KnihyA

Přeji vám, abyste našli v životě vše, co hledáte. S láskou, úctou a pokorou JB

Plán iluminátů na třetí světovou válku (Anglo-saxon mission)

Informace v něm obsažené jsou znepokojivé, jak jen může být znepokojivý něčí plán vyprovokovat třetí světovou válku. Nicméně berme v úvahu, že svědectví o plánech iluminátů na tuto formu apokalypsy je několik let staré. Jednotlivé kroky plánu, které zdroj uvedl, se nenaplňují. Anonymní zdroj, jehož krycí jméno je Henry Deacon, je podle Billa Ryana z Projectu Camelot penzionovaný britský voják. Zvláštní náhodou se údajně dostal na přísně tajné jednání významných zednářů, kde získal své informace. Zní to celé velmi podivně. Přesto video zaznamenáváme jako jeden kamínek ve složité mozaice současného světa.

apocalypse-camelotBill Ryan, Projekt Avalon, 16.2.2010

„V lednu roku 2010 obdrželi lidé z projektu Camelot informace od zasvěcence, který byl přítomen v červnu 2005 na schůzi nejvyšších zednářů v City of London. To, o čem se mluvilo, je naprosto šokující a burcující. Je naplánována třetí světová válka za použití jaderných a biologických zbraní. Napadení Iránu ze strany Izraele a vyprovokování Číny k jaderné reakci. Po krátké jaderné válce je naplánováno příměří. Svět má být uvržen do strachu a chaosu. Extrémní stav napětí bude sloužit k ospravedlnění těžké sociální a vojenské kontroly ve všech národech. Při jaderném příměří mají být použity biologické zbraně. Nejprve proti Číňanům a potom se mají biologické zbraně šířit i dál na západ. Infrastruktura bude kriticky oslabena. Ale to má být jen začátek. Poté má být spuštěna skutečná válka a přinést rozsáhlé škody a ztráty na životech. Je plánovaná redukce populace prostřednictvím těchto kombinovaných prostředků na 50% současného stavu. To je číslo, které bylo uvedeno na jednání. Tento hrůzný scénář je plánován po celé generace. První dvě světové války toho byly součástí. Je naplánována poslední apokalypsa, centralizace finančních zdrojů, finanční kolaps a jedna světová vláda. Náš zdroj také uvádí, že je to vše nastaveno na pozadí příchodu určité “geofyzikální událost”. Stejné události, kterou zaznamenali naši předkové, přibližně před 11.500 roky. Pokud jde o tuto událost, tak se nemusí stát v roce 2012, ale někdy v příštím desetiletí. Civilizace, jak jí známe, zanikne a vše se změní. Pokud ale existuje očekávaná katastrofa, tak proč zahajovat třetí světovou válku? Zavedení stanného práva a totalitního režimu předem v pečlivě vybraných částech světa, umožní lidem přežít ve světě po katastrofě a prosperovat na počátku dalšího cyklu 11500 let. To, co je celosvětově plánováno, není nic jiného než to, kdo zdědí Zemi.

Proto je zde důvod pro plánovanou genocidu Číňanů, aby nezdědili nový svět. Náš zdroj nebyl informován o plánovaném osudu druhého a třetího světa, například v Jižní Americe, Africe a Asii. Předpokládá se, že jim nebude umožněno, aby se o sebe postarali, a asi nepřežijí. Totalitní vojenské vlády západních zemí a bílí lidé mají být dědici. Jedná se o plán tak zlý, tak rasistický, tak ďábelský, tak obrovský, že je to až neuvěřitelné. Je to jen o rasové nadřazenosti. Po Hitlerovi je tu další, Čtvrtá říše. Překvapivé ale je, že náš zdroj nebyl pesimistický. Zdůraznil, stejně jako my a mnozí další, že se na celé planetě rychle probouzí vědomí a že tyto plánované akce nejsou nevyhnutelné. Existuje velice pádný důvod, proč musíme začít všichni spolupracovat. Cílem je zvýšit povědomí lidstva a odvrátit skutečnou hrozbu pro nás všechny. Podívejte se na toto video a poslouchejte pečlivě silné poselství naděje a povzbuzení a šiřte jej široko a daleko. Stojíme na prahu velkolepé změny v dějinách lidstva, která nezná hranice ani rasové rozdíly. Zda k těmto katastrofickým věcem dojde, záleží jen na síle našeho vědomí a na tom, jak budeme společně vytvářet realitu, která je nejen v našem zájmu, ale i v zájmu našich potomků a všech bytostí na planetě Zemi.“
(Poznámka: Video bylo nahráno 16. února 2010 a na YouTube zablokováno)

Zdroje: Flicker.com

http://www.czechfreepress.cz

http://projectcamelot.org/anglo_saxon_mission.html

3 Comments

 1. Jindřich Mahler

  9.2.2014 at 13:23

  Ilumináti již dlouho strategicky kontrolují vše, co je možné kontrolovat na této kulaté Zemi.

  Lidé na Zemi se rodí s darem zde žít, v souladu s principy vyšší moci, s přírodou, žít sami se sebou a sdílet život s druhými lidmi.

  Ilumináti, jednotlivci, jednotlivé osoby od počátku vzniku této skupiny začali realizovat systém zákeřného ovládnutí ostatních osob na Zemi, který je proti rajským a mírumilovných principů vyšší moci.

  V konečném důsledku vypadá mravní rozpad a rozklad života na Zemi takto:

  Většina státu disponuje armádou. Státní tzv demokratická správa těchto států buď nařídí povinnosu vojenskou službu, anebo ve většině případů angažuje do funkce vojáků státní armády lidi – zaměstnance.

  Formou reklamy nabízí zamestnání v této státní instituci. Se zájemcem o práci uzavře smlouvu se zvlásštním statutem zaměstnavatele a dalšími doložkami o povinnostech a mlčenlivostí zaměstnance.

  Zaměstnanec pracuje a jako jiný zaměstnanec, např. řidič autobusu čeká každý měsíc mzdu na svém účtu.

  Osoba – člověk s darem žít od vyšší moci měla možnost volby vybrat si způsob obživy. Člověk- Zaměstnanec státní armády za účelem získání měsíčního příjmu na svém účtu podepsal dohodu, že pod dikci rozkazu vykoná bez protestu předmět rozkazu. K tomuto úkolu je státní armádou vyškolen zabíjet. Pokud dostane rozkaz, je povinnen ho dodrřet. Zabije dle pokynů vydavatele rozkazu jiného člověka. Vykonavatel i vydavatel rozkazu mají své mzdy. Oba typy jsou vrazi.

  Zaměstnanec armády jako kterýkoliv jiný člověk zaměstnanec u jiného typu zaměstnavatele přemýšlí, co si pořídí ze své mzdy, jak si užije své mzdy, kdy už mu mzda opět příjde a taktéž přemýšlí a činí např. jeho zákonná manželka.

  Toto je konkrétní důsledek nejhoršího dopadu moci mocenské oficiálně nezařazené vládnouci skupiny Ilumináti.

  Legálně zabíjet za peníze, když máte možnost volby zaměstnání. Prostitutka prodá samá sebe, nikoho ovšem nechce zabít.

  Jedná se o dno dna,o nejhorší rozpad a rozklad lidské osobnosti a bytosti.

 2. Doufejme, že se pohybujeme pouze v konspirační rovině…

 3. to ze bolo video zablokovane je len dalsi dokaz ze obsahovalo pravdu 🙂

Napsat komentář

Your email address will not be published.

© 2019 KnihyA