Potýkáte se dlouhodobě s financemi? Nemůžete najít dobře placenou práci? Jste v dluhové pasti? – tyto události nemusejí být jen obyčejnou životní cestou, ale na svědomí je může mít prokletý předmět ve vašem domě. Aniž byste o tom měli tušení, pomalu, jistě a vytrvale jeho energie ničí to, co nejvíce potřebujete – příjem peněz.

Prokleté předměty mají tu vlastnost, že nejčastěji a nejsilněji projevují svoji temnou energii právě do oblasti peněz, nedostatku a chudoby.
Je to z toho důvodu, že dnešní společnost je postavena tak, abychom bez peněz nebyli schopni dosáhnout kvalitního života.

Bez peněz nemáme teplo, ani střechu nad hlavou, nemáme na kvalitní potraviny, nemáme na kvalitní léky, nemáte na potřeby pro děti… Bez peněz žijeme ve věčném strachu a stresu z každého dne, což je rychlým spouštěčem likvidačního útoku na naše zdraví. Onemocníme a opět: nemáme na kvalitní léčbu, léky – a vše se opakuje dokola a dokola.

Prokleté předměty jsou zákeřně geniální a ze života mohou udělat ohnivé peklo bolesti.
Jejich hlavní zákeřnost je v tom, že kletba vůbec nemusí souviset s vámi. Stačí, že onen předmět vlastníte a už jste v jeho pasti, jste obětí kletby.

Jediný způsob, jak se z kletby vymanit je, doličný předmět najít.
♦ Máte doma starý obraz, kde neznáte jeho původ? (Obrazy nesou kletby hodně často, strašně dobře se do nich vkládají všechny možné energie).
♦ Vlastníte předmět, ze kterého máte špatné pocity?
♦ Dal vám dárek někdo, s kým nejste za dobře? (V době obdarování jste mohli být ještě přáteli, ale dotyčná osoba už mohla vůči vám cítit zášť).

Pátrejte po obrazech, kovových předmětech, kamenech, mincích a různých pytlíčcích s bylinami. Tyto věci nejčastěji nesou ty nejsilnější kletby.
Když pojmete podezření, uchopte předmět do pravé ruky a pevně, hodně silně ho držte. Jestliže vás ruka začne pálit, začnete se cítit zle, po těle se vám zježí chlupy, nebo vyskočí husí kůže, našli jste viníka.

Věc musíte okamžitě dostat z domu. Nestačí ji vyhodit, ale musí projít ohněm.
Kovový předmět nespálíte, ale to vůbec nevadí. Jakmile projde ohněm, kletba bude sežehnuta. Věc pak zahrabte hodně hluboko do země – v místě, kde nikdo nebydlí.

Když prokletý předmět projde ohněm a nebude spálen, za žádnou cenu se ho už NESMÍTE dotknout!!! Držte ho v nějakých kleštích, nebo naberte na lopatu.
Až ho budete zahrabávat do země, buďte opravdu maximálně opatrní, abyste se ho nedotkli.

V případě, že na něm zůstaly zbytkové energie (které zem spolehlivě zlikviduje), budou mít tendence se „zachránit“ a nalepí se přímo na vás. Kletba tak bude přímo na vaší energii a to už je pořádný malér.

Pokud se jedná o předmět, který jde spálit celý, počkejte, až z něj zbude jen popel a pak postupujte stejně, jako v prvním případě. Opatrně lopatou popel naberte a zahrabte ho hodně hluboko do země. Naházejte na něj silnou vrstvu hlíny.

Závěrem poděkujte zemi za pomoc a za zničení zla, které vám ubližovalo.

Mesalinda

Svatyně.com