img_1448

Česnek považujeme za velice zdravou zeleninu, která má spousty zdravotních výhod. V seznamu uvidíte jen zlomek toho, jaké viry a infekce může česnek zničit.

cytomegalovirus Infections

Helicobacter pylori infection

Candida (Yeast) infection

Thrush

Mycotoxin-associated aflatoxicosis

Methicillin- Resistant Staphylococcus Aureus (MRSA)

Viral Infections (Herpes Simplex 1 and 2, parainfluenzy virus typu 3, vaccinia virus, vesicular stomatitis virus and human rhinovirus type 2)

Group B Streptococcus Infection

Klebsiella infection

HIV-1 infection

Vibrio infection

Česnek se vždy na věky-věků využíval pro léčení rakovinotvorných buněk. Dokonce Hippocrates doporučil velké množství česneku používat jako lék na rakovinu.

Pokud jste se rozhodli pro léčbu a prevenci před rakovinou pomocí této úžasné a velmi zdravé zeleniny měli byste konzumovat alespoň 7 až 8 stroužků česneku denně. Pamatujte si, předtím než ho jdete jíst tak ho rozdrťte. Obvykle použijte 10 až 12 stroužků česneku. Rozdrcený česnek nechte odpočívat na 15 minut. Po tuto dobu uvolňuje enzymy, který produkuje tyto proti-plísňové a nabírá antirakovinotvorné vlastnosti.

Mnoho lidí na celém světě sní většinou syrový česnek ale někteří z nás si ho rádi uvaří. Obvykle ho můžete jíst surový, pokud se vám to tak líbí. Existuje však mnoho různých způsobů jak přidat česnek do své stravy. Můžete ho přidat do oblíbeného sendviče nebo oblíbeného jídla nebo do salátů. Nepoužívejte česnekové doplňky, neobsahují tolik živin a vlastností jako má originální a čerstvý česnek.

Pokud si myslíte, že tento článek je jen mýtus jako pobláznit dav s česnekem, tak se mýlíte. Česnek vystupuje iv biomedicínských databázích poskytnut od Národní knihovny lékařství, kde má více než 4245 studijních předpokladů. Během výzkumu se výzkumníci dívali na všechny údaje a sestavili více než 150 zdravotních podmínek. A kde česnek učínkuje? Od rakoviny po diabetes, infekcí až po povlaku, který se hromadí v tepnách, poškození DNA a také otrava rtutí.
Další zajímavou věcí je zjištění, které jsme našli v greenmedinfo blogu kde bylo uvedeno, že česnek je užitečná přísada do téměř více než 167 symptomů onemocnění. Největší hustota výzkumu se vyznačuje při léčbě kardiovaskulárních chorob a rakoviny. Všichni dobře víme, že tyto dva choroby jsou hlavní příčinou úmrtí v rozvinutějších zemích.

Tyto přírodní prostředky jako česnek jsou bezpečné a chutné. Lidé jsou si toho stále více a více vědomi této moci a začali se vyhýbat lékárnám.

Zdroj: http://navodynapady.cz/proc-nam-lekari-nepredepisi-cesnek-kdyz-udajne-zabiji-14-druhu-rakoviny-a-13-typu-infekci/