Jak to všechno začalo…

V roce 2007 jsem se seznámil s pár lidmi, kteří mě uvedli do jiných informací, než které jsem do té doby vnímal. Informace o duchovním rozvoji. Silně to na mě zapůsobilo, nicméně jsem měl v hlavě pořádný zmatek. 2008 jsem založil svou webovku Knihy.a, kde jsem publikoval zjištěné informace, aby se dostaly dále. Aby vznikla diskuse, kdy mi přijdou nové poznatky. Slídil jsem po knihovnách a naháněl v té době špatně dostupné autory (Sitchin, Wiesner, Helsing, Marciniak, Melchizedek a další a další). Začal jsem navštěvoval různé semináře a přednášky s duchovní tématikou a léta plynula. Stále teorie. Necítil jsem nic.

Nastal průlomový rok 2016. Z počátku roku mi byla odcizena doména Knihy.a, kde byla návštěvnost již v milionech. V této době se mi ozval kamarád, se kterým jsem v jistý životní okamžik přerušil kontakt. Vysvětlili jsme si naše historické záležitosti a on se svěřil, že se hodně posunul právě v duchovní oblasti. Dostal jsem nabídku, která se neodmítá. Skutečný vzestup. Bez zbytečných teorií a zdarma!!! Seznámil mě s několika jeho přáteli a společně jsme spustili celý proces…

Vytvořil jsem nový web – ten současný. Získal jsem první prožitky a začal jsem se posouvat dopředu. S Leonardem jsme vydali knihu, kterou léta připravoval –  Průvodcem cestou poznání: http://knihya.cz/pruvodcem-cestou-poznani/

Teď to teprve všechno do sebe začíná zapadat. Není to obyčejná kniha. Každý ji může vnímat jinak. Věřím, že pro celou řadu lidí se stane poselstvím, sdělením, slabikářem a biblí vzestupu. Před publikací byla předložena ke schválení a proběhla její inicializace. Má tedy své “vyšší” ochrany. Každý z vás, kdo si knihu koupil (viz objednávka – platba – emailová adresa) a podpořil naši činnost, se k nám může přidat. Kniha je pouze klíč. Daleko cennější pro vás bude všechno další kolem knihy. Skončila teorie a tahání tisíců z kapes. Kniha je za malý poplatek, který slouží na úhradu drobných nákladů – kancelářské potřeby a přípravu nových studijních materiálů. Takže se vám mnohonásobně vrátí. Zásadní praktické informace a vědění dostanete ZDARMA!

Organizace studijních skupin

Řekneme si teď několik pravidel, abychom se společně pohnuli z místa. Je důležité si pozorně Průvodce cestou poznání přečíst, abychom se navzájem “naladili”.  Získáte relevantní informace k rozhodnutí, zda se budete dále rozvíjet. Někdo se přidáte ihned, někdo v budoucnu. Váš email z objednávky je vstupenkou. Jste v databázi a ve spojení. Ke knížce a celému procesu za přítomnosti autora knihy – LEONARDA, případně dalších členů realizačního týmu, začínáme pořádat společná setkání, kde se dozvíte více o nastavení technik.

Technická poznámka. Je důležité spárovat platby za knihu, jelikož musíme vystavovat daňový doklad. Dále potřebuji vědět, kam vlastně knihu zaslat. Proto uvádějte PŘI PLATBĚ DO BANKOVNÍ ZPRÁVY JMÉNO A EMAIL PLÁTCE. Stává se totiž, že platba proběhne z účtu někoho jiného, jehož jméno se liší od jména na objednávce. Nejsme schopni to pak dohledat. Pokud zasíláte dar na rozvoj, opět poznamenejte jméno a emailovou adresu. Opět vystavujeme daňový doklad. Dodržujeme nejenom Vesmírné zákony, ale i ty pozemské :). Prosíme o předání této informace i vašim přátelům. Děkujeme.

Nová rubriku: VZESTUP

Někteří z vás dostali v emailu krom knihy další materiály. Vzhledem k tomu, že se skupina docela rozrůstá, byla vytvořena nová rubrika VZESTUP:  http://knihya.cz/category/vzestup/

Nebudeme tedy zasílat zprávy, ale kdykoliv budete mít chuť, naleznete zde vše potřebné. Informace o setkáních, zajímavosti, filmy, odkazy. Pro účastníky procesu připravujeme novou webovou stránku, kde bude uzavřená členská sekce.

První setkání proběhnou v krátké době v Praze, Ostravě a případně v Žilině, záleží na počtu účastníků. Jestli máte možnosti zajistit prostory k těmto akcím, budeme velmi rádi, pokud pomůžete. Tyto jediné náklady rozpočítáváme mezi zúčastněné, takže nižší cena vítána.

Těšíme se na vzájemnou spolupráci a na společný posun. S láskou, úctou a respektem – realizační tým

Dotazy a připomínky: knihy.a@gmail.com