image19Paříž: Vědci zkoumali ostatky Napoleona Bonaparte a připustili, že jsou hluboce zmatení tím, že našli 1,27 cm dlouhý mikročip vložený do jeho lebky.

Říkají, že tento záhadný objekt by mohl být mimozemského původu – předpokládají, že francouzský císař byl minimálně jednou unesen mimozemšťany!

„Možné důsledky tohoto objevu je velmi těžké chápat.“, prohlásil Dr. Adre Dobois, který učinil ono udivující odhalení ve francouzském lékařském časopise.

„Doposud to bylo většinou tak, že oběťmi E.T. únosů byli většinou obyčejní lidé, kteří neměli valný vliv na světové dění.“

„Nyní tu máme přesvědčivý důkaz, že mimozemšťané v minulosti ovlivňovali historii lidstva – a mohou tak činit i na dále!“

Dr. Dubios učinil tento úžasný objev během studie Napoleonova exhumovaného těla (kosterních pozůstatků) v rámci grantového projektu dotovaného francouzskou vládou s rozpočtem 140.000 USD.

„Původně jsem doufal, že zjistím, zda trpěl poruchou hypofýzy, což by přispělo k jeho malému vzrůstu.“, vysvětloval. Místo toho ale výzkumník našel něco mnohem více pozoruhodného: „Jak jsem zkoumal vnitřek lebky, přejel jsem rukou přes malý výstupek. Při bližším zkoumání pomocí zvětšovacího skla – byl jsem ohromen, když jsem zjistil, že jde o nějakou formu super moderního mikročipu.“

Podle míry srůstu kostí kolem čipu, byl odborník přesvědčen, že implantát byl Bonapartovi zaveden v mládí.

„Je pravdou, že Napoleon se skutečně ztratil na několik dnů červenci 1794, když mu bylo 25 let. On sám to pak vysvětloval tak, že byl vězněn v Themiodrian coup. Bohužel ale o jeho držení zde neexistují žádné záznamy. Proto věřím, že to je ten okamžik, kdy byl unesen.“

Od toho okamžiku byl Napoleonův vzestup naprosto raketový. Během následujícího roku získal důvěru k vedení francouzské armády do Itálie. Jako zázrakem se mu podařilo proměnit hladovějící armádu ve špičkové bojové síly, které rozdrtily Itálii.

V roce 1804, po sérii překvapivých vítězství, zakrslý generál sám sebe vyhlásil francouzským císařem. Jeho říše se brzo roztáhla přes Německo, Rakousko, Švýcarsko a Dánsko.

„Napoleon svými vojenskými strategiemi předběhl dobu o více jak 100 let.“, řekl Dr. Dubios. „Je možné, že právě implantát zlepšil jeho schopnosti.“ Implantát též může být vysvětlením pro Napoleonův známý zvyk držet ruku na srdci. „Je možné, že zařízení mohlo mít vliv na elektrické signály z mozku k jeho srdci.“

V době, kdy byl Brity poražen u Waterloo v roce 1815, již dávno Napoleon změnil tvář Evropy. „Jak by západní historie vypadala, kdyby mimozemšťané nezasáhli, se můžeme jen domnívat.“ Též s těží můžeme posoudit, zda to dělali v zájmu lidstva a nebo proti němu.

Zní to dost fantasticky, ale není to poprvé, kdy jsem se dozvěděl o tom, že Napoleon byl kontaktován. O podobných úvahách je zmínka i v populárním dokumentárním seriálu Ancient Aliens.

Též stojí za připomenutí, že již dříve jsem zde prezentoval francouzský projekt COMETA, kde za podpory tamější vlády bylo zveřejněno mnoho pozorování UFO vládními organizacemi. Zdá se, že francouzská administrativa se nebrání mimozemské hypotéze.

Zdroj:The Healers Journal

Suenee.cz