Na palubě Boeingu, který letěl z Kuala Lumpur do Pekingu a 8. března záhadně zmizel, byli i specialisté z americké firmy Freescale Semiconductor. Tato firma se oficiálně zabývá výrobou čipů, polovodičů a elektronického zařízení. Na svých stránkách teď oficiálně potvrdila, že v letadle cestovali její zaměstnanci: 12 Číňanů a 8 Malajců.

zmizele-malajsijske-letadlo-opakuje-se-historie-filadelfskeho-experimentu-300x224Americká média v této souvislosti připomínají, že firma Freescale pracuje i na vojenských zakázkách, konkrétně na vývoji technologií „neviditelných“ letadel. Lidé, kteří byli v letadle, se specializovali právě na tuto oblast. Navíc krátce před odletem byla na americký úřad průmyslového vlastnictví doručena přihláška nového patentu v oblasti technologie stealth a zmizelým letadlem cestovali čtyři lidé, kteří jsou pod ním podepsáni. To vše nahrává další konspirační teorii – že s letadlem byl prováděn neoprávněný pokus, který se vymkl kontrole.

Navíc krátce před odletem byla na americký úřad průmyslového vlastnictví doručena přihláška nového patentu v oblasti technologie stealth a zmizelým letadlem cestovali čtyři lidé, kteří jsou pod ním podepsáni.

Podle některých to připomíná Filadelfský experiment, ke kterému mělo dojít v roce 1943, a jehož podstatou mělo být skrytí torpédoborce USS Eldridge. Údajně se tím měla prověřit jednotná teorie pole. Při testu 22. července 1943 s posádkou se prý podařilo dosáhnout téměř úplné neviditelnosti a někteří svědci tvrdili, že celý objekt zakryla nazelenalá mlha. Experiment se pak opakoval ještě 28. října 1943. Tentokrát se prý Eldridge nejen stal neviditelným, ale fyzicky zmizel z oblasti v záblesku modrého světla a teleportoval se do 320 km vzdáleného Norfolku ve Virginii. Zde ho prý pozorovali námořníci z lodě SS Andrew Furuseth, načež jim opět zmizel z dohledu a pak se objevil zpět ve Filadelfii na původním místě. Podle odhadů loď cestovala zpět v čase asi 10 sekund. Námořníci, kteří byli na lodi, si po pokusu stěžovali na nevolnost, jiní zmizeli beze stopy – ze 181 lidí na palubě zůstalo prý naživu jen 21 osob.

Podle této konspirační teorie samotný Boeing nikdo nepotřeboval. Někdo měl ale zájem o nový patent, jehož hodnota se odhaduje na desítky miliard dolarů. Teď se vynořila další otázka: kdo na něj získá práva po smrti jeho autorů? Firma Freescale Semiconductor? Jejím majitelem je investiční fond Blackstone Group, který ji získal za 17,6 miliardy dolarů. O tomto fondu se psalo před pár lety v souvislosti s teroristickými útoky na budovy Světového obchodního centra (WTC) z 11. září v New Yorku. Fond totiž krátce předtím – v říjnu 2000 – koupil hypotéku, která na WTC ležela, a vydělal tak několik set miliónů dolarů na řízené demolici budov, které mu musela proplatit pojišťovna.

Zdroj: paranormal-news.ru

http://procproto.cz/zahady/konspirace/zmizele-malajsijske-letadlo-opakuje-se-historie-filadelfskeho-experimentu/