V roce 2005 do mé kanceláře /Finanční poradenství/ přišel pán se žádostí o úvěr 2 mil.Kč. Říkal, že má odhad na  zástavu v hodnotě 8 mil.Kč ,ale nesmí se nikdo na tu zástavu  podívat. Já   dostanu za vyřízení půjčky 200 000,-Kč.

kalousekNa to jsem mu řekla, že vím  že se tady takové úvěry dělaly. Já je však nedělala a nikdy bych je dělat nechtěla. Já ručím oběma stranám, že nedojde k podvodu na žádné straně. Byl zklamán a utrousil poznámku, že bude muset shánět dál. Na to jsem mu řekla: Kde jste byl, když se tady takové úvěry dělaly? Proč jste je nevyužil? Odpověděl, že ve Francii. Vrátil se nedávno. Odpověděla jsem, že když  ve Francii znali naše podmínky úvěrování tak se měl vrátit dřív. Teď je pozdě. Odpověděl mi, že podle „podvraťáka „Kalouska si myslel, že má ještě čas. Zeptala jsem se proč podle podvraťáka? Odpověděl mi: Vy nevíte jak nechal odstranit svého švagra Kašáka? Nevím povídejte, to mne zajímá byla moje odpověď. Vysvětlil mi, že Kalouskův švagr Kašák byl spolumajitelem stavební firmy a vytuneloval několik firem. Když  tuneloval tu svoji, kde byl spoluvlastníkem, nechali si zjistit kam ty peníze jdou. Zjistilo se, že ke Kalouskovi do KDU-ČSL. Věděli, že s tím nic nezmohou. Kašákův spolumajitel firmy Zdeněk Němec vše Kalouskovi řekl, a chtěl vysvětlení po Kalouskovi. Kalousek mu slíbil, že dohodne schůzku v Solenici v restauraci Kaskáda na Příbramsku. Scházeli se tam častěji. Když přijel Kašák, vyšel mu ven naproti Němec.  Zaznělo několik výstřelů a oba podnikatelé jeden po druhém padli k zemi  zabiti. Na přání Kalouska se zastavilo vyšetřování. Prý se jednalo o vraždu a sebevraždu. Na sebevraždu padlo více ran. Nikdo se nesměl zabývat tím, že by se Němec zastřelil několikrát. Podivně byl zabit i Adam Kašák synovec Kalouska. Chtěl po strýci vyplatit směnku kterou zdědil po otci. Byl zastřelen u Rožmitálu pod Třemešínem, kde ho naháněli tři auta. Když si ho nadjely a viděl že nemůže uniknout, utíkal do lesa, kde byl zastřelen. Volal mi to pan S. kterému jsem vyprávěla o autě co mne záhadně nahánělo asi za 3 měsíce po odvysílání Kotle na TV NOVA. Kde jsem Kalouskovi naznačila že vím více než se psalo v novinách. Byla jsem upozorněna, že si mám dávat pozor na červené auto a to i na chodníku. Tenkrát jsem se stačila schovat mezi zaparkovaná auta a proti tomu červenému drahému sporťáku jelo černé auto, tak že se nemohlo z červeného sporťáku ani střílet. Vražda jednadvacetiletého mladíka se také řádně nevyšetřovala. Vy byste nechtěli znát vraha svého příbuzného?/

Tomu pánovi co mi vyprávěl v roce 2005 jaký podvod byla „sametová revoluce“, jsem řekla, že toho ví nějak moc na to, že od roku 1968 tady nebyl. Vyprávěl, jak se dostal přes Rakousko do Francie. Pak mi řekl, že tu byl v květnu roku 1989. S Mitterandem. Byli za Havlem v base a dělal mu překladatele. Vzpomněla jsem si na zajímavou zprávu, kterou jsem slyšela v poledních zprávách v rozhlase: „FRANCOUZKÝ PREZIDENT FRANCIOS MITTERAND DNES PŘICESTOVAL DO ČESKOSLOVENSKÉ REPUBLIKY. Nejprve se zastavil ve věznici na  Pankráci, kde posnídal s Václavem Havlem a pak jel na hrad, k jednání s prezidentem Gustavem Husákem“./ Večer jsem marně čekala na podrobnou zprávu, protože mi nešlo do hlavy, proč by prezident cizího státu jednal ve vězení s nějakým Václavem Havlem/.Mluvili o plánu „sametové revoluce“. Václav Havel prý dostal instrukce a měl  všechno naplánovat.  Pokud to dobře dopadne, bude prezidentem on.  Dodala jsem:  Ale že jsme tu revoluci hezky zvládli že? V Jugoslávii  vraždil soused souseda  a u nás to proběhlo bez zbytečného zabíjení. Na to mi odpověděl, že se musí smát, když slyší o sametové revoluci. Že to byla dohoda Gorbačeva se západem. Gorbačev za to, že východní Evropu pustí západu, dostal spoustu milionů dolarů. Zeptal se: Vy jste si nevšimla, že od jisté doby můžete v Rusku platit  rublem i dolarem? Jugoslávie  už tenkrát byla  odběratelem západního zboží o tu západ nestál. Proto si museli svobodu vybojovat. Ale my jsme měli například zemědělství na takové úrovni, že nám ho  záviděl celý svět.  Vyráběli jsme tu zboží a byli jsme velkou konkurencí západního trhu do celého světa. To vše bylo potřeba zrušit. Udělat z nás odběratelé jejich zboží. Zrušit naši důležitou  výrobu a ponechat nám podnikání jen ve službách a zprostředkovatelské činnosti. Řekl mi: dnes si paní myslíte, že ta revoluce proběhla dobře, ale brzy přijdete na to, že vlastně tento stát dopadne z celé Evropy nejhůř. Proč myslíte, že Klaus váhal s tou privatizací? Proč myslíte že ji provedl tak, jak ji provedl? On přece není tak hloupí, aby nechal rozdat celé hospodářství za hubičku. To byl plán té sametové revoluce. Tady se mělo zrušit funkční zemědělství, ocelárny, doly, automobilový  a zbrojní průmysl a jiné podniky.

To musel jako ministr financí udělat Klaus aby to bylo na koho svést. Byl to Havel, kdo podepsal  dohodu a věděl, že pokud vše půjde podle jeho scénáře, bude prezidentem. Podle jeho scénáře se založilo Občanské fórům a počítalo se s tím, že to potom všechno odnese OF,  které se pak rozpadne. Jenže Klaus nespěchal s tím rozdáváním našich podniků.Mnoho známích osobností z politiky s tím také nesouhlasili. OF se rozpadlo dříve, než začala ta privatizace nabírat na obrátkách. Mezi Klausem a Havlem docházelo k vyměňování názorů. Klaus si založil ODS a  mohl si vybrat, dělat za 40 000,- a bát se že skončí v některém sudu, jak skončilo mnoho nepohodlných lidí,nebo pracovat podle plánu, být ministrem financí a brát 140 000,-Kč. Když mi tohle ten pán řekl, uvědomila jsem si, jak jsem Klausovi neprávem dávala za vinu tu špatně provedenou privatizaci. Žádné dějiny se nepsaly podle pravdy. Kvůli Havlovi se vracel lidem majetek. Nevrátil se všem. Restituce byla omezená jen do té doby, než se vrátí majetek Havlovi. Kdo ji nestihl, měl smůlu. Němečtí důstojníci houpali Havla na kolenou do skončení války. Slibovali, že se sem opět vrátí a věřte mi, že se tak stane.  Němci tady nechali majetek a ten  budou chtít zpět.

 Ten pán mi vyprávěl více věcí a otevíral mi oči.  Zjistila jsem, že politika není jednoduchá a že jsem ráda, že mne nikdy moc nezajímala. Byla jsem modrá tak, že jsem si nechala i dům na modro natřít. Při tomto rozhovoru jsem hrála všemi barvami. Snažila jsem se toho pána nachytat na lži, když mi něco nevysvětlil do detailů. Nechtělo se mi tomu uvěřit i když mi to před ním vyprávěl pan Krlemlička. To byl ten dědula, co musel sníst toho brouka, když se nedostala jeho strana do parlamentu. Jemu jsem tenkrát nevěřila, říkala jsem si, že  pro něj nezbyla žádná funkce a tak si vymyslel pohádku. Nakolik je ta „pohádka „pravdivá, přece vidíme už několik let.

Sešla jsem se s jednou paní, která byla v létě roku 1989 na dovolené v Jugoslávii. Vyprávěla mi, že se tam seznámili se západními Němci.  Říkali jim, že do konce tohoto roku komunisti u nás vládnout nebudou. Že našim prezidentem bude Havel a tady že bude kapitalismus. Že si mysleli, že jsou to nějací věštci,nebo blázni. Od té doby mi mnoho lidí kteří byli v té době na západě řeklo, že  věděli dříve než my, že Havel bude našim prezidentem a že budeme kapitalistickou zemí. Uvědomila jsem si, že pokud to člověk slyší od jednoho člověka, nevěří. Ten pán seděl v mé kanceláři minimálně tři hodiny. Jistě to nevyprávěl jen u nás  a proto si nejsem jistá, jestli ten člověk ještě žije. Byl mnohem mladší než já. Po jeho odchodu z kanceláře jsem si řekla, že o tomto rozhovoru nikomu raději neřeknu. Avšak  stále častěji si vzpomínám jak se naplňují jeho slova, že to bude právě náš stát, který za svobodu  a demokracii nakonec zaplatí nejvíce. Pochopila jsem že to, co lidé této země kladou za vinu prezidentovi Klausovi, není jen jeho vina a že dnes už Klaus nemusí poslouchat Havla a proto má problémy s rozdáváním tohoto státu do rukou EU. Vše je v rukou voličů, kteří si neuvědomují, že nám vládnou bývalí komunisté a jejich děti, kteří nikdy nepoznali jak se žije běžnému občanovi z 15ti tisícového platu.  Dějiny se píší až po smrti lidí, kterých se týkaly. Často se mění podle doby ve které se píší. Pan Klaus je ale také především otec a dědeček. Po něm tu zůstanou potomci, kteří se budou za něho stydět, nebo na něho budou pyšní. To rozhodnutí má v ruce právě teď. Klaus není mím oblíbencem, ale uvědomuji si, že Havel má stále dost příznivců ve vládě a v politice. Například:  Alexandr Vondra, Jiří Pehe, Karel Schwarzenberg, Jan Švejnar a jiní, kteří jsou nakloněni plánu B předat nás do rukou USA

 jako zemi, která bude poslouchat a dělat jen to co je pro společnost scházející se na BILDERBERGU vyhovující. Tomu však není příliš nakloněn Klaus. Proto je potřeba mu vše hodit na krk tak,  jak to měl Havel v úmyslu.

O politiku jsem se začala zajímat v souvislosti s podvody, které se v této zemi rozmnožily tak, že se lidé bojí využít jakékoliv služby, aby nebyli podvedeni. Oslovila jsem všechny vládnoucí strany s prosbou, aby zabránily podnikání s podvodnými půjčkami, které připravují spoluobčany o střechu nad hlavou a dělají z nich bezdomovce. Bez výsledku! Stát je tak bohatý, jak bohatí jsou lidé v něm. Aby vzniklo několik desítek milionářů, musí se připravit o majetek několik tisíc rodin, které jsou pak odkázáni na pronájmy, nebo jsou  bezdomovci.

KAŽDÝ Z NÁS NESE ODPOVĚDNOST ZA ŽIVOT, JAKÝ V TOMTO STÁTĚ ŽIJEME !!! POKUD PROTI BEZPRÁVÍ NIC NEUDĚLÁME, SOUHLASÍME S NÍM !!!Všichni si musíme uvědomit  že to, co se děje ostatním se může dít nám pokud tomu nezabráníme !!!

Zdroj: http://opona2009.zacit.cz/pravda-o-sametove-re.html