Tak jako tak, ocet proti tomu funguje. Z jednoduchého principu, který poctivému čtenáři OSUDu a mých knih přesně zapadne do skládačky. Statická elektřina totiž vytváří plusové částice (pro člověka destruktivní energie, proto je tolika lidem v ČR stále hůře). A právě octem, vylitým na chodník, eventuelně prolitým do vašeho chřťánu dochází k masivní ionizaci oblak, nebo vašich buněk (na stejném principu funguje i citrónová šťáva, psali jsme o tom).

Je to neuvěřitelně jednoduché. Vylejete na chodník k baráku ocet a za hodinu je nad vámi jasná modrá díra. No, trošku to přeháním, ale v podstatě na tomto principu funguje nová činnost chemo a oblako bijců – octařů.

Vznikl kvůli tomu dokonce již i specializovaný web, kde si vyměňují poznatky a označují politá teritoria. Celé to přijde jenom na pár stovek korun a to za modré nebe nad hlavou jistě stojí.

Zjistilo to už poměrně dost lidí a začali proti podivné oblačnosti bojovat. Nesdílím názor, že je všechno výtvor chemtrailsů a HAARPu, jsem přesvědčen, že zvyšující se zvláštní kontinentální proudění žene v určitých okamžicích (měsíční extrémy, zejména nov spojený s jižní deklinací) měsíce do středu Evropy oblačnost, která se zde točí v kruhu po několik dní a pokud dojde k vypršení, zpravidla hrozí záplavy, tak jako tomu bude v listopadu a zejména prosinci, i když tam hrozí spíše záplavy sněhu.

Tak jako tak, ocet proti tomu funguje. Z jednoduchého principu, který poctivému čtenáři OSUDu a mých knih přesně zapadne do skládačky. Statická elektřina totiž vytváří plusové částice (pro člověka destruktivní energie, proto je tolika lidem v ČR stále hůře). Částečně za to může poloha ČR ve středu kontinetu, částečně speciální podloží hluboko pod naším územím. Kladné částice by se měly ve středu transformovat, to se ovšem zatím nedaří, díky destruktivnímu vyzařování Čechů.

A právě octem, vylitým na chodník, eventuelně prolitým do vašeho chřťánu dochází k masivní ionizaci oblak, nebo vašich buněk (na stejném principu funguje i citrónová šťáva, psali jsme o tom).

Vysvětlení můžeme najít na blogu orgo-net, cituji:

Ocet určitě hodně pomáhá, a funguje to na jednoduchém principu.

Octová pára velmi silně ionizuje vzduch kolem – vytváří množství nabitých částic. Díky různým reakcím kyseliny octové se vzduchem a vodní párou získají tyto nabité části poměrně velkou energii a tak stoupají vzhůru a téměř řetězovou reakcí nabíjí okolní částice. Přispívá k tomu výrazně také rychlé snižování tlaku a teploty se vzrůstající výškou (nižší teplota = menší energie částic) a tím pádem mají nabité částice oproti okolí stále větší energii a dokáží tak řetězovým způsobem zionizovat obrovské množství vzduchu. A jakmile se tato “řetězová reakce” dostane až do mraku, který byl vytvořen umělým nasprejováním kondenzačních jader, tak se nabijí jádra i kapičky vody kolem nich; a voda se z kapiček vypaří do plynného skupenství, aniž by kapky spadly na zem. 🙂

A tak se rozpustí umělá vysoká oblačnost a dokáže to i zmírnit sprejováním podporované bouřky… 🙂 🙂 A díky výše popsaným reakcím na to stačí několik litrů octa. 😉


Zdroj: http://orgonity-ocet.webnode.cz/octuj-kamo-octuj-/