohřešovaných dětech je opravdu totální přešlap a pouze to ukazuje na jejich nosaté sebevědomí, že oni jsou si tak jistí svojí beztrestností, že si ani nedávají pozor a rovnou pojmenovávají své maskované zboží jmény zmizelých dětí. Podle všeho se obchod vůbec netýká zmíněných zmizelých dětí, ta jejich jména jsou pouze podle všeho ilustrační, která znalému klientovi dávají vodítko, aby věděl, jestli je to chlapec, dívka, jaká je barva vlasů, věk apod. Samotný náhled na “zboží” potom probíhal na ruském Yandexu skrze SKU kódy a klíčové heslo SRC USA (Source USA = Zdroj USA) doplněné o SKU kód předražené skříně, polštáře, závěsu do koupelny atd.

QAnon zahájil před americkými volbami brutální sérii odhalování Deep State, máme se na co těšit, toto je pouze začátek

Nosatý Deep State tak krade děti gójů, zneužívají je, znásilňují je, obětují je v krevních rituálech Kabalah, obchodují s nimi a prodávají je na otevřeném internetu jako kusy nábytku nebo vybavení do domácnosti. A kde se tyto obchody dějí, zeptám se vás pro kontrolu ještě jednou? Probíhají tyto obchody potají někde na Darknetu, pod rouškou anonymity a za pomoci šifrování a kryptování?

Ne, děti se prodávají maskované jako nábytek v internetovém obchodě, který založil současný ředitel FEDu v Bostonu a v jehož správní radě sedí bývalá šéfka Avonu, která získala ocenění od nadace Hillary a Billa Clintonových, kde v téže radě sedí provozní ředitel, který je jedna ruka s Ghislaine Maxwellovou, manažerkou Jeffreyho Epsteina, a kde jedním z největších akcionářů tohoto obchodu s nábytkem je George Soros skrze jeho Soros Management Fund LLC. A zakladatel a šéf tohoto obchodu sponzoruje přes svojí nadaci mládežnickou organizaci pro nezletilé chlapce a dívky, kterou v USA pomáhal zakládat dědeček Jeffreyho Epsteina. Kruh se uzavírá.

Zneužívání dětí v Boys & Girls Clubs of America

Tento neuvěřitelný skandál znovu potvrzuje, že před americkými volbami v USA začínají unikat z kruhů QAnon další a další šokující stopy a odhalení vedoucí k americkému Deep State, které je celé zaritováno v Kabale takovým způsobem, že to ani prakticky nelze popsat. Celý ten koncept satanizace Deep State spočívá ve zneužívání dětí gójů k rituálům, kterým si Deep State kupuje okultní moc, resp. přístup k okultním procesům řízení, které jsou daleko za hranou toho, o čem bychom tady veřejně chtěli psát a popisovat, protože většina z vás by to žaludečně neunesla.

Stačí jenom to málo, co zaznělo ve filmu Above Majestic, abyste měli představu, co se děje se zmizelými dětmi, a kdo všechno se účastní těchto hrůzných a děsivých rituálů, vysocí bankéři světových bank, včetně FEDu, vysocí politici, prezidenti a bývalí prezidenti, mocní obchodníci atd. Kauza Pizza Gate byla jen slabým odvarem, Wayfair Gate je daleko větší hardcore, protože už máte před sebou důkazy, napojení na lidi z FEDu, stopy vedoucí k Jeffreymu Epsteinovi, Georgi Sorosovi, k nadaci Clintonových, k Rockefellerovým fondům atd.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Skandál Wayfair Gate otřásá americkým Deep State silněji než kauza Pizza Gate! Světové pedofilní elity si kupovaly zmizelé a unesené děti nabízené online a maskované za extrémně předražený nábytek! Tom Hanks na svém Instagramu již v roce 2016 uveřejnil návod, jak si “zboží” prohlédnout a dekódovat! Šéf nábytkářského webu získal pozici ředitele banky FEDu v Bostonu, další stopy vedou ke společnosti Soros Fund Management a k organizaci Clinton Global Initiative! Americký mainstream se marně snaží skandál popírat a vyvracet, důkazy jsou totálně zdrcující a vedou k Jeffreymu Epsteinovi a jeho mamutímu pedofilnímu ringu!