image27Boston: Potenciální falešný útok? Všímejte si bedlivě, co hlásí mainstreamová média


Geoffrey West, 15. 4. 2013
www.greenprintforlife.org

Překlad: OrgoNet

Zločiny pod falešnou vlajkou jsou v této době odhalovány mnohem rychleji, například pravda o střelbě ve škole Sandy Hook. Američanům trvalo více než 12 let, než začali vidět pravdu o 11. 9. Ale odhalení pravdy o požárech a o střelbě v kině v Coloradu trvalo loni už jen pár měsíců. A exploze v Bostonu byly vysvětleny v řádu hodin. Lidé už vědí, kam se dívat, a okamžitě zachytí lži.

Dva dny před explozí v Bostonu byla na Facebooku založena stránka soustrasti s oběťmi, ale byla stažena. 15. 4. ráno, v den výbuchu, byla opět založena, a to 8 hodin před výbuchy. Podobně byla na Facebooku založena stránka soustrasti před střelbou ve škole v Sandy Hook.


Stránka 2 dny před výbuchy:
Stránka 8 hodin před výbuchy:
http://youtu.be/YpZcELZSlRw

Je zpráva, že policejní oddíl v Bostonu hodlal 15. 4. odpálit výbušninu jako součást „cvičení“. Možná tím byly policejní síly příliš zaujaty, a tak umožnily, aby se stalo něco jiného. I když nejsem osobně velký příznivec strach nahánějícího stylu ohlašování zpráv Alexem Jonesem, jeho web podává o tomto aspektu události neobvyklý úhel pohledu, který najdete zde (anglicky):

http://www.prisonplanet.com/eyewitness-authorities-announced-drill-before-boston-explosions.html
http://www.infowars.com/confirmed-by-eyewitness-bomb-squad-drill-was-under-way-at-boston-maratho/

Výbuchy 7. 7. 2005 v Londýně se také udály v době, kdy policie v tomto městě prováděla „cvičení“.

11. 9. 2002 letadla, která jsou obvykle v obranné pohotovosti, při níž v naléhavém případě mohou dosáhnout během minut jakéhokoli místa v Severní Americe, měla také „cvičení“.

V minulosti tedy lidé nevěděli, kam se mají dívat, a jejich emocionální reakce jim zabraňovaly nahlížet na události s čistou hlavou a jasnou myslí a odhalit je. Už tomu tak není.

Nedávná střílení v USA byla „falešnou vlajkou“ za účelem vystrašení lidí, aby žádali zákonnou kontrolu nad zbraněmi. Byl to způsob, jak mohla vláda USA obejít článek ústavy, který dovoluje občanům nosit zbraně. Tajná/stínová vláda … anebo kabala, která ovládla většinu států na světě, vytváří události, aby vyděsila lidi, kteří se pak vzdají svých práv v iluzi, že budou „chráněni“ svou vládou. Nic není vzdálenějšího od pravdy.

Dnešní událost výbuchů v Bostonu, stejně tak jako střelba ve škole Sandy Hook i další události byly naplánovány. Bostonské výbuchy však naznačují, že byly naplánovány ve velkém spěchu, a dokonce možná dány dohromady na poslední chvíli.

Tak to vidím právě teď: tato událost měla zakrýt něco jiného, a domnívám se, že to mělo cosi do činění s globálním finančním systémem. Na burzách po celém světě byly toho dne hlášeny ztráty, a zlato velice podivně šlo dolů už dva dny, a mělo dva nejhorší dny za posledních 30 let.

Historicky to je tak, že když jdou burzy dolů, tak zlato jde nahoru, a naopak.

Nevím přesně, co způsobilo pokles ceny zlata, ale myslím, že to má něco společného s bankovními Ponziho schématy spojenými s ilegálními deriváty. V současné době se evropský bankovní kartel snaží vyždímat krev z Kypru, když selhala jejich podpora. Byl to podfuk, donutit kyperskou vládu do pozice, aby musela prodat své zlato, které má fyzickou hodnotu, na rozdíl od bankovních půjček, které jsou penězi vytvořenými z čistého vzduchu. Takové jsou VŠECHNY bankovní půjčky. Peníze takto vytvořené jsou půjčeny, a banka neriskuje absolutně nic, ale žádá vypůjčovatele, aby se zaručili majetkem, který má fyzickou hodnotu. To je ilegální, zločinné, ale lidé o tom dosud hlasitě nemluví.

Je názor, že 11. 9. 2001 měl být zaveden na světě nový globální finanční model, který by zbavil kartel Federální rezervy i ostatní jejich bohatství, moci a kontroly. Události toho dne byly dostatečně významné, aby zabránily vyhlášení uvedeného opatření. Nedávno některé zdroje oznámily, že se opět blížíme zavedení nového finančního modelu. Někteří ho nazývají NESARA, ale tím se dnes nechci zabývat. Aliance BRICS (Brazílie, Rusko, Indie, Čína a Jižní Afrika) se spojily v mnoha dalšími zeměmi, kterých je dnes údajně již přes 145, a podepsaly nový globální finanční model, který zbaví zkažené bankovnictví jeho bohatství, moci a kontroly. Problémem je najít způsob, jak zavést nový systém, a přitom odstranit starý systém tak, aby to nezpůsobilo chaos a paniku.

Ředitelka Mezinárodního peněžního fondu (IMF) Christine Lagarde mluvila minulý týden v Ekonomickém klubu v New Yorku o potřebě „ovládnout“ velké bankovnictví, vytvořit nové regulace, a o tom, že velké banky jsou nyní nebezpečnější než kdy byly. Také hovořila o zavedení dohody Basilej III: tato dohoda posunuje zlato a cenné kovy z komodity úrovně 3 na úroveň 1, což se rovná penězům. Do světa se opět zavádí zlatý standard, což také pomáhá zbavit bankovní kartely jejich ilegálních derivatvních schémat prostřednictvím bankovnictví založeného na dluhu. Jaké překvapení: jarní schůze IMF byla zahájena dnes (15. 4. 2013), a tak dnešní událost mohla vytvořit „vhodné“ odvedení zájmu od případných politických diskusí ohledně nového globálního finančního systému a od akcí případně vedených proti zločinným bankéřům a institucím.

http://www.imf.org/external/meetings/schedule.aspx?meetingid=3

Co většina lidí na světě neví, protože média spolupracují s vládci světa při zatajování těchto událostí:

Island – tam se lidé skutečně OZVALI. Neakceptovali „”finanční záchranu” eurokartelů. Nesplnili své půjčky v r. 2008. I když měli dva těžké roky, lidé se ujali opět vlády nad svou zemí. Zavřeli bankéře, jejich vůdce, svolali online občanskou skupinu a přepsali ústavu své země. Island má nyní lepší pozici pro růst než všechny země Evropské unie. O tom však běžná média nemluví. Nechtějí, aby se svět dověděl, že nějaká země „zveřejnila“ své podvodníky a úspěšně dokázala, že může přežít sama, mimo nelegální frakční model rezervního bankovnictví.

Když stane taková „teroristická“ událost, znamená to, že se děje něco, o čem se lidé nemají dozvědět. Vytvoření takové události vytváří strach a úspěšně odvrací pozornost veřejnosti od toho, co má být skryto.

Možná se brzy dovíme, co to bylo.

Ta událost je velmi nešťastná. Byli obětováni lidé, aby byly zakryty jiné události. Tím jemně nabádám k tomu, abyste nepřijímali slepě vše, co vám servírují běžná média. Ta už dávno neplní svou funkci. Jejich etika byla zkorumpována. Přesto se snažím udržet si naději, že někteří novináři by snad mohli být „přetaženi“ z temné strany „Síly“.

Něco z toho, co jsem vám řekl, nebo možná všechno může být pro mnohé z vás velmi znepokojující. Dovolte mi tedy ukončit na pozitivní notě: To, co se nyní děje, se děje z nějakého důvodu. Lidstvo je v procesu znovupožadování své svobody od relativně malé skupinky lidí, kteří drží našei planetu v zotročení, ve strachu, a kteří ničí naši planetu pro zisk, lakotu, moc a kontrolu. A to se začíná měnit.

Jako při každé změně jsou tu období přizpůsobování. Jak snadno proběhne, to bude záležet na tom, jak budou mít lidé otevřené mysli a srdce. Můžeme dále žít jako otroci, nebo můžeme začít odhalovat jejich „hru“, tak, abychom už dále nebyli jejími oběťmi. Čím dříve budou zavedeny změny, tím dříve skončí nepohoda. Vše, co musíte udělat, je zvolit si být informován, a rozpoznat lži, podvody a zločiny. Znát pravdu je velká síla!

Pokud si tak zvolíte, dejte to na vědomí novinářům, které znáte, a třeba i politikům. Ti, kteří jsou zkažení, poznají, že jejich představení už skončilo. Svět po nich jde!

V lidském a planetárním vědomí se děje cosi VELMI DOBRÉHO! Možná ještě bude chvilku trvat, než se to stane zřejmým pro všechny.

Zdroj: http://orgo-net.blogspot.cz/2013/04/boston-opet-falesny-utok.html