atomMnoho vynálezů vzniklo i přesto že bylo řečeno, že nemohou fungovat. Bylo by to na dlouhé povídání, vyjmenovat vše o čem bylo prohlášeno, že nemůže fungovat a co dnes běžně využíváme. Je mnohdy těžké pro namyšleného vědce uznat, že to co se učil a na čem pracoval, je úplně jinak. To vyžaduje mnoho pokory a ta bohužel většinou chybí.


Další věc jsou obchodní zájmy, Pokud přijdou vynálezy, které změní svět a někdo na tom monopolu přestane vydělávat, bude se ten člověk snažit tento pokrok zastavit. K tomu došlo i v případě Stana Meyera. Jeho auto samozřejmě bez problému fungovala, jezdilo na vodu a může si to snadno postavit každý a také jezdit na vodu.

Takže první bylo, že se snažili koupit jeho technologii, ale bez úspěchu. Následovala žaloba u soudu a v podstatě, běžné řešení podobných problémů. Když ani to nepomohlo, byl dne 21. března 1998 při návštěvě restaurace otráven.

Bylo zavražděno velice mnoho lidí, kteří dělali zásadní změny pro dobro celého lidstva. Nicméně si myslím, že lidé v pozadí se snažili zbytečně. Tyto technologie jsou stále dostupné a je možné v nich pokračovat. Takže velké změny jsou nyní za dveřmi.

Pokud vás to zajímá, můžete se podívat na tyto stránky: http://www.waterfuelcell.org/ a dále http://www.moe-joe-cell.com/Moe-Joe-Cell/ Informací je skutečně mnoho i jinde a nyní největší překážkou rozvoje, je lidské vědomí. Vědomí, které si myslí, že nic takového není možné a že se za energii musí platit. Tak to opravdu není. Vesmír nám dává energie zadarmo a pokud je platíme, není něco v pořádku. Řekl bych, že je potřeba to změnit a to co nejdříve.

Zdroj: http://www.nwoo.org/view.php?nazevclanku=jede-to-na-vodu-i-presto-ze-byl-stan-meyer-zavrazden&cisloclanku=2012100103