Říká se živí jsou mrtví zatímco mrtví jsou živí… konspirace je pravdou zatímco pravda z MSM je konspirací a spíše lží… ke konci času lidem musí být předložena pravda…

Co kdyby princezna Diana a J.F. Kennedy byli naživu?

Povím vám něco o NEJLEPŠÍM PLÁNU NA SVĚTĚ.

Povím vám o nádherné, dobré princezně a dvou statných pánech, kteří si vybrali jinou cestu než elitní/temný Deep State Cabal (DSC). Byli ve stejných kruzích, ale nikdy se jim nepřizpůsobili. Povím vám o tom, jak tito tři vytvořili plán, který doslova zatřásl realitou „matrixu“ a rozbil ji.

Seznamte se s krásnou Sněhurkou – čistou, dobrou a krásnou. Byla přinucena k manželství kde, podle slov Diany, nebyla pro „plazí královskou rodinu“ nic víc než dojnicí. Co kdyby byla v 19 letech přinucena se vdát za muže, který ji použil pouze k porodu svých dětí? Jen aby ji pak odhodil stranou. Rychle by se dozvěděla o strašlivých zločinech královny a královské rodiny.

Uvědomila by si, že (královna) řídila mnoho tajných společností (jedla, znásilňovala a prodávala děti) zatímco je rituálně obětovávala SATANOVI. Jak to dobrá a krásná princezna zvládne? Uvízla bezmocná v bezvýchodné situaci. Její chlapci (nad nimiž měla pramalou kontrolu) měli být připraveni k převzetí své role moci a autority. Bylo jí řečeno, že není nic víc než dojná kráva.

Její vztah s královnou byl hrozný. Nenáviděla královnu a královna nenáviděla ji. (Sněhurka) dokonce doslova uvedla, že královna je čisté „ZLO!“ Do jaké role jí to přivedlo? Do role hrozby. VÝZNAMNÉ hrozby a věděla to. Co tedy krásná a dobrá princezna udělá, když ví, že jejím osudem bude smrt?

Co by udělala, kdyby chtěla svrhnout zlo a pomstít se za to, co jí a jejím synům udělali?

Komu by důvěřovala, aby jí pomohl uprchnout?

JF Kennedymu jr. a Donaldu Trumpovi … chápejte, věděla, že jsou dobrými lidmi a oni věděli to samé o ní.

Plán k sesazení temného DSC započal poté, co byl JF Kennedy zavražděn. Donald a JFK junior byli velkou součástí tohoto plánu, stejně jako dobrá a krásná princezna Diana. Kdo by byl lepším ničitelem královské rodiny než insider? Navíc takový insider, jehož život byl královskou rodinou zničen.

Podívejte, JFK jr. a Donald věděli, že členové královské rodiny musí být zničeni. Byli to hlavní postavy Koruny a tato Koruna vlastnila USA. Věděli, že dokud nebudou Koruna a bankovní systém zničeni, nikdy nebudeme moci být svobodní. Diana byla dokonalým dílkem skládačky.

V létě roku 1995 byla uspořádána tajná schůzka mezi Dianou a JFK jr. Domluva ujednána, její „falešná smrt“ vytyčena, bylo stanoveno její místo v Plánu. Podrobnosti o umístění bylo zajišteno.

V prosinci 1995 (o 6 měsíců později) pak ona a Donald společně navštívili charitativní akci, dokonce „shodou okolností“ seděli u stejného stolu. Podívejte se, jak dobře Donald svou roli hrál, nejprve jí lichotil … pak mluvil lichotivým způsobem stále méně a méně, ale bylo to důležité, udržovalo to veškeré podezření na uzdě.

Poté, co byl dokončen její rozvod byl od Diany Donaldu zaslán „ručně psaný“ dopis. Věřím, že šlo o vzkaz „jdeme na to.“

Děj a krytí se začalo odvíjet. „Zemřela“ téměř přesně rok po rozvodu. A „zemřela“ přesně za dva roky od setkání s JFK juniorem. A JFK junior „zemřel“ přesně (téměř k dnešnímu dni) 2 roky po Dianě. ŽÁDNÁ NÁHODA.

Neexistuje způsob, jak by Diana a JFK mladší mohli vykonávat svou roli „živí.“ Nebyl jiný způsob, jejich životy byly v nebezpečí.

Celý článek ZDE: https://tadesco.org/co-kdyby-byli-princezna-diana-a-j-f-kennedy-junior-stale-nazivu/