Paul Hellyer

Bývalý kanadský ministr obrany Paul Hellyer se již řadu let zabývá fenoménem UFO. Je přesvědčen, že mimozemšťané naši planetu Zemi navštěvují již tisíce let, že na této planetě dokonce žijí stranou od lidí, a že mají obavu, abychom my, lidstvo, planetu nezničili.

Paul Hellyer je nejspíše první tak vysoce politicky postavou osobností, která s naprostou otevřeností hovoří na toto téma. Hellyer byl kanadským ministrem obrany v 60. letech. Své názory na mimozemskou otázku prezentoval nedávno v rozhovoru pro TV Russia Today 2. ledna 2014. (Není to však jediný rozhovor s ním na toto téma.)

Hellyer mimo jiné uvedl, že dle jeho informací existuje minimálně 80 různých druhů mimozemšťanů, které navštěvují naši Zemi. Pocházení prý z celé naší Galaxie a někteří jsou z ještě větších vzdáleností za hranicemi viditelných hvězd. Většina druhů (snad kromě jednoho nebo dvou) jsou vůči lidem naprosto laskavé a chtějí lidem pomoci. Jsou vázáni ale pravidly, která jim neumožňují provádět jakoukoliv přímou intervenci bez toho, aniž bychom je o to přímo požádali. Což podle Hellyera je možná ten důvod, proč jsme o nich ještě donedávna věděli tak málo.

Počet návštěv a pozorování se rapidně zvýšil až s naším objevem nukleární energie a zejména s tím spojených nukleárních zbraní, které dle mimozemšťanů ohrožují nejen naši planetu a život na ní, ale i okolní Vesmír. Existuje totiž mnoho záznamů o ETV, které bezprostředně pozorují nukleární sila. Mimozemšťané mají prý obavy, že budeme tak hloupí a budeme se snažit jaderné zbraně opět použít – míní Hellyer.

Hellyer uvedl, že vynakládáme příliš mnoho energie na výrobu zbraní, vedení válek a násilí, vytváříme chudobu, nemocné a bezdomovce. Znečišťujeme naši planetu a zahráváme si termonukleárními a jadernými zbraněmi, které mají dalekosáhlý dopad za hranice naší planety Země. Našim (mimozemským) sousedům se naše jednání nelíbí – řekl bývalý kanadský ministr obrany Hellyer.

Hellyer též zmínil, že některé naše technologie vznikly reverzním inženýrstvím mimozemských technologií. V dané souvislosti je hodně zmiňován například Roswell, kde měl byl například objeven princip tištěných spojů, mikroprocesorů, optoelektroniky, řízení pomocí myšlenek, nanotechnologie a slitina kovů, která si pamatuje svůj původní tvar.

Zdroj: Kompilace různých rozhovorů s P.H.

http://www.suenee.cz/kanadsky-ministr-paul-hellyer-mimozemstane-jsou-skutecni/#more-2846