Tentokrát je to opravdu vážné. Církevní restituce je pokus o  feudalizaci  země, v podstatě druhá doba pobělohorská. Nečas nedávno vkleče slíbil papežovi,  že restituce provede, sympaťák Duka začal vyhrožovat žalobami, pámbíčkář  Marek  Benda tvrdí, že majetek církve pochází z dobrovolných darů hodných oveček  církve! 

61Budu to šířit všemi prostředky a dovoluji si upozornit na statečný boj  spisovatelky Lenky Procházkové, která již podala proti restitucím několik žalob  a píše výborné články v Literárních novinách, bohužel méně čtených; má ale  své  web stránky.

Předmět: VELEDŮLEŽITÉ – RYCHLE ŠÍŘIT DÁLE…. 


pff1Začátkem příštího týdne se bude v poslanecké sněmovně  hlasovat o tzv. “narovnání s církvemi”. Pokud sněmovna návrh schválí, bude to stát každého z nás  160 000 Kč, nemluvňata a důchodce nevyjímaje.


11Katolická církev si nárokuje majetek ve výši 160 000 000 000 Kč  (čti: stošedesát miliard!!!),  jehož vlastnictví odmítá doložit dokumenty o jeho nabytí (zejména proto, že je nemá).
To, že majetek, který měla, získala pomoci desátku, křížových  výprav a jiných “sexy” praktik asi nemá cenu zmiňovat. 

 

51Od roku 1420 dodnes tzv. církevní majetek nepatřil církvi,  ale panovníkovi, resp. státu. Vláda Petra Nečase se rozhodla darovat v tichosti a v mediálním  stínu aféry Davida Ratha právnické osobě, jejímž vlastníkem je jiný  stát – Vatikán – cca 1% území ČR a finanční  kompenzaci ve výši podstatné části státního rozpočtu. 

 

Takový čin lze povazovat za VLASTIZRADU. 

 

V případě, že návrh bude schválen 101 hlasy, bude jedno  zvednutí ruky mít hodnotu cca 1,6 miliardy Kč!!!  Budete takového poslance volit i po té? Pokud to tedy nechcete platit ze své kapsy, co nejrychleji  šiřte tento mail a informace v něm obsažené  Veřejné mínění má velkou hodnotu – když, ne teď, určitě u voleb… 

 

ATAKUJTE POSLANCE – AŤ VIDÍ, ŽE SE NENECHÁME OKRÁST


 

I TY, KTERÝ NIKDY NIC NEPOSÍLÁŠ DÁLE, PROSÍM TĚ, TEĎ UDĚLEJ  VÝJIMKU, DÍKY !!!!!!!