Dnes už je velmi patrné, že žijeme ve výjimečných časech. Ve světě se stupňuje chaos a s každým dnem přicházejí nové a nové informace, které naznačují, že stupňovat se bude pravděpodobně i nadále. Ovšem kdo je za to nejvíce zodpovědný? Vlády. Většina vlád světa má totiž jedno společné – nejde jim o obyvatelstvo, ale o jejich vlastní zisky. S vládou, která korumpuje, tuneluje a hledí jen na sebe, nemůže nikdo čekat rozkvět společnosti. Taková vláda totiž nemá se svým obyvatelstvem žádný vztah, hledí jen na sebe, takže je jim více méně jedno, kolik škody (a)nebo chaosu způsobí ve společnosti. Hlavně aby si namastila kapsy. Pokud korumpuje řada vlád v celém světě, dokážete si představit ten chaos, který společně dokážou způsobit? 

911-jetfuel-wtc-bush-laughU nás každá z vlád minimálně za posledních 60 let vesměs tvrdila to stejné. Sice nám svá vyjádření poskytovala v různých obalech, ale jejich náplní a základním slibem vždycky bylo “s námi vám bude lépe” – poručíme větru dešti, se SSSR na věčné časy, demokracii zdar, zajistíme vám lepší budoucnost, pak s USA na věčné časy, myslíme to upřímně. Ovšem pak… pak jsme se po desetiletích nadějných slibů dočkali rčení “reformy a zvyšování daní jsou nutné”. A je nám stejně hůř a hůř. Zdražování jídla, vody, elektřiny, plynu, benzinu, zvyšování daní, …, …, …, atd… Na druhé straně pomalu rostoucí, stagnující, či někde dokonce klesající mzdy – a kdo se s tím má finančně vyrovnat, aniž by se nezruinoval? Leckdo má dnes problémy, aby našel dostatek peněz na nutnou vlastní obživu, ale to nikoho ve vládě nezajímá. Nejdřív nám politici naslibují ráj, pak nám vytvářejí peklo a chytře kecají, že máme spořit. Docela věřím, že to všechno dělají vědomě a schválně, aby nás provokovali, a za oponou pracují na objednávku někoho dalšího, vlivnějšího. 
  
Dnes jsme už v situaci, kdy vcelku velká většina lidí má svůj vlastní opodstatněný důvod, proč být s vládou slušně řečeno nespokojena. Většina si něco najde, protože lidí, kteří si žijí spokojeně, je jen menšina, což však platí jak o naší republice, tak o celém světě. Nejsme v problému s vládou jen my, Češi, ale celý svět. Miliardy lidí dřou bídu pro pár vyžírků a za odměnu přicházejí krize, války, hlad, chaos a další utrpení. Samozřejmě ve jménu dalšího zisku a posílení moci těch vyžírků. Těmhle lidem o blaho lidí nejde. Média nás neustále masírují novými a novými kauzami mezi politiky napříč celým politickým spektrem. Zkoušel někdo spočítat, kolik (jen těch prozrazených) skandálů se už jen v naší malé zemi nastřádalo řekněme od roku 1989? A kolik peněz nás občanů zmizelo v nenávratnu někde v černé díře? A co ostatní svět? Jsou jinde politici jiní, nebo ještě horší? Do jaké budoucnosti nás naši vládci ženou? Kdo ve skutečnosti tahá za nitky? Spolupracují spolu vlády světa víc než si myslíme, nebo jen to, co se říká a píše v oficiálním zpravodajství, je vždycky pravda? Kolik skandálů zatím zůstává pod pokličkou? Jaké jsou skutečné souvislosti toho, co se teď v celém světě i u nás děje? Zajímá vás to? 

Kde je příčina toho, že na korupci a další skandály politiků si stěžují i obyvatelé tolika dalších zemí? Do jaké budoucnosti můžeme kráčet, pokud máme ve vládách armády lhářů posedlých vlastním ziskem?

Tato série článků se pokusí zmapovat souvislosti, které jsou v konečném důsledku příčinou, proč žijeme ve světě takovém, v jakém žijeme. Dostaneme se i za hranice ČR, protože špatné vlády sužují bok po boku mnoho jiných států, a navíc tu máme mezinárodní organizace typu Evropská unie… Pokud tedy máme hledat příčinu, proč jsou dnes vlády takové, jaké jsou, musíme nejdříve přiznat, ževše souvisí se vším (to si zapamatujte, protože především na tom je založena i tato série článků). Že lháři nejsou jenom v české vládě, ale v řadě zahraničních. Že se tyhle vlády lhářů propojují a spolupracují spolu.   A že všichni žijeme na jednom světě a tak k nám (k lidstvu jako celku) ziskuchtivé vlády přistupují. Také je logické, že vládám a oficiálním institucím nemůžeme všechno tak úplně věřit, pokud je v nich spousta lhářů. Není-liž pravda? A proto bychom měli všichni bít na poplach, pokud si tihle vládní lháři organizují mezinárodní schůze a za zavřenými dveřmi diskutují o naší společné budoucnosti!

 (Obama přijme v Bílém domě Nečase.) Co z toho totiž může vzejít, když jeden lhář u moci v zahraničí diskutuje s druhými lháři? Pořád nechápete, proč jsem tučně zvýraznil a podtrhl text výše “všechno souvisí se vším”? Když chcete hledat důvody většiny podvodů českých vlád, nemůžete zůstat jen v české vládě, protože dnes se zákony pro ČR tvoří také třeba v Bruselu a státníci ve světě rádi diskutují s vlivnějšími státníky. Všechno souvisí se vším, protože vlády světa spolu dnes v drtivé většině případů spolupracují: Jsme v EU, jsme v NATO. NATO i EU si podrobují další státy. NATO násilím, EU do nedávna spíše demokraticky, teď už taky násilím (Libye). České zemědělství, sklářství, strojírenství a další odvětví skoro zanikly. Jsme závislí na dovozu. Jsme závislí na nadnárodních organizacích, korporacích a supermarketech, které stále více zasahují do naší ekonomiky, našich zákonů i našeho jídelníčku. (Osobní poznámka: Moje oblíbené jídlo jsou těstoviny s makem. Asi se s tím budu muset brzy rozloučit, protože Evropské unii se nelíbí, že lidé jedí mák. – zdroj. Místo toho budeme v blízké budoucnosti zřejmě žrát kobylky a chrousty, jak si Brusel přeje. Demokratická EU nám totalitářsky cpe hmyz k žrádlu a nedává nám ani na výběr? – EU chce, aby Evropané začali jíst hmyz. Čím dříve, tím lépe) – Proč? Co jsme jim udělali? Že by místo demokratů byly v EU totalitářské zrůdy?

 Dává smysl, že skutečnou ideologií EU je demokracie, pokud lidem chtějí přikazovat, aby jedli brouky? Dává smysl, že nemůžeme být obětí žádného mezinárodního podvodu, pokud dnes a denně slýcháme nejen o skandálech českých, ale také evropských a amerických politiků? Náš stát není samostatný, není suverénní. Je rozkradený jeho vlastními vládami a ovlivňovaný příkazy a zákony ze zahraničí. I jiné státy ztrácejí suverenitu. Všechna moc se pomalu, nenápadně, ale jistě, přesouvá k nadnárodním organizacím, které spolu vzájemně spolupracují jako by byly Jedno. (Mluví o tom i Václav Klaus, Petr Hájek a Ladislav Jakl z Pražského hradu, a jejich výroky jsou v médiích opomíjené nebo diskreditované a na ně samotné novináři vyloženě vytváří špínu.) Můžeme už říci, že nám ve skutečnosti vládnou více nadnárodní korporace a organizace než národní vláda? Proč EU chce, abychom žrali hmyz? O co jim jde? Jaké souvislosti nám tají? Kde hledat možné pravdy? Všichni víme, že politikům v našem Parlamentu jde jen o vlastní zisk. Všichni víme, že tahle “nemoc” postihla řadu vlád i jinde ve světě. Víme, že nás všichni podvádí. Že podvádí národy. Víme, že nám lžou. Je to skandál za skandálem. U nás i v zahraničí. A pořád věříme, že skandály, které prosáknou do médií, jsou všechny, které existují, a další již neexistují? Pořád věříme, že ti lidé tam nahoře nejsou tak proti lidem, jak se zdá? Může být za takových vlád oficiální zpravodajství vždycky korektní, nebo může být pravda, že většina hlavních médií pouští na veřejnost jen to, co chce vláda, aby ovlivnila naše názory a úsudky? Není naší povinností, abychom se sami pídili po pravdě a nepodléhli žádné propagandě, pokud chceme prokouknout dál do sktruktury vládních podvodů a korupcí, a zjistit, co že to stojí ve skutečnosti za všemi těmi podvody?

Na masmédia při hledání pravdy raději nespoléhejte. Jsou totiž prostředkem, přes který je možné (na pokyn vládních činitelů) široké veřejnosti snadno šířit místo pravdy propagandu. A indicií, že se toto děje, je poměrně dost. Ostatně – často si můžete sami všimnout, že novináři místo toho, aby lidem korektně představili danou věc a zmínili více pohledů na danou problematiku, zásobují je neustále argumenty, které podporují jeden pohled na věc. Druhému pohledu se nevěnují, ačkoliv prokazatelně existuje, a to někdy i v případě, kdy argumentů a indicií podporujících tento druhý, nepublikovaný pohled na věc, je více. Proč? Není úkolem seriózního novináře zmínit celá fakta ze všech názorových pólů, aby si divák/čtenář/posluchač mohl udělat svobodný, demokratický názor? Dnes mají masmédia hlavní centrum v USA a většina světa (zejména svět západní) zprávy z prestižních amerických médií už jen přebírá. Často ostatně i z českého zpravodajství můžete slyšet zdrojování typu: “CNN zveřejnila šokující záběry…”, “BBC informovala, že…”, “podle agentury Reuters…”. (Pro zajímavost: Reuters má své centrum od roku 1851 v Londýně, ale v roce 2008 začala blízce spolupracovat s “Thomson Reuters” v New Yorku… Viz. Wikipedie) Pokud by se ale stalo, že by o světových událostech lhala americká média, nebo je překrucovala, znamenalo by to, že jejich lži hltá většina světa. A kdo nám zaručí, že nejen v těch českých, ale i v těch amerických médiích, je nepřekonatelná pravda? Kdo nám zaručí, že ve skutečnosti ve hlavních zprávách nevysílají propagandu, která přijde vhod českým nebo světovým politikům, aby ovlivnili naše mínění? 

Pravdu hledejte u lidí, kterým se jiní smějí… “Extrémně nás frustrovaly ty falešné výpovědi, které nám podávali.” – řekl člen oficiální Vyšetřovací komise k 11. září Timothy Roemer. “Tohle je národní skandál” a “Toto vyšetřování je už teď kompromitováno” – prohlásil další z členů Vyšetřovací komise k 11. září Max Cleland. Kongresman Ron Paul uvádí: “Víme, že vyšetřování 11.9 bylo až dosud provedeno víceméně jako krytí a nikoliv jako skutečné vysvětlení toho, co se dělo.” (Další výpovědí v článku Vysoce postavení činitelé lační po možnosti vyzvonit, co se 11.9. doopravdy stalo… Ale nikdo ve Washingtonu či médiích o tom nechce slyšet.Může být konspirace o 11. září holým nesmyslem, pokud jsou její příznivci i členové oficiální Vyšetřovací komise a další vysoce postavení lidé v USA?

11. září bylo spouštěčem válek v Afghánistánu, Iráku a dnes nakonec i v Libyi. Ve světě byla prolita spousta krve ve jménu boje, který tak, jak nás léta učí média, nikdy NEEXISTOVAL (ještě jednou připomínám – neexistoval i podle výše uvedených oficiálních zpráv z vyšetřovací komise k 11. září). Na základě těchto mediálně šířených nesmyslů jsme ovšem vstoupili do éry nechutně kontrolované společnosti. To bylo také to, čeho lidé stojící v pozadí tohoto hrozného činu chtěli dosáhnout: Vystrašit veřejnost světovou hrozbou, která vypadá reálně, protože s vystrašeným davem se snadněji manipuluje, a potom – pod záminkou boje proti teroristům – donutit lidi přijmout nová, omezující pravidla. S “terorismem” tak získávají záminky pro to, aby nám pomalu vzali naše svobody, a oni se utopili v ziscích. 

V roce 1977 byla vládami světa podepsána mezinárodní smlouva, která zakazovala použití zbraní umělé (člověkem prováděné) úpravy nejen počasí – už tehdy. (zdrojCitace článku 2 z výše uvedené smlouvy: 
“Použitím termínu “modifikace životního prostředí” v článku 1 se rozumí jakýkoli zásah techniky pro změnu – formou úmyslného zasahování do přírodních procesů – dynamiky, kompozice nebo struktury na Zemi, včetně biosféry, litosféry, hydrosféry a atmosféry, nebo vesmíru.” – připomínám, je to text mezinárodní smlouvy z 70. let 20. století. Tento další článek potvrzuje, že se problematice umělých zásahů do počasí (tedy tzv. geoinženýringu) dnes věnuje i OSN: Stop geoinženýrství, žádají ochranáři OSN. Dnes je již téměř jisté, že první pokusy s počasím proběhly ve světě už v 50. letech minulého století, přičemž nikdy asi nebude jisté, zda k prvním tajným pokusům nedošlo dřív. Naši komunisté rčení “poručíme větru dešti” neříkali nadarmo. Dnes tu máme elektromagnetickou zbraň HAARP na Aljašce (odkaz na oficiální web projektu – takže evidentně existuje) a možná nejen tam, protože podle nejnovějších informací z alternativních webů se zdá, že podobné zbraně jsou rozmístěny i jinde ve světě, na jiných kontinentech. Neustále také přibývá argumentů, že i teorie chemtrails má reálný základ. (Rozhovor s leteckým inženýrem nejen o chemtrailsZnámý pilot exkluzivně pro freeGlobe: Dělají se nám na obloze takové dlouhé bílé šmouhy). 
haarp-nahledMůže být ovládání počasí člověkem nesmyslnou konspirační teorií, pokud už v roce 1977 tuto věc braly vlády světa velmi vážně, HAARP má dnes oficiální web, teorie chemtrails má zastánce i u profesionálního pilota a leteckého inženýra a ovládáním počasí se zabývá i OSN, i když bez valné účasti médií? (Moje osobní poznámka: Moje dlouholeté největší hobby byla meteorologie, protože jsem obdivoval tu svobodnou, krásnou a obdivuhodnou přírodní sílu. Ovšem dnes už počasí není svobodné, přirozené a není to už ani dílo přírody, je vězněm člověka a takové počasí neberu – po těstovinách s mákem mi elitáři vzali i hobby, takže ranili i moji duši. A to už je moc.) Lidé v nejchudších částech světa masivně umírají hlady (média nás o tom nezapomínají pečlivě informovat), ale vlády utrácejí peníze za zbrojení, ovládání počasí, vybíjení zvířat, tedy devastaci Země, za války a další vraždění lidí, přičemž se za našimi zády dlouhá léta spojují v jednu absolutistickou, globální vládu – ale o tom už se jaksi mluví méně a oficiálně je to zvrácená konspirace. Ale už jsme i z hlavních médií slyšeli, že Sarkozy a Merkelová chtějí sjednotit státy EU pod jednu vládu – rušení národů a jejich kultur, vývoj superstátů a propaganda našeho nového otroctví začíná? Bok po boku s nimi: Vláda připravuje rozsáhlé omezení práv českých občanů.

Lidé v nejchudších částech světa masivně umírají hlady (média nás o tom nezapomínají pečlivě informovat), ale vlády utrácejí peníze za zbrojení, ovládání počasí, vybíjení zvířat, tedy devastaci Země, za války a další vraždění lidí, přičemž se za našimi zády dlouhá léta spojují v jednu absolutistickou, globální vládu – ale o tom už se jaksi mluví méně a oficiálně je to zvrácená konspirace. (Ale už jsme i z hlavních médií slyšeli, že Sarkozy a Merkelová chtějí sjednotit státy EU pod jednu vládu – rušení národů a jejich kultur, vývoj superstátů a propaganda našeho nového otroctví začíná?) 

 A tihle lidé nás ubezpečují, že pracují jen pro naše dobro… Lháři. Možná to tak na první pohled nevypadá, ale všechno souvisí se vším, a tak 11. září ovlivnilo i život v Česku. Ať jsou to třeba zvýšené kontroly na letištích a víza (dnes už v zahraničí fungují i skenery nahého těla a jejich počet se množí), strašení terorismem v českých médiích nebo zahraniční mise českých vojáků v Iráku a Afghánistánu, po 11. září jsme nějakou újmu utrpěli všichni. Česká vláda tomu samozřejmě svým potenciálem ještě pomohla, protože jsme spojenci USA. (Do NATO jsme vstoupit museli, protože tak rozhodla “demokratická” vláda ČR. Na demokratické referendum ale zapomněla…) V USA je po 11. září omezování svobod mnohem tvrdší – začalo to tzv. Vlasteneckým zákonem (Patriot Act), díky němuž dnes nálepku “terorista” může snadno dostat každý, kdo se v Americe odváží příliš promluvit proti vládě, a skončilo to zatím tímhle: USA: Za drobné pěstitelství do vězení, za přechovávání semen těžké tresty. Skutečná pravda není příjemná – demokracie v Americe v takové podobě, jak jsme ji znali ještě v 90. letech minulého století, už neexistuje. Největší a nejuznávanější vláda světa jim tuto demokracii ničí, zatímco lidem tvrdí, že všechno se děje v rámci boje proti terorismu… Propagují se korporace a sledovací RFID čipy. Američané, tak jako do jisté míry i my v Evropě, padají do pasti nadnárodních korporací – zpravidla dotovaných zkorumpovanými vládami -, které určují jejich život, ať se jim to líbí nebo ne. A vliv těchto korporací se stupňuje na celém světě. To, čeho jsme dnes svědky v Americe, můžeme být vrzy svědky i v Evropě i jinde ve světě, pokud se proti tomu lidé nepostaví, protože Americe vlády lezou vy-víte-kamKam myslíte, že to může vést, když se nadnárodní koncerny, které mimochodem většinou rády spolupracují s vládami (tak jako třeba Monsanto), pořád roztahují přes kontinenty? Na jedné straně nesmírně bohaté a stále bohatnoucí nadnárodní korporace – a na straně druhé krachující státní ekonomiky, kterým nabízí “pomoc” nadnárodní Evropská unie… Národní ekonomiky padají, korporace a unie bohatnou a rozšiřují svůj už tak dost velký mezinárodní vliv… Jak se za takové situace může zdát absolutně směšná konspirační teorie o globální vládě, jak před ní varuje i náš prezident, pokud vidíme, že jsou k tomu věci evidentně nakloněné? Pokud někdo usiluje o globální moc, měli bychom se o to zajímat, protože pak by ten dotyčný získal neomezenou moc a my – všichni na planetě – bychom už neměli možnosti, jak to zastavit. Vnímejme svět kolem sebe a ozývejme se proti věcem, s kterými nesouhlasíme – ve vlastním zájmu… Konspirace jsou součástí našeho dnešního světa, a tedy i našich životů. Některé mohou být nesmyslné samy o sobě (teorie o Elvisovi zářným příkladem). Ale výše, když jsme citovali členy oficiální komise k 11. září, jsme se názorně přesvědčili, že konspirace založené na reálných základech jsou reálné skandály. Tutlané národní nebo i celosvětové skandály, které ovlivňují životy nás všech, stejně jako třeba reformy dnešní české vlády. Jediný rozdíl je, že jedním jsme z hlavních médií masírováni denně a druhým vůbec… Takové konspirace nemají s nesmyslnou teorií o zesnulé hvězdě Rock’n Rollu nic společného. (Ve středověku byla konspirace, že Země je kulatá.) Reálné konspirace jsou podvody, které ovlivňují naše životy, stejně jako podvody, které se denně publikují v masmédiích. Já sám se o některé konspirační teorie zajímám. Když mám dobrou náladu, tak někdy brouzdám po webu a náladu si kazím objevováním dalších a dalších souvislostí, které nejsou široké veřejnosti publikovány. Hledám skutečnou pravdu a pak v tom, co jsem se dozvěděl, hledám další propojení souvislostí. Prostě se snažím informace vstřebávat a pak o nich dál přemýšlet. Sám, bez propagandy z hlavních médií. Nakonec, z pocitu povinnosti (a často to přichází spontánně, jaksi automaticky), o tom píšu vlastní texty. Mám totiž za to, že pokud se něco děje za mými zády, tak se mě to stejně týká a neuteču od toho tím, že zavřu oči a budu jen prostě věřit, že je svět růžový nebo ještě růžovější. Některými lidmi v diskusích pod články jsem pak za tento alternativní, “konspirativní” pohled na svět zesměšňovaný, stejně jako ostatní s podobným “koníčkem” – i když, vždyť tak to má podle oficiální propagandy být, tak čemu se vlastně divím? (Konspirační teorie. Kdo je tady prostoduchý?) Já ovšem nemohu přestat v tomto “koníčku”. Pořád mě něco naopak nutí jít kupředu. Pokud totiž existují konspirace založené na reálných základech, znamená to, že jsem obětí dalších podvodů, leč zatím veřejně nepublikovaných. A pokud jsem obětí dalších podvodů, měl bych o těchto podvodech vědět víc a hledat skutečnou pravdu – ve vlastním zájmu, protože je to moje vláda a dělá věci, které jsou proti mně i proti všem lidem… A teď – po přečtení celé řady článků a objevení souvislostí mohu konstatovat, že se mi splnil konspirátorský sen. A nemyslím tím jen potvrzení konspirační teorie o 11. září. Konspirace mě štvaly tak dlouho, že jsem hledal pravdu každou chvíli, a výsledkem je, že i pro své další teorie jsem našel oporu v oficiálních zprávách, které pronikly přes “praskliny v cenzuře”; v projevech těch hrdinů, kteří už ve 20. i 21. století nemlčeli, nebo v mezinárodní smlouvě z roku 1977… Jsou totiž i jiné konspirace, ke kterým při troše hlubšího hledání přeci jen najdeme podporu u oficiálních zdrojů, nebo zjistíme, že před nebezpečím varovali už hrdinové z poměrně dávné doby… Věřím, že pokud čtenáři umí samostatně myslet, dojdou nakonec ke stejným závěrům jako já. Pamatujte, všechno souvisí se vším a konspirace založené na reálných základech jsou reálné skandály, které ovlivňují nás všechny. Dále myslete sami. Jde o nás. Kdyžtak si projděte i odkazy v článku, myslím, že všechny stojí za to. Všechny jsou funkční, dal jsem si na to pozor. Pokud už něco nefunguje, je to divné, chyba není na mé straně a opět myslete sami…

Hotel Bilderberg

Hotel Bilderberg v Nizozemsku. 

Autor: Michiel1972, zdroj: Wikimedia Commons, dostupné pod licencí 3.0 Unported (CC BY-SA 3.0)

  Od roku 1954 se každý rok za zavřenými dveřmi, vždycky na několik dní, setkává více než 100 elitářských jedinců z celého světa. Vstup na zasedání je však povolen pouze pro pozvané. Novináři ani nikdo jiný nemá šanci do centra dění proniknout, ačkoliv elity se takto sešli už 57 krát. O čem diskutují a co za tu dobu stihli probrat a realizovat? Už ze samotného faktu, že se takhle sjíždějí elity z celého světa pod jednu střechu a pár dní o čemsi diskutují, lze odtušit, že s nejvyšší pravděpodobností řeší věci, které se týkají nás všech, a že jde o věci, které nám není dovoleno prokouknout. Tam se nepochybně plánují naše životy. Bilderberg, jak se tomuto klubu říká, založil Joseph Retinger. I když je samotná existence Bilderbergu často označována jako konspirační teorie, například iDnes.cz již o jeho existenci informoval. (viz. např. zde). Jméno tohoto spolku je odvozeno od stejnojmenného holandského hotelu, kde se v roce 1954 konala první schůze. Shromáždění se koná pokaždé na jiném místě. Z posledních případů – například v roce 2008 to bylo ve Virginii v USA, v roce 2009 v Řecku, v roce 2010 ve Španělsku a v roce 2011 ve Švýcarsku. Za zajímavost považuji, že přesně ty první tři zmíněné země jsou dnes největší adepti na ekonomický bankrot… (Internetem kolují spekulace, že stávající ekonomické krize jsou vyvolávány záměrně.)

Hlava Bilderbergu a jeho pravidelný účastník je vlivný mezinárodní bankéř David Rockefeller (spolu se svými dalšími příslušníky rodu je tak vlivný, že se k nim v článku vrátíme ještě několikrát) a za všechny další účastníky Bilderbergu z posledních ročníků můžeme namátkou jmenovat z Ameriky Baracka Obamu, zahraničně-politického poradce Baracka Obamy Zbigniewa Brzezinského, Condoleezzu Rice, amerického ministra obrany Roberta Gatese, zakladatele CNN Teda Turnera, generálního řediteleAmazon.com Jeffa Bezose nebo Roye Disneyho ze společnosti Walt Disney. (Ta desítky let baví děti po celém světě a vlastní nejen jedno z největších hollywoodských filmových studií, ale i televizní stanice ABC a ESPN!) Mezi evropské členy Bilderbergu patří například Tony Blair, exministr zahraničí Německa Joschka Fischer, prezident Evropské unie Herman van Rompuy, britský kancléř George Osbourn nebo zakladatel Facebooku Mark Zuckerberg. (Nechci na Facebook házet jen špínu – i mně je někdy prospěšný, ale tak jako tak, je to globálně využívaný web, kam lidé píšou své myšlenky, a tomu elity určitě tleskají: Facebook bez vědomí uživatelů rozpoznává jejich obličeje) Mezi asijské účastníky Bilderbergu patří např. bývalý turecký ministr bez portfeje Gülek Domac, čínský náměstek ministra zahraničních věcí Ying Fu nebo třeba Rus Alexey A. Mordashov, generální ředitel společnosti Severstal. Bilderberg navštívili i někteří politici z české scény: Karel Kovanda, Michael Žantovský, Jiří Pehe, Alexandr Vondra a Karel Schwarzenberg. (zdroj) (Tady je spojení mezi českou politickou scénou a světovou elitou.) 

“Konspirace” říkají, že tématem, kterému se Bilderberg pravidelně věnuje, jsou způsoby, jak svět systematicky a zároveň nenápadně připravovat na novodobé a dosud nejkrutější světové otroctví. Říkají tomu Nový světový řád (anglicky “New World Order”, zkratka “NWO”). Připomínám, že vše se děje od roku 1954 každý rok za zavřenými dveřmi. A finančníci z FEDu sami přiznávají, že jejich snem je nová světová vláda:

“Vše, co potřebujeme, je velká krize a národy uznají Nový světový řád.” – David Rockefeller, FED, vůdce Bilderberg Group, … (co na to Wikipedie?) 

“Budeme mít globální vládu, ať se nám to líbí nebo ne. Jedinou otázkou je, zda jí bude docíleno skrze dobývání nebo skrze konsensus.” – James Paul Warburg, FED (co na toGoogle?)

Zároveň se ale zřejmě zamezilo tomu, aby se podobné výroky dostaly do povědomí širší veřejnosti.Pánové a dámy skutečně mají co tajit! 

Může být konspirace o Novém světovém řádu nesmyslná, pokud i výroky předních mezinárodních bankéřů potvrzují opak? 

Dalším klubem, kam elitáři rádi chodívají a nenechávají se nikým zvenčí rušit, je Trilaterální komise, která byla založena na Bilderbergu v roce 1973 “vůdcem” Bilderbergu Davidem Rockefellerem. Rockefeller je také jeden z předních bankéřů FEDu. (FED je americká centrální banka, hlavní středisko světové ekonomiky.) I v Trilaterální komisi jsou Češi – mezi její členy patří Alexandr Vondra, Karel Schwarzenberg, generální ředitel UniCredit Bank ČR Jiří Kunert, bývalý ministr průmyslu a obchodu Vladimír Dlouhý a bývalý diplomat a člen evropské komise Pavel Telička. Podle některých zdrojů do komise pravidelně usedá i Jan Švejnar, neúspěšný kandidát na prezidenta ČR. Zmíněný finanční magnát, vůdce Bilderbergu a zakladatel Trilaterální komise David Rockefeller dále vlastní ropnou společnost Standard Oil, po svém otci spravuje masivní Rockeffelerovy fondy, z kterých bylo financováno například založení OSN, a podporuje například kromě ekologické organizace Greenpeace také tzv. Římský klub, jehož členem je například i zakladatel Microsoftu Bill Gates, oteplovací alarmista Al Gore nebo náš revolucionář a exprezident Václav Havel… Mám související otázku: U kolika našich demokratických politiků a dalších státních činitelů se od roku 1989 provalilo, že jsou bývalými členy KSČ? 

Abychom si nebezpečí hrozící nám všem neuvědomovali, využívá se údajně davová psychologie, šířená prostřednictvím hlavních médií. (Dnes je v redakcích v módě přebírat zprávy z prestižních amerických médií a agentur.) Zakladatel CNN Ted Turner je ostatně také členem výše zmíněného Římského klubu, několikrát se také zúčastnil Bilderbergu (zdroj) a rovněž je otevřeným zastáncem řízené redukce populace – je to šílenec, považuje za nutné snížit počet lidí na planetě o 95% a mluví o tom i v televizi! (zdroj). (Tahle mediální zrůda už se nestydí o svých apokalyptických plánech mluvit otevřeně, zatímco my pořád dřepíme na zadku.) Zde se hodí poznámka, jak by tohoto nevýslovně odporného plánu podle uniklých informací chtěly elity dosáhnout. Určitě jsou různé způsoby a o různých způsobech se také na “konspirátorských” webech diskutuje. Na některých webech jsou například články a diskuse, že na nás elity v dohledné době chystají III. světovou válku, jejíž průběh a důvody jejího vzniku by určitě neunikly další masové mediální manipulaci. V chaosu se totiž nejlépe rodí nová realita a nová pravidla… Jsou konspirátoři, kteří to vidí jako jasnou věc, pak jsou tací, kteří se k tomu staví mírně kriticky. Faktem ale je, že nynější vztahy mezi některými zeměmi jsou “na pokraji” a hrozící nová hospodářská krize (když teď pomineme, zda jde o krizi uměle vytvořenou mezinárodními bankami) by tomu určitě moc nepomohla…   Ted Turner

Ted Turner

Ale zpátky přímo k výrokům zakladatele CNN: v souvislosti s tímto výrokem myslím, že má cenu zamyslet se, zda není lepší ignorovat oficiální zpravodajství, nebo k němu přistupovat alespoň se silně kritickým pohledem, a žít si vlastní, nezávislý život, odtržený od všech médií. Není totiž skutečnou úlohou oficiálního zpravodajství seřadit davy do jedné linie myšlení – nepřipouštět dialog u citlivých věcí, o kterých se nemá vědět, a uvolnit cestu novému otroctví? Není totiž jejich úlohou řízeně šířit dezinformace a vydávat je za posvěcenou a jedinou pravdu, protože to mají nařízeno? Zajímavý odkaz:Česká televize označuje dotazy na geoinženýring za teror. (Navzdory tomu, že se geoinženýrstvím zabývá OSN, jak jsme si řekli v předchozí části.) (Moje osobní poznámka: 4.10. po ránu jsem na facebookové stránce pořadu ČT s názvem Turbulence okomentoval dvě fotografie člověkem ovlivněné oblačnosti. Upozornil jsem pouze na to, že se umělými zásahy do počasí věnuje OSN a přiložil odkaz natento článek. O den později, 5. října odpoledne, jsem se na Turbulenci podíval, zda příspěvky přežily cenzuru. Nikoliv. Oba mé příspěvky byly zcenzurovány, a nejen to – na stránku Turbulence již nemohu přispívat, protože možnost publikace dalších vlastních příspěvků mi byla na této stránce zcela zablokována… Sráči veřejnoprávní.) 

Hrdý prezident USA J. F. Kennedy měl dne 27.4.1961, než ho o 2,5 roku později údajně nějaký Lee Harvey Oswald zavraždil, projev. 

Citace úryvku:

“Dámy a pánové. Samotné slovo “tajemství” je ve svobodné a otevřené společnosti protivné. A my, lidé, jsme z historického hlediska postaveni před tajné spolky, před tajné přísahy a skryté kroky. Celosvětově před námi stojí jednotné a bezohledné spolčení, které se při rozšiřování svého vlivu spoléhá především na skryté prostředky. Na infiltraci místo invaze, na svrhnutí vlády místo voleb, na zastrašování místo svobodné volby. Je to systém, který naverboval obrovské lidské a materiální zdroje na vybudování silného spletence velmi efektivní mašinérie, fungující pomocí vojenských, diplomatických, výzvědných, ekonomických, vědeckých a politických kroků a operací. Jejich příprava je skrytá, nepublikovaná. Chyby jsou zatajené, nejsou dávány do popředí. Odpůrci této mašinérie nejsou oceněni, ale umlčeni. Na žádný užitek se nikdo neptá, žádné tajemství nevyjde na povrch. Žádám o vaši pomoc v této nesmírně těžké úloze – informovat a zalarmovat americkou veřejnost. Jsem si jistý, že s vaší pomocí bude člověk takový, jaký by měl být: svobodný a nezávislý.” (zdroj)

Výše jsme si psali o Davidu Rockefellerovi. Smrt J. F. Kennedyho vyšetřovalo kromě FBI a Dallaské policie i několik komisí, mezi nimi i Rockeffelerova komise. Komisi vedl Nelson Rockefeller, někdejší guvernér státu New York a člen celé dynastie globálně nesmírně vlivných, ale málo známých finančníků Rockefellerů, jejichž historie sahá před 20. století… (zdroj) 

Jak dlouho se na vývoji Nového světového řádu pracuje, pokud už v 60. letech před ním varoval J. F. Kennedy? 

Charles Lindbergh, americký letec a velký odpůrce vstupu USA do II. světové války, měl 11. září 1941 zajímavý projev: 

Citace:

“Když byly zahájeny v roce 1939 boje v Evropě, bylo řečeno, že americký lid nemá v úmyslu vstoupit do války. … Ale oni věřili, že tato země by mohla být zatažena do války velmi podobným způsobem, jakým byla vtažena do té poslední. 
Plánovali: za prvé, připravit Spojené státy na mezinárodní válku pod rouškou americké obrany; za druhé, zapojit nás do války, krok za krokem, bez toho, aniž bychom si to uvědomovali; zatřetí, vytvořit sérii incidentů, které by nás donutily zúčastnit se konfliktu. Tyto plány samozřejmě maskovala jejich propaganda v plné síle. 
Naše kina brzy začala hrát filmy, které propagovaly slávu války. Týdeníky ztratily všechnu objektivitu. Noviny a časopisy, které nesli protiválečné články, se začaly ztrácet v reklamě. Proti jednotlivcům, kteří se stavěli proti intervenci, byly spuštěny pomlouvačné kampaně. Pojmy “pátý novinář”, “zrádce”, “nacista”, “antisemitský” se neustále házely na každého, kdo se odvážil tvrdit, že vstoupit do války nebylo v nejlepším zájmu Spojených států. Muži přišli o zaměstnání, pokud byli otevřeně proti válce. Mnoho jiných se rozhodlo už nemluvit. 
Netrvalo dlouho a měli jsme přednášky, v kterých bylo řečeno, aby tyto přednášky byly uzavřeny pro řečníky, kteří byli proti válce. Začala masivní kampaň strachu. … Propaganda byla v plném proudu. (zdroj)
 
 
 
 

 

 

 

Všimněte si, že tučně zvýrazněná část citace je nadčasová a odpovídá i současnému stavu. Historie se opakuje!!! Video: Velmi výživný záznam projevu se silně nespokojeným davem amerických vlastenců ve zvukovém pozadí 

 http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=54ozdotStW8

No vida, kde jsme skončili. Jsou “konspirace”, že útok na Pearl Harbour byl vyprovokován prezidentem USA Rooseveltem, když Japoncům v USA před japonským útokem na USA zmrazil účty a zastavil prodej ropy Japonsku… Z poznámek tehdejšího ministra války USA Henryho Stimsona ze dne 25. listopadu 1941 (hovořil s prezidentem Rooseveltem):

“Otázka byla, jak je nasměrovat, aby vystřelili první. Bylo žádoucí, aby se zabezpečilo, že Japonci budou ti, kdo zaútočí první, aby nebyla žádná pochybnost o tom, kdo byl agresor.” (zdroj)

Není žádnou konspirací, že již dříve zmíněná ropná společnost Rockefellerů Standard Oil Company byla během II. světové války partnerem zbrojařské firmy I. G. Farben, která vyprodukovala velkou většinu německých výbušnin a otravný plyn Zyklon B. Odhalilo to oficiální vyšetřování. (zdroj) USA zásobovala zbraněmi svého úhlavního nepřítele? Ve II. světové válce šlo jenom o moc a prachy. V korporaci Union Banking New York City byl v době války víceprezident Prescott Bush, děda amerického prezidenta zodpovědného za útoky 11. září 2001. Oficiální vyšetřování odhalilo, že tato společnost financovala vzestup Adolfa Hitlera. (Bankéři financující Hitlera dnes podporují americký režim) Testy DNA údajné Hitlerovy lebky prokázaly, že lebka není mužská, ale ženská!!! (zdroj) Hitler se nezabil 30. dubna 1945, jak nás to učili ve škole? Z řečeného vyplývá, že některé věci, které dnes bereme o II. světové válce jako triviální, jasné a skutečné, evidentně proběhly trochu jinak. Typický příklad masové manipulace veřejnosti…Systematické manipulace! Od 2. světové minimálně!!! V internetových diskusích jsem četl názory, že teorie typu Nový světový řád nebo chemtrails jsou tak rozsáhlé a muselo by do nich být zainteresováno tolik lidí, že je nemožné, aby o nich nikdo nepromluvil. V tom měli kritici konspiračních teorií pravdu. Paradoxní ale je, že to, co bylo vykreslováno jako argument proti konspiračním teoriím, je ve skutečnosti argument, který tyto teorie naopak podporuje – už během 20. století byli někteří hrdinové, kteří řekli pravdu nahlas. Jejich skutečné výroky se ale zpravidla nedostaly do povědomí většiny… Jak je to možné? Masmédia a školy se podobným otazníkům nevěnují, spíše je zesměšňují, takže o těchto důležitých projevech většinou nevíme… Až takový vliv na nás mají. Ve skutečnosti bylo snadné utajit už i velké konspirace II. světové války. Co dnes, kdy média mají jedno velké centrum v USA? 

Dříve jsme si psali o členech Vyšetřovací komise k 11. září, kteří poněkud touží říct světu pravdu. Teď se dozvídáme, že kdysi promluvil i Charles Lindbergh a J. F. Kennedy. Ovšem jak vidno zejména v případě Kennedyho, tito lidé, pokud překročí určitou hranici a rozhodnou se moc mluvit (nebo psát),riskují (za Kennedyho i dnes) svůj vlastní život… :-/ I proto je těch, kteří mluvili, tak málo. Pořád se divíte, že je skutečná pravda tak obtížně dohledatelná? Kdyby se o takových odvážných lidech a jejich projevech vědělo víc a všem lidem by vesměs nebyla lhostejná budoucnost, ve které budou žít, bylo by snazší vleklou agendu elit zničit a pro elity těžší zneškodnit nepohodlné… – Obyčejných lidí je skoro 7 miliard, elitářů jen několik stovek a vojáci pro ně pracují většinou proto, že musí… Kdo má silnější potenciál k vítězství? Skryté zlo se za našimi zády odehrává už zatraceně dlouho. Za dobu, co existuje a rozvíjí se, stihlo zorganizovat spoustu nechutných akcí a celých projektů:

 • americké války v rámci tzv. “boje za svobodu” 
 • teroristické útoky na USA pod falešnou vlajkou a mediální pohádku o životě a smrti Usámy bin Ládina (DNA bin Ládina po jeho údajném zabití se testovalo sotva pár hodin, zatímco testy DNA normálních lidí trvají tak 3-15 dnů (zdroj); nejdřív po světě kolovala počítačově upravená fotka zohyzděného Ládina, potom nám vysvětlovali, že jeho tvář je tak zohyzděná, že by bylo nemorální ji zveřejnit) 
 • mediální systematické a neustálé strašení lidí neexistujícími nebo překroucenými hrozbami, abychom se měli čeho bát a věřili skutečným teroristům v oblecích; psychologické triky 
 • po 11. září další “války za svobodu” 
 • velmi pravděpodobně i teroristické útoky v Evropě 
 • implantace sledovacích RFID čipů lidem pod kůži, což se do nedávna dělalo jen se zvířaty (někteří lidé v USA se již nechali dobrovolně očipovat, protože podlehli propagandě, že jde o preventivní ochranu proti teroristům) – díky tomuto čipu absolutně ztratíte svobodu, protože s vámi bude na každém kroku sledovat vaši současnou polohu na planetě 
 • podvod s globálním oteplováním (již dávno prasklo, že IPCC falšoval grafy teplot) 
 • do povědomí lidí se již také dostaly zprávy, že posledních několik “pandemických” chřipek bylo záměrně vytvořeno v laboratořích; kromě toho: Pandemie prasečí chřipky je podvod století, tvrdí expert 
 • podvody na burze, umělé vytváření ekonomických krizí (Peníze a právo) 
 • vyvíjení geneticky upravených potravin (GMO), podle studií po požití nebezpečné pro lidi i zvířata (zdroj), což se ale mediálně tvrdě potlačuje; ještě poznámka bezprostředně pro Čechy: pěstování GM plodin podpořila Česká akademie věd 
 • již zakazují Američanům pěstovat vlastní přírodní potraviny a vytvářejí monopol pro geneticky modifikované potraviny (zdroj) (Poznámka: korporace Monsanto, která má téměř světový monopol pro vývoj modifikovaných potravin, se cpe také do zdravotnictví, neboť vyvíjífarmaceutika, ale nezůstává pozadu ani když přijde válka, jelikož stojí při vývoji bojové látkyAgent Orange [Wikipedie] – zajímavé, co všechno lze nalézt “pod jednou střechou”!!!) – k Monsanto se ještě později na chvíli v článku vrátíme 
 • vyvinuli a začali používat projekty na řízení počasí, bez ohledu na ekologické a nevratné následky v přírodě, vše za našimi zády 
 • Evropsko-americkou intervenci do Libye – zase pod záminkou osvobození, o společném dluhu USA a EU za libyjskou ropu, ani o demonstracích proti NATO o počtu až 1,5 milionu lidí ani slovo 
 • přilévají “olej do ohně” v revolucemi zmítaném arabském světě 
 • mají už i špionážního kolibříka 
 • podařilo se jim vytvořit globálně strukturovanou společnost, závislou na mediálních dezinformacích – ve stylu “vše, co slyšíte v televizi, je pravda” – a tak nám postupně vykreslili iluzorní svět, ve kterém si myslíme, že žijeme; tímto způsobem zneškodnili davy, které jsou dodnes věrné oficiálním tezím; PROBUĎTE SE!!! 
 • atd. atd. atd.

Všechno v zájmu Nového světového řádu, sjednocení světa pod jednu šílenou vládu… Video: Bývalý americký voják, sloužící v Iráku: "skutečný terorista jsem byl já" 

 http://www.youtube.com/watch?v=8akV3xldqJM&feature=player_embedded

Naši opravdoví, globální vládci jsou sice na sebe určitě nesmírně pyšní, že své plány dokázali dotáhnout tak daleko a zároveň je úspěšně a dlouhodobě utajit před námi všemi, ale neuvědomují si, že ve skutečnosti jsou darebáci, chudáci a zbabělci. Darebáci proto, že pro dosažení svých nemilosrdných cílů ničí život, vše krásné a přirozené, a sami přitom pocházejí ze života a z lásky. Ničí vlastně sami sebe. Chudáci, protože přes všechno materiální bohatství, které jim patří, nenalezli nikdy bohatství nejcennější – vlastní duši. A zbabělci, neboť celému světu vyhlašují válku za válkou – armády zaměstnávají špinavou prací zabíjet lidi – ale kdyby se místo těch vojáků měli oni účastnit bitvy a bojovat za své vlastní cíle, podělali by se strachy dřív než by poprvé vystřelili. Ale co jsou proti nim lidé, kteří sice nemají moc a často ani peníze, ale mají sílu a odhodlání proti nim bojovat? Co jsou proti nim skuteční vlastenci a skuteční hrdinové, kteří se nebojí o jejich propracované, nebezpečné agendě nahlas mluvit – a s vědomím, že tak mohou ohrozit svůj vlastní pocit bezpečí a vlastní život, protože o citlivých věcech se prostě nesmí hovořit? A co jsou proti nim lidé, kteří (na rozdíl od elitářů) mohli poznat “pouhou” moc skutečné lásky? Ve skutečnosti jsou tihle “elitáři” politováníhodní. Neznají ani základní esenci, základní emoci lidského života, ale vládnou světu a myslí si, že jsou bohové… Konečný cíl elit je jedna totální světová vláda, příroda a otroci pod absolutní kontrolou, bez nejmenšího nároku otevřít hubu. RFID sledovací čipy (odkaz na související reportáž na STV2), které si lidé dobrovolně nechávají implantovat do těl, tak jak podléhají například propagandě po 11. září (v USA jede propaganda ve stylu “sledovací čipy pro vaši bezpečnost, když vás budeme mít pod kontrolou, teroristi vám neublíží”), budou ve stálém radiovém spojení se satelitem, který světové vládě kdykoliv prozradí, kde na planetě se zrovna nacházíte. A nejen to, na čipu budou uložené vaše peníze, vaše zdravotní údaje atd. a podle některých zdrojů se vyvíjejí i takové čipy, díky kterým bude možné zabít člověka, a to vnějším příkazem do vašeho implantovaného čipu! Všechno to budou “milostivě” kontrolovat šílenci ve světové vládě. Vysoce závadné geneticky modifikované potraviny, které vyvíjí nadnárodní korporace Monsanto, umožní, aby vládci měli pod kontrolou i světové zásoby potravin, a rovněž umožní, aby peníze z našich nákupů potravin se zmanipulovanou genetickou skladbou (žádné jiné k dostání nebudou), šly do kapes světových vládců. 

Jak se proti tomu zvěrstvu ozveme potom, až nám vnutí čipy? Pokud “lidé” s těmito cíly nebudou včas zastaveni, svoboda a “demokracie”, jak je žijeme dnes, ale i ta skutečná svoboda, nadobro pomine! A to jak pro lidi, tak do jisté míry i pro přírodu! 

K Monsanto mám ještě jednu citaci a pár vlastních poznámek: 

Citace z Wikipedie:

“V roce 1998 vypukla aféra kolem dodávek rekombinantního hovězího růstového hormonu rBGH/rBST pod obchodním názvem Posilac. Tento hormon je zakázaný kvůli nežádoucím účinkům všude kromě Spojených států. Je používaný pro hovězí dobytek ke zvýšení produkce mléka (v průměru asi o 1/10). Růstový hormon u dobytka ve velké míře způsobuje mastitidu (hnisavý zánět vemene), kterou Monsanto kompenzuje vysokými dávkami antibiotik (s dalšími vedlejšími účinky), jež se uvolňují do mléka, způsobují různé zdravotní problémy a u žen riziko rakoviny prsu.[14] Tuto souvislost objevili reportéři Fox News Jane Acre a Steve Wilson, kteří situaci natočili a sestříhali z ní reportáž. Vedení Fox News však na poslední chvíli odmítlo reportáž vysílat (Monsanto patří k jeho největším reklamním inzerentům). Následovalo přes 70 příkazů přepracovat tuto reportáž, snaha PR oddělení Monsanta o odvrácení pozornosti od Posilacu, výpověď Foxu těmto reportérům pro údajnou neprofesionalitu a soudní spor, který přilákal pozornost médií směrem k praktikám této společnosti.[15] Tato kauza byla probírána v dokumentárním filmu en:The Corporation jako příklad hrubě neetického korporátního chování sledujícího jen krátkodobý zisk a neohlížejícího se na důsledky. 
V srpnu 2008 Monsanto prodalo Posilac firmě Elanco Animal Health, který je součástífarmaceutického koncernu Eli Lilly, za 300 milionů dolarů.[16]
 
 
 
 
 
 

 

Stále věříte, že modifikovaná semena z jaksi “univerzální” korporace Monsanto (vyrábí modifikované potraviny i farmaceutika) jsou zdravotně nezávadná? Pak připomínám odkaz Zakažte geneticky modifikované potraviny! a mám ještě menší zajímavost: Do genů rostlin se záměrně vkládá sebevražedný gen, abyste po sklizni nezískali žádné živé semínko, použitelné v následujícím vegetačním období (zdroj). Je to totiž ekonomicky výhodné – pro Monsanto. V době, kdy by na GM potraviny spoléhala většina světa nebo celý svět, by neplodná semena zemědělce nutila každý rok nakupovat od Monsanta nová semena a peníze by opět skončily v rukou nové světové vlády. Kde jinde… Druhá otázka samozřejmě je, co může takto zmutované semeno (nebo části rostliny z něj vyrostlé) udělat v trávicím traktu nás, normálních lidí! 

V souvislosti s čipováním lidí, jak jsme o tom pojednávali o pár odstavců výše, se pak kupodivu hodí jedna citace z Bible:

Zjevení Janovo, 13:16-17: “A nutí (pozn. autora: rozumějte “šelma”, “ďábel”) všechny, malé i velké, bohaté i chudé, svobodné i otroky, aby měli na pravé ruce nebo na čele cejch, aby nemohli kupovat ani prodávat, kdo není označen jménem té šelmy nebo číslicí jejího jména.”

Část Bible, Zjevení Janovo, popisuje průběh apokalypsy, jak má v budoucnosti (?) nastat podle křesťanské víry. (více o Zjevení zde) Mám velký dojem, že výše uvedená citace přesně odkazuje na RFID čipy, díky kterým skutečně ztratíte kontrolu nad vlastními penězi. No, nejsou ti naši opravdoví pánové vlastně “ďáblové”?

Co dál? 

Myslím, že se sama nabízí alternativa skončit s prodlužováním svého pohodlí a teď a tady se hlasitě ozvat v ulicích. Už jsem v jiném článku psal slova “K čemu nám bude prodlužování našeho nynějšího pohodlí, když za čas nám pro naši nečinnost a nezájem o svět kolem sebe nezbyde absolutně žádné?” Zamyslete se nad těmi slovy, prosím. Ale jsou i jiné alternativy, jak se ozvat. Některé alternativy boje lze i zkombinovat. 

StrachKdyž jdete do nějakého boje, je moudré hledat proti nepříteli něco, co je opakem jeho síly, znalostí, schopností, propagandy – protože pokud použijete opačnou sílu než soupeř, máte největší šanci, že vyhrajete. Když si zrekapitulujeme, čeho jsou plné oficiální zprávy jakožto propaganda, co vidíme? Nejčastěji samé hrozby, nákazy, krize, nejistoty, vraždy, loupeže, ničení a strach. Je to jako za II. světové války, kdy podle řečníka Charlese Lindbergha také propukla “rozsáhlá kampaň strachu a propaganda v plné síle”. Myslíte, že pěkné věci se už na světě nedějí nebo je jen pro někoho nevhodné, aby o tom lidé věděli? Permanentní strach v našich srdcích a nejistoty, to je to hlavní, na co elitáři spoléhají, protože s člověkem, který je pod vlivem podobných emocí a je kvůli tomu slabý, se velmi snadno manipuluje. Podrobněji jsem o tom psal v článku Materiální krize, 2012 a světové elity – co nás zachrání? Odstraňme tedy ze svých hlav všechny strachy, uvolněme se, osvoboďme své mysli a duše a začněme žít nový život, jako bychom se právě znovu narodili, ale do jiného světa. Bez předsudků, bez nálepek, bez nenávisti, ale s láskou ke všemu živému a s odvahou a silou hájit sami sebe! 

Kdysi dávno, ještě než Columbus objevil Ameriku, a než vyvstaly první plány pro Nový světový řád, byl svět plný indiánských kmenů a duchovně pokročilých lidí. Dnes se učíme, že to byli zaostalci a barbaři. Pravda – sice měli málo hmotného bohatství, neměli supermarkety, televize ani počítače, ale tyto okolnosti je nutily vyvíjet vztah mezi sebou samými i s přírodou, z které každý z nás pochází. Snažili se pochopit její zákony, pravidla a smysl a hledali cestu k Bohu, který přírodu stvořil. Snažili se pochopit a co nejvíce realizovat lásku. Potraviny si pěstovali sami, a tak byli soběstační. Dnes neznáme přírodu, ani svoji duši, jsme závislí na supermarketech a snad ani nevíme, že všechna příroda pod nadvládou šílenců trpí. A i když víme, že pod nimi trpíme my, tak se proti tomu jen slabě ozýváme. Buď to sami chceme nebo jsme k tomu nuceni konzumním systémem, řada z nás se zkrátka žene celý život jen za ziskem a kariérou. Na rozdíl od Indiánů se ve většině případů nezajímáme o svět kolem sebe, o divy světa, neumíme si vážit krásy a neznáme ani svoji vlastní podstatu a původ. Co je důležitější? Mít spoustu peněz nebo být bohatý na duši? Nevíme, jaký máme ve skutečnosti potenciál – co můžeme žít za život a jak strašně se to odlišuje od toho, co za hnus teď žijeme. Nemáme ponětí, kolik síly se v nás skrývá, když ji dokážeme probudit. To vládám vyhovuje, protože tak jsme pořád v jejich rukách a otroctví si tak sami rozvíjíme. – Žijeme, ale neznáme pravou podstatu a posvátnost života. Jenom prachy. Ale není to jen naše chyba: škola a celý systém nám to celoživotně vtěsnává do hlavy. Ale já neviděl nic, co by se narodilo z peněz! 

Abych předchozí odstavec shrnul: je to věc každého z nás, ale zamýšlejte se nad věcmi, o kterých dnes není v módě přemýšlet. Zamýšlejte se nad svojí existencí. Proč tu jsem, na tomto naprosto zmanipulovaném světě a vím to teprve nyní? Jakto, že mám vědomí? Jakto, že žiju? Vytvořila člověka mrtvá hmota nebo Bůh? Proč lidé, kteří prošli klinickou smrtí, mluví takřka shodně o nějakém “světlu na konci tunelu”? Až umřu, budu “žít” temnou prázdnotu nebo věčný život v oceánu lásky, radosti a štěstí – a s Bohem nablízku? Pokud je pravda ta druhá možnost, jak se do toho království dostat? Jsou schopnosti a síly, které teď ovládám, jednou provždy jediné, kterými mohu disponovat, nebo, když transformuji své vnímání světa už tady a teď, změním se jak zvenku, tak zevnitř? Elity o tom možná něco vědí, protože i na půdě OSN se probírají věci ohledně existence Boha: OSN a New Age. Kdyby ale někdy mělo dojít k tomu, že by nám “oficiální” místa začala doporučovat, kterému Bohu máme věřit a jakých doktrín se držet, nebral bych je vážně a šel bych si vlastní cestou, za svým Bohem. Co je Bůh? Bůh je Láska, Láska je služba Bohu a Bůh se za službu rád odměňuje. Láska spojuje lidi a lásku elitáři nemají. Chcete-li znát Absolutní pravdu a nepodléhat tomu, co se říká v dezinformačních médiích, vypněte ty propagátory hloupostí a najděte skutečnou, nefalšovanou mystickou lásku, šiřte ji mezi lidi, které máte rádi, spojujte se s nimi, diskutujte s nimi o našich společných problémech a pak se uvidí, co dál. Může se stát, že až se nám podaří tu skutečnou lásku probudit, začneme žít úplně jiný život. S úplně jiným pohledem na svět. V jiné realitě. S novými schopnostmi. S probuzenou vnitřní intuicí. Sílu mystické lásky dnes člověk totiž nezná, protože kvůli odcizení lidstva od Boha tato mystická láska ze světa takřka vymizela. Hledejte lásku, pak najdete Boha, pak najdete sílu i pro boj. 

Zvažme, zda bychom uprostřed tohoto globálního chaosu neměli věřit v Boha a milovat Ho jako našeho Pána, neboť nutně potřebujeme něco duchovního, o co se opřeme v době největší materiální krize. (Já osobně jsem většinu svého života prožil v ateismu, ale poslední 1,5 roku toho trpce lituji a dávám prudkou zpátečku – mohu říct, že víra, láska a oddanost Bohu mi dává nejenom novou lásku, ale také novou sílu a nové zkušenosti. Bez Boha bych tohle nenapsal, protože bych prostě neměl odvahu to zveřejnit.) A indikátorů, že svět je jiný než si myslíme, je víc než dost. Paralelní světy: Existuje vedle naší přítomnosti několik dalších realit? – Einstein byl jeden z prvních, který se k této teorii přiblížil svým objevem “ekvivalence energie a hmotnosti” / Záhadná houpačka: Houpe se sama jako perpetuum mobile. Louis Janmot (1814-1892) - Báseň o duši (4) - JaroNalezněme skutečnou lásku nejen k lidem, ale ke všemu živému obecně. I když z vlastních zkušeností vím, že je to nesmírně těžké, snažme se být radostní, s vnitřním klidem a s láskou za každé situace. Odpočívejme a meditujme v přírodě a naučme se zachovávat neustálý klid ve své mysli, protože s klidnou myslí se klidně žije. Mrtvé peníze zkazily svět i drtivou většinu z nás, zatímco od živé přírody, ze které pocházíme, jsme se odcizili. Zamysleme se, zda nenadešel čas změnit nejen svět, ale zpočátku a především sami sebe – probudit své nedotknutelné nitro, změnit svůj žebříček hodnot, vrátit se vnímáním k přírodě a odevzdat se Lásce a všemu krásnému, co kolem nás ještě zbývá. Dříve než bude pozdě cokoliv změnit. 

Hledejte a šiřte neprodleně skutečné informace všemi možnými způsoby. Facebook, Twitter, internetové diskuse, email, Česká pošta, telefon, tiskárna, bla, bla, fň, fň. Používejme svobodný internet, dokud je svobodným. Zákon o ochraně IP dává vládě pravomoc z rozmaru zabavovat webové stránky. Vytiskněte některé články, které vás zaujmou a dejte je přečíst těm, kteří nemají internet, protože oni jsou odkázaní pouze na oficiální zprávy. Nechte je kolovat. Čím víc lidí se připojí, tím těžší bude udržet věci za oponou! Přestává existovat důvod, proč se bát! Máte strach, že když se ozvete, o Váš život pak bude někdo usilovat? Zakladatel CNN Ted Turner, jak jsme si psali v druhé části pojednání, otevřeně v televizi přiznal, že je zastáncem redukce populace o 95%. Přiznal to i zakladatel Microsoftu Bill Gates, i když ten navrhuje zavraždit méně lidí. Když teď zůstaneme pasivní a nijak se neozveme, čeho dosáhneme? Sami přiznávají, že nás chtějí skoro všechny vyvraždit a zbytek zotročit. Usilují o nás všechny, to je fakt. Takže nevím jak vy, ale já cítím potřebu se nějak ozvat! Prostě se nesmíme bát zachránit svoji vlastní svobodu a své životy, musíme něco dělat. Je to myslím dokonce naše povinnost. Pokud nás bude dost, máme velkou šanci je porazit. Elitářů je jen pár stovek, lidí pod nimi skoro 7 miliard. Kdo má větší potenciál k vítězství? Musí nás jenom být dost… 

Lidé už teď demonstrují po celém světě, nátlak na vlády se stupňuje. Je toho mnohem víc, než se v médiích publikuje. Stačí hledat na alternativních webech a nebudete se stačit divit, co všechno uniká naší pozornosti! Jako by svítalo na lepší časy. Problémem je, že lidé neznají důvod, proč se ty věci dějí, a tak ani neví, proti čemu se vlastně mají společně postavit. Neznají Bilderberg, nevědí, že jsme v rukou vznikající celosvětové vlády a že skutečný svět, ve kterém žijeme, je ve stavu vrcholných příprav na otroctví! Jde o naše životy, životy našich potomků. Jde o národy, jejich kultury i o samotnou Matku přírodu, která je škaredě poznamenaná – bez přírody neexistujeme tak jako tak!!! Máme zodpovědnost za tuto planetu. Zbraň z vietnamské války tajně používána k mýcení amazonských deštných pralesů,Další masakr… (delfínů). Buďme doopravdy šťastní a svobodní a nikdy nedovolme, aby nám kdokoliv naši svobodu nenávratně vzal. 

A nezapomeňte na ty odvážné lidi, kteří o tom všem píší. 

A také, že v jednotě je síla!!! 

Zdroj: http://hledani.gnosis9.net/view.php?cisloclanku=2011110003