KnihyA

Přeji vám, abyste našli v životě Světlo a Pravdu. S láskou, úctou a pokorou... j.b. WWG1WGA - Q

Jan van Helsing

Jan Udo Holey (*22.3.1967) je německým autorem píšícím pod pseudonymem Jan van Helsing. Své knihy publikuje ve vlastním vydavatelství Ama Deus Verlag. 

Jan van HelsingOd roku 1985 podnikal cesty po USA, Egyptě, Jižní Americe a Asii, kde navazoval kontakty s lidmi z okruhu tajných služeb ale i z templářských a zednářských lóží a dalších skupin. Získané poznatky publikoval v roce 1993 v knize o tajných spolcích – “Tajná společenství a jejich moc ve 20. století” (Geheimgesellschaften und ihre Macht im 20. Jahrhundert). Kniha byla velice populární, prodalo se na 100 tisíc exemplářů a byla přeložená do osmi jazyků. Ve Švýcarsku a Německu byl však její prodej kvůli údajnému podněcování k antisemitismu zakázán. V roce 1995 bylo vydáno pokračování “Tajná společenství 2 – rozhovor s Janem van Helsingem” (Geheimgesellschaften 2 – Interview mit Jan van Helsing). Kniha opět narazila na odpor německých a švýcarských úřadů. Další autorovy publikace se věnují různým historickým, konspiračním a ezoterickým tématům. 

Odkazy: Nakladatelství Anch Books, Ama Deus Verlag 

2 Comments

  1. Jana Ďuračková

    15.9.2013 at 14:09

    rada by som mala v zbierke jeho knihy lebo ma zaujali… mam uz doma ruky prec od tejto knihy,bojite sa smrti a spolocenstvo zednarov… mam zaujem o tieto knihy v CZ alebo SK jazyku… velmi Vas prosim o blisie informacie kde sa daju zakupit alebo objednat ostatne…na slovensku odomna ziadaju stale nazov vydavatelstva co to vydava a ja ho neviem…prosim pomozte mi …vopred vam dakujem

Napsat komentář

© 2021 KnihyA