…..dle slibu Vám sdělím, co se mi dnes v noci zdálo, či zdálo….

QQ:QQ 21:54

Pro některé sci-fi, pro některé…..

Včera večer jsem si šel lehnou, byl jsem dosti unaven. Před usnutím jsem si přál, tak jako každý večer, nějaký zajímavý sen z dnešní doby. Většinou se mi splní. Musím podotknout, né vždy. S očekáváním jsem zavřel oči a rychle jsem usnul.

Nevím zda sen začal krátce po usnutí, či byl „promítnut“ v mém vědomí někdy nad ránem. Jisté je, že byl.

Setkal jsem se na ulici s mým známým, cestovatelem v čase. Byl jsem velmi překvapen, že právě zde a v tuto dobu se nachází na planetě Zemi. Bez pozdravu mně oslovil, že není moc času a má být někde jinde. Nechápal jsem.

Pobídl mně abych s ním šel. Prý je pro lidstvo důležité vědět o některých věcech, které se neustále tají, ale jsou v běhu. Šel několik kroků přede mnou.  Abych mu stačil, musel jsem skoro utíkat. Sdělil, že nesmíme ztrácet čas.

Mezitím mně vykládal, že ve Španělsku bude řádit chřipka, která bude mít za následky milióny mrtvých. To stejné připravili i pro Francii. A prý i pro jiné země. Stačil mně sdělit, že jsem to prý už viděl, když v Číně ve Wuhanu na autobusové zastávce padali mrtví lidé k zemi. No vůbec jsem nechápal.

Než jsme vešli do jednoho starého domu, poznamenal: Tak se to má odehrát všude.

Prošli jsme dvojitým podloubím, ocitli na chvíli ve tmě a najednou se před námi objevily prazvláštní dveře. Všiml jsem si, že tam nebyla žádná klika a ani zámek. Známý něco zamumlal, čemu jsem nerozuměl a dveře se otevřely. Ocitli jsme se na dlouhé chodbě, která byla kulatá, jako v aréně a přes skla jsme viděli zvrchu spoustu lidí, kteří seděli za počítači a neustále něco řešili.

Na vysvětlenou mi sdělil, že tento kulatý prosklený průchod je jenom pro „architekty“. Architekti „lidi“ za počítači ovládají. Právě v čase ve kterém zde jsme, nemá přijít na kontrolu žádný architekt, jsou bez dozoru, a proto jsme tu na návštěvě. O kulaté prosklené chodbě mě sdělil následující. Je to zařízení, kterým se pomocí MK ULTRA násilně ovládají lidi za počítači. Musejí dělat práci, kterou by normálně nemohli dělat.

Na dotaz, co zde dělají mi sdělil.

Kontrolují lidi, kteří se pomocí chytrých mobilů sami usvědčili.

Nechápu, jak to myslíš? Jak usvědčili.

Pak pokračoval. Když byl někdo pozitivně testován na virus, který neexistuje, má karanténu. Následně všichni ti, se kterými se setkal musejí jít také na testy. Testy si tě označí a potom jsi už evidovaný. Je to lavinovitý efekt.

No a co tedy má být, odvětil jsem.

Otestovaní lidé dostanou vysok teploty a třeba druhý den už se neprobudí a zemřou.

No tak rychle to ale nejde, odpověděl jsem s úsměvem.

Ale jde. Velmi lehce. Proto všude v novinách straší milióny mrtvými a následně celosvětovou karanténou až do povinného očkování.

Po chvilce odmlky pokračoval.

Lidé sedící dole kontrolují kdo s kým se setkal a pomocí chytrých mobilů je neustále párují a pronásledují. Jejich úkolem je takové lidi následně pomocí mířeného paprskupáté generce v noci usmrtit. Úmrtí se budou deklarovat chřipkovým virem COVIDEM. Usmrcení trvá jen pár vteřin, dodal.

No to snad nemyslíš vážně odpověděl jsem.

Ale myslím. Je to tak dlouhou dobu připraveno a ty moc dobře o tom víš. Nemají úž mnoho času. Musejí rychle jednat.

Dobrá když víš, že já vím také, tak proč si mně tu vlastně zval. Dotázal jsem se.

Konečně jsi položil tu správnou otázku odvětil. Po odkašlání pokračoval, ty tomu můžeš zabránit. Pak se odmlčel.

Já rozpačitě na něho koukám a pak se zeptám: ČÍM? Tím že to zveřejním?

Otočil se na mně, pusu měl od ucha k uchu a potvrdil mně trfu do černého. Ale to není všechno, dodal.  Ano tím že se dopředu zveřejnilo mnoho věcí, byly jim vyraženy trumfy z ruky, nemohli dále jednat a bylo tomu zabráněno. Však víš. Ale to důležité přijde nyní. Všichni naprogramovaní lidé architekty dole pod námi, jsou jenom výkonou rukou zla. Jsou ovládáni, aniž by to věděli. Vše dělají bez citu a emocí. Chápeš?

Pak dále pokračoval. Oni jednají na základě toho, že lidé jsou vycvičeni a ovlivněni, že mobil nedají z ruky ani na vteřinu. Dokonce když jdou spát, mají ho u postele. A to je právě jejich velká síla. Mobily mají sonární zařízení, zjistí jak daleko jsi od mobilu, slyší tvůj dech a tlukot srdce a pak vyšlou paprsek P.G. trvá to jen pár vteřin. A pak…..

Už jsem to nevydržel a skočil jsem mu do řeči. Pravděpodobně míříš na zahození mobilních telefónů na nějakou dobu, že ano.

Přesně tam. Odvětil. Lidé si musejí uvědomit situaci v jaké se nacházejí v posledním Armagedonu, který probíhá právě na planetě Zemi. Jedině pomocí mobilu a jejich sim karty mají na každého dosah. Každého, kdo se jim dostane na „mušku“ mohou během pár vteřin zlikvidovat. Nemluvě o těch, kteří jsou jim nepohodlni.

Ano máš pravdu, o tom jsme psali kdysi na našem webu. A nyní si myslíš, že mám napsat aby lidé přestali používat mobily aspoň na několik týdnů, než se celá situace vyřeší?

Pousmál se a odvětil. Přesně tak.

Celý článek zde:

 

https://tadesco.org/dnes-v-noci-se-mi-zdal-sen-hrozivy-sen/