29. března 2012 bývalý prezident Kuby, Fidel Castro, vydal další ze svých písemností “Reflections“ s názvem: “The need to enrich our knowledge” (Potřeba obohatit naše znalosti). V dopise diskutuje o několika problémech spojených s nebezpečím ohledně přežití lidí, o nebezpečí představovaném současnou rasou, která obhajuje válku, jíž si vynucují některé ze světových mocností a píše také to, jak představitelé těchto činností mají sklon být postavami, které trpí nedostatkem kulturního povědomí anebo nedostatkem vědomostí. Vzhledem k výše uvedenému řekl, že klíčovým faktorem pro dosažení vysokého stupně uvědomění je získat co nejvyšší stupeň obohacení našich znalostí. Mluvil o některých současných geopolitických problémech, ale náhle přeskočil k úplně jinému tématu, k možnosti mimozemského života ve vesmíru a kolem nás.

nic4O tom řekl:

“Když naši zemi, Kubu, navštívil papež Jan Pavel ll. v roce 1998, více než jednou před jeho příjezdem jsem mluvil o různých otázkách s některými z jeho pomocníků.

Konkrétně si vzpomínám, že jsme si sedli k večeři v malé místnosti Paláce Revoluce s Joaquínem Navarrem Vallsem, mluvčím papeže, který seděl naproti mně. Napravo ode mě seděl onen druh inteligentního kněze, který přišel s mluvčím a doprovázel papeže při mších. Zvědav na podrobnosti jsem se zeptal Navarra Vallse: ‘Myslíte si, že obrovská obloha s milióny hvězd byla stvořena k potěšení obyvatel Země, když se uráčíme někdy v noci podívat se nahoru?’ ‘Absolutně’- řekl. Je to jediná obydlená planeta ve vesmíru’.

Pak jsem se obrátil na toho kněze a řekl jsem: ‘Co si o tom myslíte vy, otče?’ On odpověděl: ´Myslím si, že je 99.9 % šance, že na jiných planetách je inteligentní život.’“

 

Jan Pavel ll., Fidel Castro a ruská Area 51

V roce 2002 renomovaný kubánský filmař Octavio Cortázar navštívil Puerto Rico, aby se zúčastnil mezinárodního filmového festivalu San Juan Cinemafest.

Znal naše odborné znalosti ve výzkumech UFO v Puerto Ricu, zavolal nám do redakce našeho časopisu ENIGMAS del Milenio a žádal o schůzku. Sešli jsme se a on nám dal kopii dokumentárního pořadu o tématu UFO, který byl na Kubě natočen prvně a kterého byl spoluproducentem. Tento dokument nazvaný “UFOs in Cuba” je vynikající výroby, uvádí seriózní a zodpovězená hlášení o velmi zajímavých incidentech s UFO na Kubě. Cortázar byl víceprezidentem prestižní UNEAC (Kubánská unie spisovatelů a umělců) a zakladatelem Mezinárodní filmové a televizní školy na Kubě, díky čemuž se stal velmi respektovaným na svém profesionálním poli, jak na Kubě, tak v zahraničí.  

Během naší konverzace jsme si vyměnili informace o případech UFO z našich jednotlivých zemí – Kuby a Puerto Rica – a on nám prozradil něco velmi důležitého, co se dozvěděl díky své pozici důvěryhodnosti a víceředitele UNEAC. Řekl, že kromě setkání Fidela Castra s mluvčím Vatikánu a ostatními asistenty, hovořil také s papežem Janem Pavlem ll. o otázkách mimozemského života, když navštívil Kubu v roce 1998.

Podle Cortázara se Castro ptal Jana Pavla ll., co si myslí o možnosti, že člověk není ve vesmíru sám a papež na to řekl, že pravděpodobnost života mimo naší Zemi je faktem. Hovořili také o širokém okruhu údajů, které se vztahují k pozorování UFO. Nahráli jsme rozhovor s Cortázarem a přehráli záznam v našem rozhlasovém pořadu “UFO Evidence“ na stanici NotiUno, kde jsme vynechali podrobnosti, týkající se setkání mezi Janem Pavlem ll. a Fidelem Castrem a jejich rozhovor o mimozemském životě, protože Cortázar řekl, že ať je to nakonec Castro sám, kdo odhalí fakta.

Dohodli jsme se na tom, že nebudeme nic zveřejňovat, dokud na to nebude ten vhodný čas a nyní s tím, co řekl Castro ve svých „Reflections“, cítíme, že to můžeme udělat. Ale co provokovalo Castrův zájem o téma mimozemského života?

 

Castro viděl mimozemskou loď a mrtvolu mimozemského pilota

Později, během oslav knižního veletrhu v Puerto Ricu ve městě San Juan, jsme představili naši knihu „Vieques: Caribbean UFO Cover-Up of the Third Kind“ (Zakrývání UFO třetího druhu v Karibiku), která pojednává o jasném tajném programu US NAVY o UFO/mimozemšťanech na ostrově Vieques se samosprávou, který je součástí souostroví Puerta Rica. Mezi dalšími autory, kteří na veletrhu představovali své knihy, byl právník Juan Mari Brás, dobře známý, nezávislý vedoucí socialista, doprovázený paní Providencií (Pupa) Trabalovou, další dobře známou a velmi uznávanou nezávislou vedoucí, která byla jemu a jeho rodině velmi blízká. Když jsme s ní mluvili o obsahu naší knihy, prozradila sérii zkušeností s UFO/mimozemšťany, které prodělala ona a její rodina a náhle řekla: “Chcete něco vědět? Juan Mari Brás má důležitou informaci o této záležitosti, která mu byla poskytnuta Fidelem Castrem. “

To, co jsme vyslechli, nás zarazilo. Fidel Castro mluvil s právníkem Marim Brásem o záležitostech UFO? Kubánské úřady byly vždy velmi skromné na úřední úrovni ohledně situace s UFO a slyšet, že Fidel Castro předal osobně Marimu Brásovi informaci o této věci, vyžadovalo, že jsme se o této věci chtěli dozvědět více.

Co řekl Castro Marimu Brásovi? – zeptal jsem se Trabalové.

“Při jedné příležitosti jsme mluvili a stočil se hovor na UFO, nevybavuji si proč, a Juan, ačkoli toho moc neznal, se velmi zajímal o toto téma a řekl nám, že během jedoho ze setkání, které z kubánským vůdcem Castrem měl, mu řekl Fidel něco velmi důležitého. Řekl, že před několika lety, před pádem Sovětského svazu, navštívil Fidel Castro Rusko a sovětské autority jej vzaly na vojenskou základnu, ve které byla speciální laboratoř, kde mu ukázali UFO, vesmírnou loď. Byla diskovitého tvaru a oni ji někde našli. Ukázali mu také tělo vysoké mimozemské bytosti, které bylo konzervované v nějakém přístroji, který vypadal jako krabice (kryogenetický mrazák?).“

To je velmi důležité. Je to poprvé, kdy je taková informace oznámena, řekli jsme té paní.

“Jsem si toho vědoma“, řekla nám, „a Juan předtím o tom nemluvil, myslím, že je to proto, že mu to Castro řekl důvěrně. Ale skutečnost je taková, že nám to stejně řekl. A my Juanovi věříme, protože je to osoba s velkým kreditem důvěryhodnosti a neřekl by něco, co není pravda, a to zvláště, kdyby mu to měl říci Fidel Castro, který byl jeho osobním přítelem a k němuž cítil velký respekt. Vzpomínám si, že nám též řekl, že Rusové řekli Castrovi, že vědí, že Američané mají podobnou výzkumnou laboratoř, kde jsou lodě a mimozemská těla,“ řekla nám nakonec paní Trabalová.

 

Kosmodrom Plasečk, nebo kosmodrom Kapustin Jar?

 

Jedna otázka zůstává: která z těchto dvou vojenských základen byla tou, kam byl Castro vzat sovětskými autoritami, kde viděl jak vesmírnou loď, tak mimozemské tělo? Nedávno se objevily nezávislé zprávy o střediscích v Rusku připomínajících Areu 51, tajné výzkumné oblasti, podobné té, co údajně existuje v Nevadě v USA, kde má americká vláda držet několik obnovených mimozemských lodí a nebo ukořistěných, které byly studovány, aby se mohly okopírovat vyspělé vesmírné technologie, jakož i konzervovaná mimozemská těla ve zvláštních mrazících kontejnerech ke zkoumání, mezi jinými věcmi.

Jedno z těchto údajných ruských středisek tohoto druhu leží na raketovém testovacím území (kosmodrom) v Plasečku, na severu Ruska v oblasti Archangelska, které „náhodou“ bylo po mnoho let podrobeno trvalému sledování mimozemskými loděmi. To bylo zdokumentováno v mnoha oficiálních zprávách, fotografiích a videonahrávkách, které obdrželo Rusko od vojenských autorit.

V rámci těchto zpráv se ukazuje jako jasný důkaz fotografie, kterou pořídili důstojníci Genadij Kornijev a Vasilij Zajcev 5. ledna 1992 v Plasečku u raketového centra, na které právě nad touto oblastí visí dva diskovité objekty UFO. Jiné středisko by mohlo být na základně Kapustin Jar, které leží v regionu Žikturska o oblasti Astrachaňsko, poblíž Volgogradu, kde je údajně několik velkých hangárů a podzemní základna s několika podlažími, kde ruští vědci vedou výzkumy a studie technologií ukořistěných nebo zřícených mimozemských lodí na území bývalého Sovětského svazu a nyní Ruské federace nezávislých států, které byly obnoveny ruskými vojenskými silami. To je údajně hlavní ruská „Area 51“.

Uveřejňujeme zde nákres s údaji některých mimozemských lodí, které ruská vláda v tomto středisku drží, jíž nakreslil důvěrný ruský zdroj a který byl doručen italskému novináři a badateli UFO Constantinu Paglialungovi v roce 1997.

 

 

Je velmi pravděpodobné, že toto je místo, které Fidel Castro navštívil a kde viděl mimozemskou loď a mimozemské tělo – Kapustin Jar, nedá se to však tvrdit s jistotou, dokud se kubánský vůdce o tom nerozhodne sám mluvit. Protože bývalý prezident Kuby, Fidel Castro, otevřel tímto dveře diskuzi, v jeho nedávných „Reflections“ na téma mimozemský život, mohl by nyní odhalit, svými slovy, skutečnost mimozemského života, který nás navštěvuje, ze kterého osobně viděl důkaz během svého výletu do Ruska?

 

6.6. 2012, Jorge Martín – Puerto Rico

http://jorgemartin-enigmasdelmilenio-english.blogspot.dk/

Více zde: http://www.exopolitika.cz/news/fidelu-castrovi-byla-ukazana-mimozemska-lod-a-mrtvola-jejiho-pilota/