Co zobrazuje Mayská stéla – reliéf

Tyto příklady jsou v podstatě ” jasný ” důkaz rozpoznatelného vzoru konsolidace v rámci topografie a reliéfu z vybraného mayského pilíře ( stély ) .

mayan1Existuje mnoho dalších podobných zkoumaných příkladů. Dle Davida Ickeho existuje jednoznačně propojení plazí rasy s člověkem. Některé výjevy na stélách je těžké analyzovat. Díky stáří, povětrnostním vlivům i omezení limitů současných technologií, které proto nejsou zatím dostatečným pomocníkem. Věřím však, že i úplný skeptik může ohodnotit to, co je zde zobrazeno a co dokládá vytvořený vzorec:

mayntn1Člověk – žena,  je inkubátorem pro rodící se děti, které prochází od narození jasně vývojem pomocí principů ságy reptiloidů – plazů.

Reptiloidé tak manipulují s lidstvem, jelikož mohou dokonale převzít podobu bytosti -člověka jako muže či ženy. To je výsledek bádání a svědectví ve většině případů.Velmi často je vyobrazena žena v klobouku indiánského vzoru z Peru a Bolívie. Jiné nosí tvar vlasů v klasickém viktoriánském stylu. Je možné, že se jedná o rozlišení jiného druhu či hodnosti. Nemám bohužel žádnou možnost, jak tvrzení dokázat. Snad jen, že stejný obraz jako u Mayů se objevuje i  na London Regent parku!

Zajímavé je,  splést dohromady zobrazené výjevy z různých úhlů pohledů a perspektiv, použít jednoduché sekvenční rotace kolem 90 stupňů otáček, pohrát si s rysy zobrazených symbolů. Například kojící matka drží dítě – na fotografii pilíře. Kruhová hlava i náramek je jiný .Je složité si ve všech případech vysvětlit, proč a jak dokonale bylo použito zdivo k vytvoření těchto symbolů spolu s okolním přirozeným světem…

stellaJe to hlava Osirise? Podívejte se na dětskou tvář zobák jako jakýsi napůl člověk napůl dinosaurus

Zdroj: http://www.reptilianagenda.com/hist/h102099a.shtml