Je to businnes pro  nadnárodní chemické koncerny. Proč?

Methanol vyrábějí a prodávají významné chemické koncerny, které měly už podíl v hitlerovském Německu na likvidaci milionů lidí v koncentračních táborech (nervové a jiné plyny v plynových komorách koncentračních táborů…

23_288_192Do roku 2010 do České republiky Methanol téměř se nedovážel.

Proč?

Protože při výrobě nemrznoucím směsí nejen do aut, NESMĚL být dle zákona v platném znění používán Methyalkohol (Methanol) CH3OH).

Proč nesměl být Methanol používaný?

Poněvadž Methylakohol je velmi jedovatá látka, která způsobuje závažné a nevratné degenerativní poruchy nervové. Methylalkohol se užívá v průmyslových odvětvích jako levnější rozpustidlo barev a laků, při výrobě vysoce rakovinotvorného formaldehydu,v chemických laboratořích….

A jak je tomu nyní?

V roce 2010 vyšla směrnice Evropské unie, která zrušila zákaz používání Methanolu do rozmrazovacích směsí a ostřikovačů do aut !!!

Pročpak asi?

Jedná se o lobby zejména německých  chemických koncernů, které vyrábějí miliony tun Methylalkoholu a ovládají, jak známo, úředníky v Bruselu. Nikoli úředníci  EU, ale představitelé chemických koncernů diktují legislativní předpisy platné v EU.

Rozhodují peníze, nikoliv zdraví a lidské životy !

Česká republika -členský stát EU, naprosto bez uvážení také provedla zrušení zákazu o používání Methylalkoholu. V legislativě ČR od r. 2010 je povoleno používat rozmrazovací ,odstřikovací směsi do aut osobních, nákladních, TIR a speciálních vozidel….s vysoce-nebezpečným Methylalkoholem.

Dovážený vysoce toxický Methylalkohol od chemických koncernů je levnější než u nás po desetiletí a i století vyráběný Ethanol.

U nás vyráběný Ethylalkohol (Ethanol C6H5OH) se vyrábí zkvašováním cukerných roztoků.

Methylalkohol v západních chemických koncernech je vyráběn synteticky hydrogenací kysličníku uhelnatého.

A tak, vážení občané České republiky, nyní, kdy se i blíží zimní období, neopomeňte při nákupu rozmrazovacích směsí do ostřikovačů skel se pořádně podívat na etiketu, co směs obsahuje. Používáte-li směs s obsahem Methylalkoholu, přiděláváte problém svému zdravotnímu stavu, dětem, které v autě vezete. Vdechujte totiž látku, která degenerativně působí na váš nervový systém !!!

ZÁVĚR:

POLICIE KLADE ZA VINU, ŽE TI, KTEŘÍ PANČOVALI ALKOHOL METHANOLEM, MUSELI přece ODBORNĚ VĚDĚT, JAK JE TO NEBEZPEČNÉ!!!

Ptejme se  :

JAK JE TEDY MOŽNÉ, ŽE

A) ABSOLVENT VYSOKÉ ŠKOLY CHEMICKO-TECHNOLOGICKÉ A MINISTR FINANCÍ A ČLEN VLÁDY ČR,

B) MINISTR ZDRAVOTNICTVÍ A ČLEN VLÁDY ČR,

C) MINISTR ZEMĚDĚLSTVÍ A ČLEN VLÁDY ČR,

TOHLE VE SVÉ ODBORNOSTI NEVĚDĚLI A PŘESTO PŘIJALI NAŘÍZENÍ EU, A V ROCE 2010 ZMĚNILI V ZÁKONĚ, ŽE MŮŽE BÝT POUŽÍVÁN VYSOCENEBEZPEČNÝ A ZDRAVÍ ŠKODLIVÝ METHANOL MÍSTO PŮVODNÍHO ETHANOLU ? ?

http://www.czechfreepress.cz/dalsi-blogy/co-skutecne-stoji-za-otravami-methylalkoholem.html