bermudsky-trojuhelnik-avenger

Foto:Flickr.com

Šokující nové záhady

Rozjíždí se nové pátrání s cílem odhalit záhadu Bermudského trojúhelníku a záhadné zmizení lodí a letadel. Probíhá na několika frontách. Vědecká expedice zkoumá oblast pravděpodobného ztroskotání proslulého letu číslo 19 z prosince 1945. Dokonce napodobují historický let v replice stejného stroje.

Bermudský trojúhelník stále patří mezi největší záhady světa. Zaznívají nová svědectví i nové teorie, včetně těch o konspiracích, mimozemských civilizacích a bájné Atlantidě:

Bermudský Trojúhelník – Šokující nové záhady

Ďábelský trojúhelník

Dokument Ďábelský trojúhelník se zabývá zejména fenoménem elektronická mlha, který může stát za záhadou zmizení letadel a lodí. V dokumentu hovoří jediný člověk, který setkání s ní přežil. Bruce Gernon tvrdí, že průletem elektronickou mlhou byl vystaven nadpřirozeným silám a cestoval časoprostorem. Let do Miami, který trval necelých 30 minut, je běžně na celou hodinu:

Tajemství Bermudského trojúhelníku

Tajemství se s nejvyšší pravděpodobností skrývá na mořském dně. Vždyť povrch Měsíce známe lépe. Vydejte se s námi na jedinečnou expedici. Do hlubin Bermudského trojúhelníku:

Záhady Bermudského trojúhelníku

Oblast mezi Miami, Portorikem (Puertorico) a Bermudami (Bermuda) má mnoho jmen. Moře záhuby, Hřbitov atlantského oceánu, Ďáblův trojúhelník nebo Bermudský trojúhelník. Je jednou z největších záhad, o které se snažíme zjistit pravdu. Hledejte ji s námi:

Bermudský trojúhelník – fakta nebo fikce? 1. část
Bermudský trojúhelník, kdo by neznal legendu všech záhadologů, kterou lze najít v oblasti mezi Portorikem, Miami a Bermudským souostrovím. Záhadně zde mizí lodi, letadla a jejich posádky. Alespoň to tvrdí milovníci záhad. Někteří jsou dokonce přesvědčeni, že právě tady je jakési loviště, kde vesmířané získávají “vzorky lidské civilizace”. Anebo je snad všechno kolem slavné záhady jen docela obyčejný humbuk?

Bermudský trojúhelník – fakta nebo fikce? 1. část >>>

Bermudský trojúhelník – fakta nebo fikce? 2. část
Záhy se objevily úvahy, co je vlastně příčinou všech nevysvětlitelných katastrof – třebaže autoři těchto úvah povětšinou dobře věděli, že ono nevysvětlitelné je a bylo ve většině případů vysvětleno především bedlivými pojišťovnami. Je známo, že pojišťovny hned tak nevydají peníze a všechny události bedlivě šetří. Při haváriích letadel a lodí jde totiž o nemalé částky. Byly publikovány všelijaké úvahy…

Bermudský trojúhelník – fakta nebo fikce? 2. část >>>

Bermudský trojúhelník – fakta nebo fikce? 3. část
Vědci, kteří nemají nadpřirozeno a záhady všeho druhu v lásce, se přiklánějí k racionálnímu vysvětlení všech záhadných událostí v Bermudském trojúhelníku. Tvrdí, že v této lokalitě je podmořské dno velmi členité, hloubka moře je zde značná a nachází se pod ním významné zásoby zemního plynu metanu…

Bermudský trojúhelník – fakta nebo fikce? 3. část >>>

Bermudský trojúhelník patří mezi největší záhady světa

Pro tuto záhadu máme speciální kategorii. Nevynechte ji při svém brouzdání po síti. Nic nového Vám již neuteče…

 

Bermudský trojúhelník >>>

 

Zdroje:
YouTube.com
PR články zdarma

Převzato: http://pravdu.cz/bermudsky-trojuhelnik/bermundsky-trojuhelnik-sokujici-nove-zahady