Čas od času dochází na různých částech naší planety k nálezům či událostem, které způsobí obrovský zájem lidí. Jedná se o nálezy kosterních pozůstatků neznámých humanoidů různého stáří a vzhledu. Ponechme nyní stranou již notoricky známé případy nálezů – kupříkladu protáhlých lebek z Jižní a Střední Ameriky a zaměřme se na případy novějšího data a tudíž veřejnosti méně známé.

V srpnu letošního roku dostal Butch Vitkovski, šéf pensylvánského centra pro výzkum UFO, dopis a v něm přiloženou velmi zajímavou fotografii. Autor dopisu tvrdí, že při nedávné návštěvě Íránu našel mumifikovaný trup maličkého stvoření, které nelze přesně identifikovat.

Muž se domnívá, že maličký humanoid by mohl být i příchozím z jiné planety. Mrtvý tvor byl schoulen v embryonální poloze a na délku tak dosahoval sotva sedmi centimetrů. Měl velkou, protáhlou lebku.

Lze předpokládat, že může jít o lidské ostatky ještě nenarozeného plodu s výraznou anomálií lebky. A nebo jde skutečně o tvora mimozemského původu. Autor neprozradil, za jakých okolností mumii získal, pouze poznamenal, že ostatky mumie nezapáchají a působí jako mumifikované. Sám autor dopisu byl přesvědčen, že stáří mumie je značné – stovky a možná i tisíce let. Později bylo zjištěno, že autor dopisu nabízel mumii už dříve jiným ufologům v naději značného zisku, což byl důvod, proč Vitkovski začal pochybovat o pravosti této mumie. Nicméně – mumie skutečně existuje.

A není jediná. Podobná mumie se našla rovněž v Chile, v poušti Atacama. Tato mumie byla dlouhá 13 centimetrů. Zvláště v Rusku je znám i případ Kyštymského Aljošenka, jehož tělo se, bohužel, nepodařilo prozkoumat, neb bylo zcizeno.

Velký humbuk vyvolal nedávný nález na hřbitově v Chorvatsku, v obci Medžimurje. Pracovníci kopající hrob našli v hloubce jednoho metru předmět – hlavu. Měla podobu neznámého tvora se zobákem místo rtů. Jako vždy, i zde se názory velmi rozcházejí. Zatímco jedni tvrdí, že jde o hlavu mimozemšťana, druzí mají zato, že jde o lebku ze zváštního umělého materiálu podobného gumě a další, že může jít dokonce jen o podivně vytvořený kořen. Někteří badatelé usuzují, že tito tvorové mohou být kříženci lidí a mimozemšťanů. Jeden takový případ, dokonce zřejmě stále žijícího křížence, si nyní popíšeme blíže.

V roce 1993 přivedla mladá Mexičanka na svět zvláštního „cizího“ chlapečka. Okolnosti tohoto případu jsou velmi zajímavé a na světlo světa je přivedl novinář Luis Ramirez Reyes.

Tato mladá dívka si vydělávala prodejem kosmetiky a proto často cestovala autem i na delší vzdálenosti za svými zákazníky. Jednoho dne projížděla kolem rozvalin pradávného města Aztéků Teotihuacan, když uviděla na nebi viset nějaký cizí objekt. Poté u ní došlo k náhlému výpadku paměti a vzpamatovala se, až když dojížděla autem do cíle své cesty. Ukázalo se, že její hodinky stojí. U zákazníka si pak uvědomila, že uběhly 3 hodiny času, během nichž zvládla ujet 300 mil, na něž si ale vůbec nepamatovala!

O několik týdnů později se u dívky začaly objevovat typické známky těhotenství. To dívku nemálo vyděsilo, byla totiž panna, nikdy s žádným mužem nespala. Její dítě se narodilo předčasně po sedmi měsících. Ale více než člověku se podobalo žábě. Mělo šupinatou kůži, obrovské oči a plovací blány mezi prsty. Personál kliniky, kde se dítě narodilo, byl v šoku. Novorozence umístili do inkubátoru na dobu tří týdnů. Snažili se chlapečka krmit obvyklou mléčnou stravou, ale novorozenec to odmítal. Zato ochotně snědl nějaké blíže neupřesněné traviny. Kromě toho se přišlo na to, že chlapeček nesnáší přímý sluneční svit. Luis Ramirez Reyes dokonce ukázal divákům fotografii tohoto chlapečka. Podle jeho slov mohla být dívka unesena létajícím talířem a na jeho palubě oplodněna a poté jí byly zastřeny vzpomínky na tuto událost. Novinář se domnívá, že chlapeček by mohl být hybridem člověka a plazích bytostí. Matka vzala chlapce z nemocnice a vychovává ho sama v ústraní. Jak chlapec roste, stále více se prý podobá svému reptiloidnímu otci a méně člověku. Proto je matka nucena ho schovávat před ostatními lidmi.

Někteří skeptici mají zato, že pokud se takové dítě skutečně narodilo, může být na vině vzácně se vyskytující ichtyóza, při níž tělo může být pokryto šupinami. A že otcem dítěte může být obyčejný muž, který dívku brutálně znásilnil a ona si nepříjemnou vzpomínku vymazala z paměti, jak se u takových zážitků někdy stává. Traumatické zážitky prý mohou být dokonce vytlačeny z našeho vědomí a nahrazeny falešnými vzpomínkami.

Ať už je to jakkoliv, jméno té ženy a chlapce zůstalo utajeno, a proto nemůžeme s jistotou říci, kde je pravda.

[zdroj]