Šediváci jsou založení logicky a fungují na základě animální snahy přežít a v mnoha případě jsou vůči lidem emocionálně vnímaví. Stejně jako jiní ještěří entity odsávají lidem životně důležité tekutiny. Šediváci měří 105 až 135 cm. Jejich barva kůže je světlešedá až hnědošedá, někdy má odstín zelený a modrý.

alien-greys

Foto:Flickr.com

Vysávají energii

Šediváci prý odebírají lidem – stejně jako další ještěři – životně důležité tekutiny a jejich životní energii. Z toho důvodu lidé, kteří ať vědomě či nevědomě spolupracují s Šediváky (mají implantáty nebo jsou naprogramováni) vypadají neživotně a bez emocí.

Šediváci jsou krajně nepoctiví, a ačkoli jednají „logicky“, je to jejich logika, kterou se řídí, aby dosáhli svých cílů. Jsou to bytosti nejčastěji pozorované jako „mimozemšťané“ při výskytu UFO. Jejich základní program je sloužit sobě.

Tajná dohoda s USA

Využívají Zemi jako zásobárnu biologického materiálu (lidé a mrzačení dobytka). Jsou velmi telepatičtí. Nesnaží se náš svět dobýt a okupovat. Šediváci ze Zety Reticuli dokáží zvětšit své mentální pole, aby ovládali lidi. Tyto různé druhy Šediváků jsou členy sítě, která je typem volné aliance, která slouží společným záměrům a cílům. Šediváci z Rigelu měli vlastní tajnou dohodu s americkou vládou.

Oplodňují ve velkém množství lidské ženy a později plody extrahují. Mnoho biologického materiálu získávají při mrzačení dobytka. Je známo, že se dopouštěli i mrzačení lidí. Tento materiál byl nalezen na jejich ztroskotaných lodích.

Existují zdroje, které uvádějí, že jsou našimi příteli a že my jsme s únosy souhlasili. Jsme tady proto, abychom řekli, že to není pravda. Jsou to velmi nevyrovnané bytosti a přiletěli kvůli svým vlastním sobeckým zájmům. Pohlížejí na nás podobně, jako přistupuje nevědomá masa lidské společnosti ke zvířatům.

Zeta Šediváci

Zeta Šediváci se dělí do dvou skupin: jedna je k lidem o něco tolerantnější. Druhá skupina má zájem Zemi kolonizovat a dobýt. Šediváci mají jednu základnu u Aleutských ostrovů. Zdá se, že Šediváci ovlivňují jak svůj druh ze Zety Reticuly, tak Beeletraxany.

Tito Šediváci nemají žaludek, přijímají potravu kůží nebo pod jazykem. Nereprodukují se sexuálně, ale klonují, problém tohoto množení spočívá v tom, že každé další klony jsou slabší. Mají lepší technologie než lidé, ale spirituálně a sociálně jsou za lidmi opoždění.

Reptiliáni

Reptiliáni jsou další mimozemský druh, jehož záměry jsou nejhorší. Mají lidská těla, ale ještěří tváře. Měří v průměru 180-210 cm. Jsou studenokrevní a schopní hibernace. Velitelé tohoto druhu se nazývají Draco. Mají zvláštní křídla, ale kasta vojáků a vědců je nemá.

Reptiliáni jsou v kontaktu se Zemí už velmi dlouho. Ve svém domovském systému žijí pod zemí. Draco zřejmě řídí práci dělnické kasty, která má postavu nižší, jen asi 120 cm vysokou. Tyto bytosti jsou někdy pokládány za poddruh Šediváků. V poslední době se tato skupina spolu s Šediváky jeví jako největší nebezpečí pro Zemi.

alien-reptilianJak se chránit

Zvláštní cílem Reptiliánů a Šediváků je ovládnutí Země pomocí metod skrytého ovládání mysli, podobně jako se o to snažím ilumináti a Tajná vláda.

Tyto dvě skupiny jsou důvěrně propojené. Co můžeme dělat, abychom se chránili před kontrolou mysli, hypnózou a mozkovými implantáty? Naše vláda nás prodala kvůli své touze po moci a ovládnutí světa a teď neumí zastavit to, co sami nastartovali. Pro lidstvo je hlavní úkol získat zpět moc od vlád světa. Musíme tlačit na vlády, aby uvolnily své informace o mimozemské přítomnosti na celé planetě. Je třeba, aby lidé věděli, s čím mají co do činění, jediná cesta je posilovat naše vědomí.

Jestliže nějaký jedinec v souladu s Bohem nebo (duchovními) Mistry a má nad sebou moc, ovládá mistrovsky své energie, nemusí s ničeho bát. Svět se potřebuje probudit spirituálně a psychologicky a lidé opustit svou pozici obětí. Je to přijímání pozice oběti, co umožňuje únosy a manipulaci.

Jakmile cítíte tyto mimozemšťany ve své blízkosti, jen se modlete, opakujte afirmace a vizualizujte si ochranu. Jedinou skutečnou nadějí pro lidstvo zůstává hromadné duchovní probuzení, které znamená začátek dění. Toto duchovní probuzení nás musí vést i do politických akcí za účelem převzetí moci od Světové vlády a iluminátů. Součástí lidské moci je, že jsme schopni myslet jako jedinci. Šediváci mají skupinovou paměť a nevelkou schopnosti myslet individuálně. Sdílejte tuto informaci mezi svými přáteli. Hodně lidí už si uvědomilo, co se děje. A efekt sté opice funguje. Probíhá to právě teď.

Encyklopedie mimozemšťanů: 5.

Zdroj: http://www.bibliotecapleyades.net/vida_alien/esp_vida_alien_19a.htm

Překlad a úprava heartblue

Převzato: http://pravdu.cz/encyklopedie-mimozemstanu/encyklopedie-mimozemstanu-sedivaci-greys