KnihyA

Přeji vám, abyste v životě našli Světlo a Pravdu... j.b. WWG1WGA - Q Děkujeme za vaši podporu: 2301348253/2010

Kam až zajdou….?

image2

Co se ve veřejnoprávním tisku ani v televizi zatím nedozvíme…

Jak celý systém funguje? Od bankovního sektoru ( skupina Bilderberg ) s průmyslem farmaceutickým, chemickým ( vyrábění nových vakcín a chorob s cílem zlikvidovat z větší části lidstvo ) + vojenský průmysl a lokální války viz. Lybie a nasazení podplacených žoldáků… Až po nadnárodní koncerny rozvětvené v jednotlivých státech, honosící se vznešenými názvy… – nový světový řád – nový otrokářský řád, který se nepovedl pomocí zbraní ani Hitlerovi, je opět na scéně!

Všude ve všech fabrikách si lidé +- vydělávají podobně, mimo těch největších měst jako Praha … Zvyšování platů o inflaci žádné, lidi dělají pořád za stejnou mzdu. Mají navíc přesčasy a víkendy zdarma… Držet hubu musí stejně jako za komunistů – jinak letí z hodiny na hodinu.

A co se týče situace u nás za 20 let od revoluce – totální rozkradení státního majetku, rozkrádání majetku bezmocných rodin. Stále stejnou mafií STB a gangstery z bankovního sektoru… a to vše za tiché podpory vlád pravicových i levicových. ( Státní dluh je již nesplatitelný – naše republika není schopná splácet už ani úroky z dluhu )

Totální zbídačování lidí v ČR vládami povolenou lichvou. Začarované půjčky (nemožnost splácet v náhradním termínu, kdy člověk přijde o práci nebo je nemocen, atd… ) Pojištění vkladů pro banky žádné… Všichni lidé v republice jsou potencionální dárci exekutorům ( novodobé mafii, která vysloveně beztrestně krade a škodí. Jako rakovina…)

Exekuce- novodobá inkvizice za podpory právníků, soudců, vlády a další úřednické havěti. Na západě jsou lichváři státem zakázáni. Exekutoři nejsou soukromí. Tady jsme Západ předběhli, mimo jiné téměř ve všech špatnostech…

Ještě tak před 15-ti léty jsem neviděl žádné bezdomovce. Dnes je vidím všude, v každém městě a to nejenom na nádražích. Hloučky lidských oblud, ošumtělých a smradlavých.

Co Španělsko a další? Obchody plné zboží, ale zákazníci žádní. Obrovská nezaměstnanost. Oloupili vlastní lid, zabavili jim majetek a stejně si moc nepomohli. Zabavené nemovitosti chátrají. Nikdo je nekupuje… Stejně tak to přijde i k nám. A to díky vládám, které nás prodaly. Do jednoho zaslouží kriminál za vlastizradu! Zkonfiskovat jim majetek!

Komu se u nás daří jsou přistěhovalci a hájení rómové. Za nimi musí stát snad nějací světovládci či co. A nebo vědí jak na nás! Pro přídavky si jezdí taxíkem a když něco, tak řvou. Jsou v klidu, protože policie zmlátí naše lidi za rasismus a diskriminaci!

Ztrácíme svou zemi, nemáme žádnou svobodu o které se mluví a lepší to nebude…

M.Ř.

1 Comment

  1. Pavel Jan

    18.2.2013 at 18:48

    Kam až zajdou? Kam budou chtít! Podívejte se na žebříček nejoblíbenějších politiků.

Napsat komentář

© 2021 KnihyA