Josef Stalin - okultní znalosti a experimenty

O okultním pozadí sovětské vlády nebylo diskutováno o nic méně, než o legendárním okultismu Třetí říše. Jakou roli v něm hrál Josef Stalin, který vládl v zemi “vítězného socialismu” po dobu téměř 30 let? Byl to obyčejný tyran, nebo za ním stály neznámé síly? Bohužel, máme k dispozici jen útržky faktů.

Je známo, že Stalin nastoupil do pravoslavného kněžského semináře, spolu s budoucím slavným kouzelníkem, filozofem a okultistou Georgi Gurdjievem, se kterým se stali přáteli. Je tedy možné, že Josef Stalin byl součástí jakési okultní skupiny “Východní bratrství”, který založil právě Gurdjiev a jeho následovníci.

Koba

Stalinova přezdívka – Koba – rovněž vyvolává několik otázek. Přeloženo ze starých slovanských pramenů,  je to “čaroděj” nebo “prorok”. Bylo to také jméno perského krále Kobadese, který na konci 5. století dobyl východní Gruzii. Byzantský historik Theophanes říká, že Kobades byl velký kouzelník a hlava sekty s ideály ne nepodobnými komunismu, jmenujeme například myšlenku rozdělení majetku na stejné části vedoucí k eliminaci rozdílu mezi chudými a bohatými.

V době vlády Stalina vytvořila státní bezpečnost celé oddělení věnované hledání mimozemských civilizací a známek její existence a také hledání starodávných kultur. Hledali potřebné znalosti a technologie, které by jejich moc učinili neporazitelnou.

Říká se také, že v roce 1941 Stalin tajně navštívil slavné moskevské médium Matronu Dmitrievnu Nikonovovou. Podle jedné teorie, Matrona řekla Stalinovi: “Červený kohout vyhraje, vítězství bude vaše, přestože budete jediným vůdcem, který neopustí Moskvu…”

Messing

Vláda v té době používala slavného hypnotizéra Wolfa Messinga. Říká se, že kdysi jej Stalin povolal ho a nařídil mu, aby provedl výběr v bance ve výši 100 000 rublů pomocí čistého kusu papíru. Musel přesvědčit pokladní, že vidí šek na 100 tisíc, experiment dopadl dobře, šlo o vynikající sugesci. Mezi další úkoly, kterými byl Messing podroben byl například úkol, kdy měl projít do Berijovy kanceláře bez povolení, tak, aby se dostal přes stráže. Samozřejmě s tím neměl nejmenší problém.

Stalin – médium?

Existují hypotézy, že “vůdce lidu” měl magické znalosti a mimořádné schopnosti. Parapsychologici říkají, že většina portrétů zobrazuje Stalina s doutníkem, protože tabákový kouř byl pro Stalina způsobem magické obrany, který nenechal ostatní vstoupit do jeho aury.

Daniel Andreev ve své knize “Rose of the World” prohlašuje, že Stalin byl schopný vstoupit do speciálního stavu transu, což mu umožnilo vidět do nejhlubších vrstev astrálního světa. Vůdce chodili do postele těsně před úsvitem, protože se dokázal dostat do svého astrálního těla pouze ve chvílích, kdy se noc blížila ke konci a začínal den. V těchto chvílích se měnil i Stalinův fyzický vzhled – jeho vrásky zmizí, jeho kůže se vyhlazuje a jeho tváře se červenají.

Stalin během stavu transu, čerpal energiii, ale také předvídal budoucí události. Tímto způsobem zjistil, jaké potíže nebo nebezpečí by jej mohly ohrozit, a snažil se jim předcházet. Podle Andreeva, Stalin také v transu komunikoval s duchy a démony. Je možné, že alespoň část masových poprav byla jakousi obětí těmto astrálním bytostem. To je také možná jedním z důvodů, proč se Stalin dokázal udržet u moci déle než jakýkoli jiný sovětský vládce.

zdroj: http://www.forum.tajemstvi.eu/josef-stalin-okultni-znalosti-a-experimenty.a132.html