ayshayana-deaneÚvodní poznámka jm: Ashayana Deane a její MCEO, Svobodné učení, na OSUDu rozsáhle prezentované jedním ze čtenářů PetremPenem v Seriálu O čem to všechno je. Jak to tak bývá, někteří čtenáři (i někteří zkušenější) toto téma „vyfuckovali“ a PetrPen i někteří další udělali asi to jediné, co normální (nechci napsat slabší) povahy udělají… z OSUDu se s tématem stáhli a pracují pouze ve skupinách lidí, kteří o toto učení mají zájem.

No, já toto učení však opustit nehodlám, naopak, chci o něm vědět více a dál prezentovat své závěry svým čtenářům. Pokud nejste jeho příznivci a odmítáte chodit s očima otevřenýma, dál nečtěte.

Osobně stále trvám na svém prožitku či zkušenosti, že toto učení a jeho závěry patří k tomu nejživějšímu, co jsem zatím za svých zhruba 16 let hledání v oblasti esoteriky objevil. Ne pro všechny, pro mne však ano. Jedná se o ten nejucelenější systém spojení duchovních a vědeckých poznatků, který znám. Proto jsem s částečným přispěním lidí, kteří MCEO programově studují, investoval do další velké části přímého rozhovoru s AD, který vyšel na servru Camelot (který se český nezávislý portál OSUD.cz rovněž snaží finančně podporovat, tak jako řadu dalších alternativních zahraničních servrů, ze kterých přebíráme a překládáme materiály) a předkládám tedy dnes tento cenný materiál i čtenářům OSUDu. Nalézám v něm navíc řadu spojnic například s výkladem Davida Icka, jehož knihu v tuto chvíli překládáme a editujeme. Například v tom, že naše příroda je pouze program, určený k věření, v žádném případě není skutečná. Je naprogramována destruktivními stvořiteli.. a cílem je znovu sát z našeho stvoření energii… to se týká i zvířat navzájem se pojídajících, celého toho podivného „potravinového řetězce“.. proto nelze úplně vycházet z čísel, vazeb a poměrů (například Zlatý řez) v ní zakódovaných, neboť jejich používání znovu jen upevňuje sílu Matrixu, byť na o něco větší/ jemnější úrovni. Tato věc vyžaduje ještě dalšího zkoumání a mnoho desítek či stovek hodin duchovní či badatelské práce. Prosím všechny, kteří se na tom nějak podílejí a pracují, aby nám případně uvolnili své poznatky ke zveřejnění. Vřelé díky.

 Mohu se vyjádřit pouze k tématu, který pečlivě zkoumám. Tím je vzestup. Ano, tato příležitost tady jistě byla, byla však unesena některými entitami, tak jako vše důležité na této planetě. Nečeká nás růžová budoucnost, už vůbec ne všechny, nelžeme si do tváří. V podstatě čeká těch pár, kteří se dokáží z této prekérní planetární situaci dostat / utéct s co nejmenší ztrátou kytiček. Tak to v této chvíli vidím já, navzdory tomu, co guruové nového věku hlásají. Stále více se potvrzuje, že nemají prakticky nejmenšího tucha o tom, co se ve skutečnosti děje a kam své učedníky či následovníky vhánějí. Bohužel. Ale to je každého věc, zcela podle zákona podobných vibrací. Vtip je v tom, že Vzestup se týká pouze vědomých, pokud vůbec. Kolik je mezi oněmi 6,7 miliardami lidí vědomých… možná pár desítek, možná pár stovek, více ne. Nelze nikoho tak nějak „automaticky“ někam tahat, pokud nechce, nebo vůbec je uvědoměn o tom, že by někam mohl (a měl) dojít.

Z výše uvedených jako autoři překladu prosíme, abyste tento článek nešířili jinde, než mezi aktivními registrovanými čtenáři OSUD a studijní skupině MCEO – Svobodné učení. Bez patřičných souvislostí totiž vytvoří jen další kolo hněvu a nenávisti. Díky za pochopení.

 Zároveň velmi děkuji Petru Penguinovi za odbornou a jazykovou korekturu překladu.

 

jiří maria mašek

 

 

pokračování nepřeložené části video – rozhovoru, 1. video – část.

A pouze pokud se k nim vaše DNA nebude hlásit, nebudete ani vědět, že tam jsou.

Pokud vaše DNA není aktivována tak, aby energeticky korezonovala či souzněla s touto strukturou, budete přímo kolem ní procházet, minete ji, aniž byste si všimli, že tam je a vy zůstanete na tom samém místě.

Máte-li však určité věci ve svém těle aktivované, v DNA, ve vzorci vaší DNA, struktuře vašeho světelného a duchovního těla, svých atomech, atd., byli byste schopni ji vidět a věděli byste kde v ní stát, co dělat a jak dýchat a mohli byste jí využít a jít dále ve svém vzestupu.

Takže těch 12 hvězdných bran, o kterých tu mluvíme, a do kterých by se dalo říct – bylo zasaženo…

KC:

.. a tyto brány  se nacházejí na určitých místech na planetě?

AD:

Ano.

 

KC:

Na fyzických místech?

 

AD:

Ano.

Ty vnější jsou ty, které padly.

Ty v jádru nepadnou.

 

KC:

To jsou tedy ty, o kterých říkáte, že jsou z dávných dob.

A ty budou znovu aktivovány.

 

AD:

Ano.

 

KC:

A i ty se nachází na určitých místech.

 

AD:

Ano a na různých místech.

Ty vnější jsou jedno ze dvanácti míst.

 

CK:

Mnoho lidí tedy sejde z té správné cesty…kdy určití lidé směřují jiné lidi, aby se zaměřovali na určité oblasti planety, což zahrnuje tyto hvězdné brány, v domnění, že jde o hvězdné brány určené k vzestupu, zatímco je ve skutečnosti vezmou na jiné místo.

To není moc dobré.

 

AD:

Přesně tak.

Ale jsou vedeni, aby následovali padlé hvězdné brány.

Ale neříká se jim ovšem hvězdné brány, ale červí díry a červí díry vedou do systémů černých děr, které světelné systémy vyhledávají.

A v současné době se přiživují na našem dosud živém systému a vlastně ho postupně zabíjejí.

A to je důvod, proč se odehrává toto odhalení, proč se nyní otevírají brány jádra Nahevo.

Protože tady jsme neměli šanci.

Naplánovali to negativní mimozemšťané a návštěvníci…

a na této planetě byl naplánován zánik již pětkrát.

Čtyři z nich za přítomnosti lidí.

Toto bude šestý zánik, který byl naplánován na rok 2012.

Ale díky tomu, co Strážci dělají, se to nestane.

My s nikým nebojujeme.

My stojíme…

My stojíme ve frekvenci jako KRISTUS , a učíme mistrovské templářské (chrámové) techniky, abychom jim (Strážcům) mohli asistovat či těm pracujícím tady na Zemi, stejně jako je tomu na druhé straně, kdy oni mají to, čemu říkáme atlantská Hvězda smrti Merkaba, a to je to, co řídí ty jejich červí díry a hromada lidí kolem toho běhá a myslí si, že stoupá, ale není tomu tak.

A to je to, co bolí.

Když jsem začala zveřejňovat učení Strážců, všichni byli nadšení…

…“hnutí Nového věku, skvělé a všichni se budeme milovat!“

..proboha!

V hnutí Nového věku jsem skončila jako černá ovce,

 protože my odhalujeme pravou podstatu učení Thotha.

Nikdo jiný takový tady není.

My odhalujeme záznamy, které Thoth zničil dávno v době Atlantidy.

Ukradl jednu z desek CDT, vzal si z ní vědomosti a vytvořil Thotovy smaragdové desky, v nichž bylo spoustu technik – těch z Mrtvé hvězdy či Hvězdy smrti.

On je musel převzít.

A on pořád ještě žije.

Jeho bytí je stálou existencí, cestuje tam a zpět.

Je schopen cestovat časem skrze Merkabu Mrtvé hvězdy.

Ale nešlo jen o Thotha, je jich celá řada.

Tato informace mi docela zlomila srdce, protože jsem si říkala: „Skvělé, budeme se všichni mít rádi, je čas pro povznesení…“

To určitě!

Tak to nefungovalo, protože to nikdo nechtěl slyšet.

Alespoň někteří to tedy slyšet chtěli, protože ti chodili na workshopy a šlo o to, že my jsme pěkně požádali ty lidi, co učili jiné věci, tak proč o tom nemůžeme veřejně diskutovat?

Vážně! Pojďme o těch věcech společně diskutovat!

Všichni si rozdělíme náklady na místnost a pozveme veřejnost, abychom podiskutovali o těchto tématech.

To neudělali.

Namísto toho mě začali na workshopech špinit a solit za mými zády.  

Říkali lidem, aby se mne báli, říkali jim, že zemřou, pokud budou takovým způsobem (tedy podle mne potažmo Strážců) používat Merkabu.

Používáme více technik merkaby, než o kterých se jim kdy jen mohlo zdát.

 

38:35 Nemohli se dotknout těchto věcí, ani kdyby měli 3m dlouhou tyč!

Proto tu výzvu ani nezkusili.

„No, tak si o tom promluvme, o historii…!“

„Ne…“ a vymlouvali se na to a ono..

Ale tyto techniky jsou nesporné.

Neznají a nemají totiž věci, které by je spojovaly.

Strážci nám ukázali všechny nejrůznější věci, svatou geometrii, jak to do sebe zapadá, co to je, co to znamená, jak je to vše propojeno s kosmem, ukazují strukturu kosmu, aby ukázali, jak to má fungovat a pak ukazují, jak do toho zapadá překroucení, o kterém učí, co dělat a jak ho překroutit.

Bylo to doposud velmi intenzivní v tom smyslu, že jsme zveřejnili toto dílo a nic se nezměnilo, ale je nás skupina, která s tímto rezonuje a jen nad vším prostě žasneme.

 

KC:

To je jedním z důvodů, proč jsem tady, jsem si vědoma překroucení, ke kterým dochází, k útokům atd.

A musím říct, že lidé opravdu musí jít do svých srdcí, musí použít své srdce a inteligenci, aby rozeznali, co s nimi rezonuje.

A abych já za sebe osobně řekla, se mnou osobně rezonuje, že také lidé si musí být vědomi nejrůznějších věcí a potom se rozhodnou.

Máme na druhou stranu spoustu informací venku a myslím, že je na čase, abychom slyšeli o této druhé straně.

A tak vám chci moc poděkovat za to, že jste nám to umožnila.

Chci říct, že mnoho lidí jde po špatné cestě a tak jestli je možné, abyste promluvila o rozdílech, aby si to mohli uvědomit.

Například, kdyby uvážili toto, zamysleli by se více nad cestou, na níž jsou.

Jinými slovy určité věci vyjdou najevo v meditaci, určité třeba i v každodenním životě, kde je do nich hodně zasahováno, v určitých stupních a tak dále, tak že mohou indikovat, že narazili na mimozemšťany – tzv. „sloužící pouze sobě“.

Pokud k tomu něco máte, tak to nebudeme dělat nyní, protože to by mohlo být trochu mimo naše téma, ale vrátíme se k tomu později.

 

 

AD:

Myslím, že by pomohlo, kdybychom se trochu v této sekvenci posunuli…

Důvodem, proč Strážci tuto sekvenci předali je, že jde o snadný způsob dotknout se základů, jde o jasný obrázek, kterým chtěli na toto odpovědět … Ale pokud nechcete jít podle tohoto pořadí, tak je to v pořádku, myslím však…

 

KC:

Pojďme podle pořadí.

A také…jak vy říkáte… „máme informace“ a mluvíte tak o sobě, nebo i o jiných členech vaší skupiny, kteří také dostávají tyto informace…

 

AD:

Někteří je dostávají.

My všichni máme tak nějak speciální, náš vlastní velmi zvláštní vztah…

Já mám překladatelskou smlouvu (kontrakt).

Což tedy znamená, že jsem taková „sekretářka“, která toho tolik píše.

Ale dokonce i ti další mluvčí mají spojení se Strážci a pokud se týče lidé ve skupinách, i ti si s nimi vytvořili spojení.

To je to, co my děláme.

Oni mohou začít komunikovat a učit lidi přímo, protože my jsme schopni předávat informace jen na workshopech a podobných akcích.

Takže mluvím o tom jako o „nás“ a ne, že bych byla já v množném čísle, ale jde o partu lidí, kteří na sebe přímo se Strážci vzájemně působí.

 

Můžeme to rychle proletět, ale chci v rychlosti zdůraznit něco velmi důležitého.

Co se týká odlišování mezi jednotlivými učeními, je také toto…

Tady jsou ukázány základní struktury hvězdných bran a jak fungují, když máte brány jádra, o kterých jsme mluvili předtím.

Toto nastane, pokud máte jiná proudění, ke kterým dochází – proudění okvětních lístků lotusu.

V oblasti hvězdných bran jsou dva víry energií.

Jeden magnetický a druhý elektrický a ty když se ve středu aktivují, spojí se, jeden jde nahoru, druhý dolů a vytvoří dvojvektorové Merkaba pole.

Toto pole Merkaba…co to vlastně je?

Znamená to pohyblivé světelné tělo – Mer-ka-ba.

Pole Merkaba, pokud je kolem vás, pokud k němu přirozeně dochází kolem vás, dochází k němu přirozeně i ve vás a to umožňuje vašim atomům napojit se na antičástice a přeměnit se a proměnit se tak, aby pak mohly projít branami.

Takže toto je základní struktura hvězdných bran, co se týká bran – Síní Amenti a podobných věcí.

Je toho však víc …

Je tady část Merkaba..

Toto jsou ty dva trychtýřovité víry …

Tady se spojí (do podoby známé Davidovy hvězdy) a vytvoří tvar pole Merkaba.

Toto je pole Merkaba, které je tvořeno pouze těmito dvěma víry.

Mohou však být ještě detailnější – čili 3D, kdy vypadají jako pyramidy o třech stranách, které se jedna skrze druhou prostupují.

Ale já bych jen chtěla, abyste viděli základní strukturu toho, kdy hvězdné brány aktivují tato Merkaba pole, což jsou energetická pole tvořená elektro-magnetickými víry.

Které se aktivují v nich, ve vašem těle a ve vašich atomech a kolem nich.

 

A tohle je něco, co bych ráda zdůraznila.

Toto se nazývá Kathara mřížka … jde doslova o radiační šablonu, podle které je strukturováno vše v systému věčného života.

Toto je první šablona a má velmi specifické poměry.

Někteří lidé říkají: „Ach, to je strom života!“

Ale ve skutečnosti, když se na to podíváte, jde o strom nekonečného života.

Když vidíte něco, co je jiné než toto, řekněme, že má např. deset těchto středisek namísto dvanácti, jak je tomu tady, nebo je to třeba delší či tenčí, nemá stejné přímky, jaké jsou tu. V tom případě jde o překroucenou radiační šablonu a je to předáváno jako Strom života některými lidmi v určitých učeních a někteří dokonce tvrdí, že jde o Strom umělého života.

To následuje to, co se nazývá Hvězda smrti, techniky Merkaby staré Atlantidy, tzv. metatronické techniky.

Toto je přirozená (12-ti prvková) struktura tzv. Kathara mřížky a za chviličku uvidíte, jak moc je to důležité, protože se doslova jedná nejen o strukturu vesmírných hvězdných bran, ale i strukturu všech ostatních hvězdných bran, ze kterých jsou strukturovány životní realitní kruhy-sféry či dimenzemi a vše ostatní.

Kdykoli vidíte sféru, kdekoli je naznačena, nazýváme je „The Bones“(„kosti“).

A tak máme „The Bones“ a „Balls“ – kostru či spojnice a střediska či centra.

Kosti jsou ona radiační šablona, která je postavena na Kathara mřížce.

Mřížka Kathara má vždy tyto proporce, jenž jsou ve vzájemném vztahu jednoho ke druhému (kostry a středisek) velmi specifické.

A to je živoucí šablona. … tedy šablony a struktury na ní postavené budou živé.

Struktura našeho těla – my máme jednu, která probíhá naším tělem, avšak právě teď jsou zmutované kvůli planetární situaci o tom si trochu ukážeme později, ale my se posunujeme k tomu – reaktivovat naši přirozenou strukturu.

Kathara mřížka, což chci, abyste viděli, jelikož to vám pomůže rozumět mapám, protože když budete rozumět Hvězdným branám a pokud se povznesete a budete tápat: „Kam to vlastně jdu? – budete si vědět rady“

Ano, opravdu.

Říkáte si občas, kam to vlastně jdu?

Vždyť ani nevíte, jaké možnosti existují.

Oni nám ukázali, kam tyto mapy vedou.

Toto je začátek pochopení těchto map.

Ukážu vám v rychlosti toto.

Zde jsou ukázány veškeré proporce, ale o tom všem nyní nebudu mluvit, jelikož je to velmi detailní.

Tento list však ukazuje, jak to ovlivňuje naše atomární částice, jak na sebe vzájemně působí a také věci o úhlech otáčení částic vesmírech a podobné věci.

Takže zde jsou ukázány konkrétní proporce, což je velmi důležité.

Takže pokud vidíte něco používající posvátnou geometrii, takovouto strukturu, která není sestavena v těchto proporcích, jde pak o představitele jiného učení, které učí techniky překroucených (ne dvanáctiprvkových) šablon, které jsou spojené s (padlými) červími a černými dírami.

 

KC:

Zajímavé.

 

AD:

Ano.

Čím více toho vylezlo na povrch, tím více jsem byla zděšena.

Opravdu.

Říkala jsem si: „Proboha, já o tom opravdu nechci mluvit!“

Bylo to opravdu těžké.

Nyní si z toho musím umět udělat srandu.

 „Ano, tak jsem vyvrhel New age, mně je to jedno“.

Někdo musí dát lidem o tomto vědět a proto to pořád dělám.

Dává to totiž mnohem větší smysl než ty ostatní věci, které se vyučují.

V těchto učeních je spousta lásky a starosti o lidi.

Takže si říkám: „Dobře, můžete se na mne zlobit, protože se vám tamten model líbí víc než můj a já nechci být žádný udavač, ale když si Merkabou ublížujete, možná byste to neměli dělat“ … chápete…

Nicméně vraťme se k tomuto zpátky..

Toto ukazuje jednoduše Kathara strukturu.

Zde je jedna, tady je další.

Tyto se shlukují.

Jde o radiační šablony, které se shlukují a vytváří velmi složité struktury.

Tuto konkrétní strukturu nazýváme „schody do nebe“.

Jedna z těchto struktur Kathara mřížek by měla držet 4 stupně hustoty našeho místního vesmíru.

Řekněme galaxie Mléčné dráhy, ale je toho víc než jen Mléčná dráha.

Jde tedy o jakýsi náš místní vesmír, který zahrnuje Mléčnou dráhu a Andromédu – galaxii M31 a ta je spojena s další.

S tou, kde tento úhel – 90 stupňů by byl považován za paralelní vesmír a která (ta galaxie) má také světelné pole, které je kolem ní.

Toto jsou komplikované struktury, které jsou z těchto šablon formovány.

A když vidíte tyto struktury – to jsou zase ty „kosti“, budete mít vibračně rozdílné sféry energie a na ně vystavěné sféry ve sférách.

Jsou zde různé hierarchické úrovně.

Tyto jsou nazývány systémy Veca.

A čtyři Veca systémy se spojí a ve středu tohoto spojení se vytvoří tak pátý systém – zvaný Ecka.

A Ecka systémy se pak zformují a zformují se do tzv. Eckasha systémů a dále pak je zde další vyšší tzv. Eckasha A systém a ještě vyšší tzv. Eckasha Aah systém a ty všechny tvoří tento velký vesmírný shluk, který je souborně nazýván jako tzv.Eukatharaista systém.

Eukatharaista systém je jedním kosmickým tělesem stvoření.

A i naše osobní anatomie proto analogicky ale i funkčně má tyto hierarchické stupně (jak nahoře tak dole).

Spojují se s úrovněmi kosmu, do kterých jsme se narodili a samotný vzestup je vlastně cesta na zpět naší atomovou strukturou, čehož se účastní všechny ty vibrace a frekvence a ty veškeré prostory.

Takže my jsme nyní tady dole ve světech Veca a dále musíme přejít do Ecka a…toto je mimochodem ta dlouhá cesta tzv. vzestupu.

To když brány fungují tak jak mají, takže ta normální cesta vzestupu by byla k dispozici, pak byste se propracovali prostřednictvím re-evoluce, skrze systém Veca do vyšších hustot – nyní jsme v hustotě 1, kde pracujeme ne se dostaneme k hustotě 4 a dále než se dostaneme na úroveň Ecka a rosteme a jsme čím dál lehčí a … získáváte nad tím větší kontrolu, stáváte se sebevědomější, více vnímáte Boha…

Pak byste se dopracovali na úroveň Eckasha a poté na stupeň Eckasha A a Eckasha Aah dokud se vám nezjeví váš Bůh.

V jakémkoli z těchto bodů můžete zažít KRYSTAR návrat a posunout se na další – vyšší úroveň.

 

Pak je zde ale i další, rychlý způsob k povznesení, a to když nastane situace typu – „Evac“ (Evacuation).

A to je to, co tu máme nyní.

Tyto se nazývají Harmonické systémy bran.

Jsou založeny na systému dimenzionálních harmonií, což znamená, že je musíte vzít po řadě jednu za druhou.

To je ten „pomalý vlak“ (alá schodiště mezi patry).

Existuje ale i tzv. transharmonické kontinuum, které vlastně funguje mezi nimi (alá výtah mezi patry) a potřebuje velmi specializovaný typ vozidla Merkaba a akcelerace v anatomii duchovního a světelného těla, aby byly schopny to dělat – čili být vědomě využity.

Ale jaderné brány, což jsou také Nahevo brány nazývané také klíčové (spanner) brány, ty jsou schopny to dělat.

Ty jsou transharmonické.

Ty vlastně dokáží umožnit skočit na stupnici z tohoto bodu sem.

Nebo odsud tam.

Máte tedy více svobody v tom, kam můžete postoupit ve svém vzestupu.

Jste schopni… vlastně budete tak skákat v čase.

Namísto těžké (a pomalé) přímé cesty se (rychle) proskáčete cikcak až nahoru.

Takže to je systém, na kterém pracujeme, protože v této době všechny přírodní struktury vnějších bran jsou zničené.

Jsme tu uvězněni a to samé se děje s celou Mléčnou dráhou.

Není to jen tedy, netýká se to jen naší Sluneční soustavy.

Náš Sluneční systém je v nepořádku.

Ale stejně tak i celá Mléčná dráha.

A černá díra ve středu galaxie – to není žádná náhoda.

To bylo uděláno záměrně před 360 000 000 000 let.

Mléčná dráha vlastně bývala součástí Galaxie Andromédy.

A byla doslova dotlačena k tomu, čemu se říká pád.

A mezi tím uběhlo několik světelných let.

Alespoň pár.

Zapomínám kolik je mezi tím světelných let.

Tak nějak 2 000 000…

Ale kdysi byly (tyto dnes dvě galaxie) jeden systém.

Jde vlastně o naši domovskou galaxii – Androméda – galaxie M31.

Nyní jsme v Mléčné dráze, což je její padlá část.

Ještě do nedávna to nebyl úplně zhroucený systém, až když došlo k určitým změnám, to znamená, že množství energie, které jde na podporu cesty negativního pádu je větší než ta jedna (nepadlá) část a tak postupně stahuje tu druhou na svoji stranu.

A v tom okamžiku nastává chvíle pro galaktický Evac, a to tehdy, když vytahujete (z té padlé části systému) ty, co stále mohou jít výš – ti uvědomělí, co stále mohou následovat cestu vzestupu , ti budou rychle evakuováni pryč, jelikož průchozí brány se brzy zavřou a pomalá cesta nebude mít cíl.

Jakmile se brány zavřou a systém se zhroutí, neznamená to, že to hned vybuchne nebo něco podobného.

Bude mít konečný rozsah života, ale už více jím nebudou procházet přímé proudy energií, v tocích, kde proudy přichází v rozsáhlejších strukturách v čase, prostoru a zdroji.

Stává se limitovaným systémem, který se živí sám na sobě až do doby, než vyčerpá všechno množství své vlastní energie. Pak exploduje a změní se ve vesmírný prach. Jsme tedy nyní na ohromných křižovatkách. Jsme na planetě, která směřuje k pádu. Ale tato planeta půjde cestou, kterou jsem zmínila – cestou „kroku nazpět“, ale to vyžaduje ztrátu (či opuštění) svého těla a ta to udělá…