KnihyA

Přeji vám, abyste našli v životě Světlo a Pravdu. S láskou, úctou a pokorou... j.b. WWG1WGA - Q

Co to znamená dualitní projevy existencí a proč došlo 21. 12. 2012, v 11 hodin 11 minut, k jejich zániku.

Dualita znamená opaky, jako například dobro versus zlo, nebo časo-PROSTOR versus prostoro-ČAS anebo ČÁSTICE hmoty – JIN versus FREKVENCE polarizovaného světla (čili antihmoty) – JANG. Tyto opaky nebo-li dualita je vytvořena tím, že osobní Merkaba (čili nulový bod věcí či bytostí) nemá JEDNO společné ohnisko, ale je roztržena a má ohniska DVĚ. Tím dochází k tomu, že se opačné tvořivé polarity Jin & Jang vzájemně již nedoplňují, nepodporují a nespolupracují (jako je tomu ve světech jednoty), ale naopak jedna s druhou mezi sebou soupeří.

To ale v celé této sluneční soustavě, ve všech projevech existencí, nejpozději 21.12. 2012 skončí, neboť v tento den v 11 hodin 11 minut nulového (Greenwichského) času protneme galaktický nulový bod – čas, ve kterém dostaneme přímý zásah NEPOLARIZOVANÝM světlem (pramenícím z galaktického středu – srdce), obsahujícím v sobě dvanáctou úroveň vědomí tohoto vesmíru. To v bytostech obnoví 12ti vláknové DNA, jelikož se tato úroveň vědomí překopíruje do naprosto všeho, co zasáhne. Tím dojde nejenom k okamžitému přepsání dosavadního dvou vláknového DNA nazpět na původní 12ti vláknové DNA (čímž se v  bytostech obnoví 100%ní mozková kapacita), ale i k opětovnému spojení a sjednocení dvou Jin&Jang ohnisek tvořivého dvou-plamene (Merkaby) nazpět do jednoho SPOLEČNÉHO ohniska. To zároveň způsobí, že u bytostí dojde k zažehnutí osobní Merkaby (neboli tvořivého dvou-plamene) a obnovení její funkce a vše se tak opět navrátí nazpět do jednoty a harmonie, čímž v tomto světě veškeré dualitní projevy existencí zaniknou nadobro.

Tentokrát totiž nekončí pouze galaktický rok, trvající necelých 26.000 let, ale končí i galaktický VÝVOJOVÝ cyklus, trvající 260 milionů let. Z tohoto důvodu tentokrát při protnutí galaktického nulového bodu dojde k sjednocení pravých párových existencí a aby vše navzájem ladilo a na sebe navazovalo, tak jak má, proto do tohoto světa inkarnovalo mnoho bytostí z 12té, 13té i vyšších úrovní existencí, které se starají o to, aby vše probíhalo tak, jak je pro zdárné ukončení tohoto vývojového cyklu zapotřebí. Mnohem více podrobností je uvedeno ZDE (po kliknutí je třeba chvíli počkat na to, až se stránka ustálí na požadovaném textu) a v textech, na ostatních zde uvedených odkazech.

Z důvodu, že planeta a její obyvatelé mají již nyní dostatečně vysoké frekvence, tak v době protnutí galaktického rovníku (nulového bodu) k žádnému tzv. Armagedonu již nedojde, neboť frekvenčně budeme již na úrovni dimenze páté – světelné a ne třetí/čtvrté, takže z toho důvodu se v nulovém bodě nestřetneme s tím, s čím bychom se střetli, pokud bychom svými frekvencemi byli pouze na úrovni dimenze třetí/čtvrté. Světlo světlu nijak a ničím neublíží, takže zachovejte klid. Pro uklidnění si přečtěte TOHLE (po kliknutí je třeba chvíli počkat na to, až se stránka ustálí na požadovaném textu)

Být vámi, beru velice vážně oznámení o blížící se transmutaci veškeré hmoty do podstatně vyššího projevu své existence. Podrobnosti jsou uvedeny na videu se slovenskými titulky, s názvem: “Kiesha Crowther – Little Grandmother – O roce 2012″, které je uvedeno ZDE.

Jak bude probíhat zažehnutí Merkaby u bytosti, která je v projevu planety Země, je znázorněno na tomto níže uvedeném videu s názvem:
Světelné tělo, merkabah, merkavah, merkaba, 2012 vzestup duše
Lightbody, merkabah, merkavah, merkaba, 2012ascension, soul
http://www.youtube.com/watch?v=QBYXIXZhZrg&feature=related

Tohle samozřejmě nebudou schopny vydržet temné, negativně polarizované bytosti a proto tak řádí. Čím více se zvyšují frekvence tohoto časoprostoru, tím více a rychleji začínají bytosti temnoty tento svět všemi možnými způsoby opouštět a pokud nemají k dispozici např. ufo, začínají už i vymírat. Mnohem více podrobností o tom kdo tyto entity a bytosti temnoty jsou a za čím vším stojí, naleznete v článku s názvem: “Nenechte ze sebe dělat hlupáky”, který je uveden ZDE a ve dvou po sobě následujících článcích uvedených ZDE (po kliknutí je třeba chvíli počkat na to, až se stránka ustálí na požadovaném textu) a v článku s názvem: “Podivné zvuky: součást tranformace a ničení podzemních základen”, který je uveden ZDE (po kliknutí je třeba chvíli počkat na to, až se stránka ustálí na požadovaném textu)

Mnohem více velice zajímavých podrobností, které úzce souvisí s probíhající transformací, která vyvrcholí transmutací do páté, pozitivně polarizované dimenze, je v několika textech uvedených ZDE. (po kliknutí je třeba chvíli počkat na to, až se stránka ustálí na požadovaném textu)

Co je to tzv. Ophiuchus je uvedeno v článku s názvem: “Co je to tzv. tmavá trhlina, neboli puklina (čili dark rift) a co se při jejím protnutí bude dít a proč”, který je uvedený ZDE.

pravá párová dvojčata a nulový bod                     návrat dvojčat do jednoty a harmonie

Kumara-Vědomí Jednoty – nulového bodu – Duchovního Srdce

planeta vystředěná v nulovém bodu – 21. 12. 2012 – obnova multidimenzionálního vědomí

aktivní tvořivé vědomí (jehož je naprosto vše nedílnou součástí) čili živé tvořivé světlo, tvořící si svou vůlí (projekce – frekvence – Jang – Pingala) a přáním (gravitace – částice – Jin – Ida) světelnou holografickou síť, na níž se jí zobrazuje tzv. hmota, prostor a čas v něm plynoucí


Zdroj: eiaktivity.sk

3 Comments

  1. Krom knižních kapitol zbytečně nenatahujeme seriály a ještě k tomu na placených stránkách. Už podle toho si dělám úsudek, kde je hranice sdělení a byznysu… Chápu to, kolik práce dá vedení webu, překlady článků a podobně. Otázka je zbytečné okecávání, vyvolání senzacechtivosti a vytváření dlouhých seriálů, které vedou pouze k závislosti a prodlužování předplatného…

  2. Chtěla jsem se zeptat, co soudíte o transformaci po 2012. Už je za chvíli rok po tom a nic. Nic necítím ani nevidím, že by se něco menilo. Ano čím dál více lidí se konečně o toto téma zajímá, ale když uvážím kdo stojí proti nám máme vůbec šanci vyhrát? Začínám být naštvaná i zoufalá, že se nic neděje už nechci žít v tomto nespravedlivém a neůnosném světě.
    Děkuju za odpověď a musím říct, že vaše stránky jsou jedny z nejlepších co jsem zatim viděla

    • Říká se, že i to špatné nás posílí. Tomu co píšete velmi dobře rozumím. Chtěl jsem znát odpověď. Proto jsem se přihlásil na esoterické vzdělávání. Hodně rozvláčné informace bez konkrétní odpovědi a v závěru pozvánka a přihláška na další seminář. Pochopil jsem, že dotyčný má sice dost vědomostí a obrovské charisma. Ale lidé a jejich peníze pro něj byl především lukrativní byznys.Nechtěl jsem tomu věřit, když mě na tuto realitu upozorňovala celá řada spolužáků. Měl jsem toho člověka za přítele a kamaráda. Po problémech se zaměstnancem jsem musel docházky přerušit a řešit existenční záležitosti. Nedávno jsem mu zavolal a chtěl se potkat. Jako s kamarádem zajít na čajík… Docela ostře se do mne opřel, co “otravuju”… Tak jsem to vycítil. Takže moje odpověď je osobní zkušenost: církev = demagogie, manipulace, byznys. Celá řada oněch “guru” je pouze byznys. Celá řada lidí hovoří o duchovnu, ale přitom žijí v bahně. Jenom keci. Člověk by si měl sám uvědomit hodnoty. To co máme uvnitř, co nám dělá dobrý pocit a radost, která se přenáší na naše okolí. Pozitivní myšlení a víra je jediné, co nám nikdo nemůže ukrást. Obklopte se lidmi, kteří smýšlí stejně jako Vy. Sama si musíte pomoci. Vypustit že života to, co nechcete. Ze všech těch knih a informací, které jsem prošel, jsem pochopil, že lidstvo dospělo do mrtvého bodu. Možná po těch zlech, kterými procházíme, přijde očištění. Důležité je hledat a poučit se. I proto jsem vytvořil tento web. Pomoci lidem jaký jsem sám nebo Vy, najít možná právě tu informaci, kterou hledáme. Kdysi mi moudrý člověk řekl, že nemohu říci, že něco neexistuje jen proto, že to sám neznám. Svět tvoří obrazy složené z mozaiky. Informace je malý kamínek do této mozaiky. Čím více jich posbíráte a správně složíte, tím více obrazů uvidíte. 🙂

Napsat komentář

© 2021 KnihyA