Vědci říkají: nejde to. Ale tihle vynálezci pracují na tom, aby to šlo, a říkají, že to jde. Zákon o zachování energie se zdá být zpochybněn. Vědci jsou skeptičtí, arabští majitelé ropných nalezišť nabízejí miliardy.

energie_zadarmoVynálezci z garáží přicházejí s objevy, které by mohly změnit svět, protože nabízejí snadno získanou energii s minimálními náklady. Ale vždycky tomu trochu chybí, ještě to dotáhnout. Někteří ale už vyrobili stroje, které pracují. Vědci namítají, že tihle vynálezci levné energie neumějí popsat, jak jejich přístroje fungují, nevědí, co se v nich vlastně děje a jejich výsledky nejsou stabilní. Vynálezce Stanley Meyer tvrdí, že jeho vynález má pro arabské majitele ropných nalezišť nevyčíslitelnou hodnotu, oficiálně s ním nikdo nejedná, ale tajně prý ho oslovila NASA. 

Nevysvětlitelný přebytek energie

Autoři filmu „Jede to na vodu“ nechali několik amerických vynálezců – Jima Griggse, Stanley Meyera a Jamese Pattersona, – aby prezentovali své pozoruhodné vynálezy.

 

Griggs: Nadzvukové čerpadlo s rotorem uvnitř

Na tomto vynálezu (hydrosonic pump) je zajímavé, že má větší účinnost větší než 100%, dokonce až o 80% vyšší. Odporuje to fyzikálním zákonům! Vynálezce sám neví, čím to je. Ale v jedné americké hasičské stanici to ohřívá vodu.

 

Vědci odmítají stroje porušující zákon o zachování energie jako nesmysl. Ale James L. Griggs říká, že bude klidně říkat, že porušuje fyzikální zákony a má vyšší efektivitu než 100%, dokud někdo nedokáže, že to není pravda.

 

Dostal se snad Griggs k univerzálnímu energetickému poli, o kterém Nikola Tesla říkal, že se na něj jednou lidstvo napojí a vyřeší tím veškeré své energetické potřeby?

 

Ruský fyzik Alexander V. Černěckij pracoval podobně jako Tesla, po 4letém výzkumu se zdálo, že jeho stroj, pracující s vakuální plazmovou energií, generuje několikrát více energie, než spotřebovává. Americký fyzik Hal Puthoff říká, že byl svědkem Černěckého experimentu a zapůsobilo to na něj přesvědčivě. Puthoff mu nabídl, aby pracoval na výzkumu v USA, ale Černěckij v roce 1992 zemřel.

 

O energii při absolutní nule se někdy mluví poeticky jako o „rossetské desce fyziky“ (tato kamenná deska umožnila rozluštit egyptské hieroglyfy). Zvláštní je, že i při absolutní nule všechno zmrzne, ale přesto zůstává nějaká energie. Tato energie je dost intenzivní. Ruský akademik Alexandr Sacharov mluví o „fluktuující energii“. Může to být klíč k pochopení vesmíru a o tom, jak je sestaven.

 

Ufolog Steve M. Greer vystoupil na summitu Evropské exopolitiky. Z jeho vystoupení s názvem Příslib nové energie je velmi zajímavé video… | O utajování zdrojů – Steve M. Greer >>>

 

Meyer – záhadný vodíkový generátor

Američan Stanley Meyer se rozhodl nahradit naftu vodíkem a vyřešit tak všechny problémy s energií. Má patentovaný způsob na výrobu vodíku z vody bez elektrolýzy. Nepotřebuje velké množství elektřiny, ani neprodukuje velké množství tepla, k výrobě používá vodu z vodovodu. Jeho vynález byl patentován, ačkoliv nikdo vlastně neví, jak to funguje!

 

Pracuje na prototypu auta na vodu. Oficiální věda ho ignoruje, ale nikoli americká armáda, ta ho podle jeho slova tajně kontaktovala. Použili jeho přístroj k pozorování vzdáleného vesmíru, tvrdí Meyer. NASA – by se Meyerův vynález samozřejmě velice hodil. Vědci hledají nové zdroje energie pro pohyb ve vesmíru a agentura mu údajně tajně nabídla mu smlouvu. Meyer tvrdí, že ho korumpují Arabové – nabídli mu miliardu dolarů jenom za to, že zastaví výzkum. Prý byl mnohokrát ohrožen na životě.

 

Ani netušíte, že lidstvo bude brzy žít úplně jinak. Dostane k dispozici antigravitační pohon, volné energie a další epochální objevy. V Evropě je rozdává íránský badatel M.T.Keshe… | Keshe: volná energie a továrna na absolutno >>>

 

Patterson: Kovem potažené korálky

Průmyslový chemik James Patterson (zemřel v roce 2008) se v důchodu zabýval výzkumem vodíku. Jednou zjistil, že produkuje více energie, než přichází do jeho přístroje. Myslel si, že udělal někde chybu ve výpočtech a přerušil výzkum. Po čase zjistil, že opravdu produkoval přebytečnou energii, i když „na velmi nízké úrovni“. Pracoval na článku vyrábějícím teplo, kde jádrem přístroje jsou kovem potažené korálky, mající funkci katalyzátoru. Jeho přístroj vylučoval vodík a kyslík a produkoval teplo. Voda byla použita jenom jako médium, nebyla štěpena. Produkce energie byla nakonec několikrát vyšší než spotřeba. Výsledky se navíc během vývoje zlepšovaly.

 

Možná budeme jednoho dne překvapeni. Ale jaké bude mít volná energie dopady na životní prostředí, to zatím nikdo netuší. Znamenalo by to začátek Nového světa.

 

Jakoby se blížila realizace jedné science-fiction, starého snu o studené fúzi. NASA zaznamenala úspěch při experimentálním provozu… | NASA tiše ohlásila příchod revoluce >>>

 Zdroj: Dokument “Jede to na vodu”
Ilustrace: http://www.flickr.com/photos/nicholasjon/

http://pravdu.cz/energie/energie-zadarmo-kdy-bude