tgmUrčeno všem, kdo chtějí pomoci nastavit šťastnou budoucnost a získat svobodu pro sebe i své potomky!

Prožíváme velmi závažné období ekonomického úpadku. Řada lidí okolnímu dění nevěnovala pozornost a dnes se potýká s existenčními problémy. Stejný osud čeká většinu populace. Likviduje se střední třída, která drží ekonomiku! Kdo si myslíte, že se vás současná dluhová krize netýká, jste na velkém omylu! Dnes klopýtá soused, zítra můžete vy!

Většina firem v ČR jsou zahraniční. Jsou závislé na exportu a importu. Euro i dolar řeší existenční problém. To může začít firmy likvidovat. Spousta spoluobčanů může velmi rychle přijít o práci a nastává katastrofický scénář! Podnikatelé nebudou mít tržby a zkrachují. Propustí zaměstnance… Dominový efekt. Zmizí kupní síla. Lidé nebudou splácet hypotéky a přijdou o střechu nad hlavou. Zkrachují banky a všichni přijdou a své úspory. Nastane boj o přežití? Ráj spekulantů, hyen a exekutorů? Riziko je natolik vysoké, že nic nemůžeme vyloučit!

A co říkáte na současný právní systém? Systém je jedna věc, úřady a vládnoucí mafie druhá. Zajisté znáte případy, kdy k vůli pár drobným přišli naši spoluobčané o celé majetky. Žijeme v právním státě, který chrání svůj lid? Nebo jsme zcela bezmocní?! Ochraňuje pouze darebáky a nepřizpůsobivé menšiny, na které všichni dřeme. Jsme okrádáni a manipulováni. Rozhodují o nás jiní. Ztratili jsme svobodu!!!

10000000Světu vládnou bankéři a elity, které jsou za oponou. Jim slouží a pro ně pracuje celá ta mašinerie úředníků, soudců, politiků a dalších posluhovačů. Jak se tedy má obyčejný člověk bránit? 

Budeme konečně jednat nebo pouze remcat u piva a kritizovat?! Slyším stále častěji hlasy úzkosti hněvu. Většina populace je silně nespokojena. Skončeme s leností! Pojďme se společně bránit. Nikdo jiný nám totiž nepomůže!!!

Kdo máte organizační schopnosti, jednejte! Využijte internet a všech prostředků, zapojte okolí! Politikové a mocní na lid zapomněli! Neřeší národ, ale sami sebe.

Národ si musí vzít svou budoucnost do vlastních rukou!!!

PROJEKT 2012

1.     STOP OŽEBRAČOVÁNÍ: Organizujte protestní akce, aby se začal problém ožebračování národa řešit. Po internetu i veřejná setkání. Buďte důslední. Bojujte o svá práva. Podporujte odborníky ne hlupáky. Přivítáme organizační lídry a lektory. Přihlaste se: project2012@seznam.cz  Je nutná trestní bezúhonnost!

2.     OKAMŽITÉ ŘEŠENÍ: Vzdělávací program, který přivede rodiny do stability a naučí hospodařit s vlastním majetkem. Získáte nejenom přehled o finančních tocích, ale zároveň ctíme morální a společenské hodnoty. Spolupracujeme s významnými ekonomy,analytiky a specialisty. V současnosti jsou připravovány přednášky v Praze, Brně, Olomouci, Ostravě, Bratislavě a Bánské Bystrici.

3.     ODBORNÝ TÝM: Přivítáme odborníky ze všech oblastí, kteří jsou tvořiví a ochotni se zapojit do tohoto celonárodního procesu. Nezajímá nás politika, ale skutečné řešení, jak spoluobčany a zemi vyvést ze svízelné situace.

4.     ORGANIZAČNÍ PODPORA: O veškerém dění a akcích budete všichni informováni na webu: www.knihya.cz  Aby mohla fungovat komunikace a veškerý proces, žádáme dle možností o finanční podporu. Výše je na každém z vás. Sbírka poslouží na náklady: zpracování informací, tiskoviny, organizování akcí. Příspěvek je možno zaslat na účet: 434056028/5500 Reiffeisenbank variabilní symbol: 2012. Pro případné vystavení daňového dokladu napište své údaje:  project2012@seznam.cz . Po připsání na účet zašleme. O použitých prostředcích budeme informovat.

5.     SVOU BUDOUCNOST SI URČUJEME TEĎ, V PŘÍTOMNOSTI A SAMI ZA SEBE ! Je zbytečné se zabývat minulostí. Zapomeňme na příkoří a mstu. Utvořme si budoucnost a svůj život podle svých představ. Zaveďme základy reálné ekonomiky do našich rodin.  Začněme aktivně ovlivňovat okolí a podporujme se navzájem. Vy, kteří můžete, pomáhejte. Karty se mohou obrátit a pomoc se vám vrátí. Nebuďme lhostejní a přestaňme si nalhávat, že je vše v pořádku! Že nás se problém netýká… Z bídy může vyvstat násilí, které by postihlo všechny! Nedopusťme, aby to zašlo tak daleko!

V našem projektu zvítězí každý, kdo se zapojí. Volba je na každém z nás. Pamatujte, kdo nic nedělá, nic nezkazí. Pak si ale nestěžujte!!! Přidejte se aktivně nebo alespoň předejte tento odkaz svým známým.