giant-spaceships-towards-earth2Evidentně již uzrál čas se na tuto problematiku opět zaměřit a ověřit si, jak se situace vyvíjí v návaznosti na fascinující prohlášení z poloviny září. Kliknutím na:  http://www.myxnews.com/2010/11/3-very-large-object-flying-to-earth.html se dozvídáme další zajímavé informace, které se k tomuto případu pojí.

Pro ty, kteří nejsou schopni přesnějšího porozumění obsahu uvedu stručný výtah obsahu:

Objekty, jak již bylo dříve řečeno, mají velikost desítek kilometrů, přičemž jejich přiblížení k Zemi by se mělo s ohledem na jejich rychlost udát během prosince roku 2012.

giant-spaceship-smallOrganizace SETI (organizace pro hledání mimozemského života) údajně potvrzuje tři blížící se objekty a termín se nápadně shoduje s koncem Mayského kalendáře. Astrofyzik Craig Kasnov tvrdí, že si jejich existenci můžeme sami ověřit na www.sky-map.org  zadáním souřadnic jednotlivých objektů:

19.25.12 – 89.46.03 ,  16.19.35 – 88.43.10 , 02.26.39 – 89.43.13

A jak už to tak bývá, okamžitě se vynořily spekulace nad účelem jejich přiblížení. Menší pesimisté tvrdí, že se jedná o záchranu života na Zemi před predikovanou kataklyzmatickou událostí (např. posun pólů), zatímco skuteční pesimisté si již připravují zbraně proti nezvaným vetřelcům.

Optimistů, kteří by návštěvu z kosmu očekávali s nadějí a otevřenou náručí jako příležitost k učení se a posunu dále, se nejspíše nikdo neptal. Objekty budou údajně brzy viditelné slušným teleskopem. 

Zdroj: Jinéstránky